شبکه ترون و بیت تورنت طی یک همکاری مشترک در سال 2021 شبکه ای به نام بیت تورنت چین را با هدف ارائه راه حل های مقیاس پذیری لایه راه اندازی کرده اند. شبکه جدید بیت تورنت چین یا BTTC قصد دارد مشکلات شبکه ترون پیرامون برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapps) و توکن‌های غیر مثلی (NFT) را برطرف کنند. در راه اندازی این شبکه توکن های بیت تورنت قدیمی به عنوان توکن بومی بیت تورنت چین به این شبکه منتقل شده اند. در راستای افزایش آگاهی و آموزش سرمایه گذاران BTT  در ادامه نحوه تبدیل بیت تورنت قدیمی (BTTOLD) به بیت تورنت جدید (BTT) را به صورت تصویری آموزش داده ایم.

تبدیل بیت تورنت قدیمی (BTTOLD) به بیت تورنت جدید (BTT)

شرکت BitTorrent اخیراً راه اندازی شبکه اصلی BitTorrent Chain یا BTTC را اعلام کرده است. بیت تورنت (BTT) از یک توکن TRC10 به یک توکن TRC20 در بلاک چین ترون تبدیل می شود.

توکن های جدید مبتنی بر استاندارد TRC20 در شبکه ترون با نماد BTT (یا BTTC در بایننس) نمایش داده می شوند، در حالی که توکن های قدیمی مبتنی بر استاندارد TRC10 تغییر نماد خواهند داشت و به شکل BTTOLD نشان داده می شوند.

تغییر بزرگ بعدی که بیت تورنت پس از این راه اندازی داشته است، این است که عرضه کل شبکه 1000 برابر شده است. با در نظر گرفتن این نکته که افزایش عرضه می تواند تاثیر منفی بر قیمت بیت تورنت داشته باشد، تیم توسعه این رمز ارز با هزار برابر کردن دارایی های قدیمی کاربران تلاش کرده اند تا مانع افت و کاهش ارزش این توکن ها شوند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

این یعنی هر بیت تورنت قدیمی، معادل 1000 بیت تورنت جدید می باشد.

برخی از مهمترین کاربردهای بیت تورنت جدید عبارتند از:

  • اعتبارسنجی در شبکه بیت تورنت چین
  • پاداش سرمایه گذاری
  • مشارکت در حاکمیت و مدیریت شبکه
  • پرداخت هزینه های گاز یا کارمزد

تیم توسعه bittorent به کیف پول ها و صرافی های ارز دیجیتال یک مهلت معین 30 روزه داده است تا پشتیبانی از توکن های جدید را فراهم نمایند. این مهلت در تاریخ 21 دی ماه 1400 به پایان خواهد رسید و در صورت عدم تمدید صرافی ها و کیف پول ها تا این تاریخ فرصت دارند تا از شبکه جدید پشتیبانی کرده، توکن جدید را به کیف پول خود اضافه کنند و در نهایت امکان تبدیل کردن توکن قدیم به جدید را فراهم نمایند.

آموزش تبدیل بیت تورنت قدیمی به جدید در صرافی ها

سرمایه گذاران و تریدرهایی که دارایی های بیت تورنت خود را در حساب یک صرافی ارز دیجیتال متمرکز مانند، صرافی بایننس، صرافی کوکوین یا صرافی گیت و غیره نگهداری می کنند نیازی به انجام کار خاصی ندارند.

صرافی‌های متمرکز فرایند تبدیل بیت تورنت های قدیمی به BTTC را به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت کاربر انجام خواهند داد.

با این حال این پروسه ممکن است زمانبر باشد. اگر به هر دلیلی تمایل دارید که تبدیل را سریع تر انجام دهید، باید بیت تورنت های خود را به حساب یک کیف پول دیجیتال انتقال دهید و راهنمای بخش بعدی را دنبال نمایید. با این حال توجه داشته باشید که برای انتقال نیاز به پرداخت کارمزد می باشد.

آموزش تبدیل بیت تورنت قدیمی به جدید در ولت ها

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

در حال حاضر برای تبدیل سریع BTTOLD به BTT می توانید از دو کیف پول کیف پول ترون لینک و یا کیف پول متامسک استفاده نمایید. هر دوی این کیف پول ها دارای افزونه مرورگر هستند که توصیه می شود در فرایند انتقال آن را فعال نمایید. اگر دارایی های شما در کیف پول دیگری است میتوانید منتظر بمانید تا کیف پول شما تغییرات را اعمال کرده و اطلاع رسانی کند.

ورود به سایت بیت تورنت و بخش تبدیل

وارد سایت رسمی بیت تورنت به آدرس bt.io شوید و بر روی گزینه “swap BTT” در بالای صفحه کلیک کنید.

تبدیل بیت تورنت قدیمی (BTTOLD)
تبدیل بیت تورنت قدیمی (BTTOLD)

ورود به صفحه اتصال کیف پول

در این مرحله باید کیف پول خود را به سایت متصل کنید. بدین منظور بر روی گزینه “connect to a wallet” مطابق تصویر زیر کلیک نمایید.

تبدیل بیت تورنت قدیمی (BTTOLD)
تبدیل بیت تورنت قدیمی (BTTOLD)

انتخاب کیف پول

در اینجا کیف پول های در دسترس برای اتصال به سایت به شما نمایش داده می شود. کیف پول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و اتصال را در ولت تایید نمایید.

تبدیل بیت تورنت قدیمی (BTTOLD)
تبدیل بیت تورنت قدیمی (BTTOLD)

تبدیل BTTOLD به BTT

پس از تکمیل مراحل امنیتی اتصال کیف پول کافی است مقدار مورد نظر برای تبدیل را وارد کنید تا در قسمت دوم میزان بیت تورنت دریافتی جدید را مشاهده کنید و در نهایت تبدیل را تایید نمایید.

امضای رسید

پس از تایید تبدیل یک رسید به شما نشان داده می شود. بر روی گزینه ” sign” کلیک کنید.

توجه داشته باشید که برای تبدیل باید مقداری موجودی TRX به منظور پرداخت کارمزد شبکه داشته باشید. در نظر داشته باشید هر BTTOLD معادل 1000 توکن BTT جدید است.

 

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

1 نظر

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید