رمز ارز اتم در چند روز گذشته بالاتر از سطح شکست 13.46 دلار معامله شده است، که نشان می دهد این احساسات مثبت است و معامله گران در حال خرید ارز اتم با کاهش هستند. در این پست به تحلیل تکنیکال اتم (ATOM) 5 مهر می پردازیم.

تحلیل تکنیکال اتم (ATOM) 5 مهر

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (14.22 دلار) کاهش یافته است و RSI نزدیک به نقطه میانی است که نشان دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا است. اگر قیمت به بالای 15.26 دلار برسد، مزیت کوتاه مدت می تواند به نفع خریداران متمایل شود. سپس جفت ATOM/USDT می تواند تا 17.20 دلار افزایش یابد.

تحلیل تکنیکال اتم (ATOM) 5 مهر
تحلیل تکنیکال اتم (ATOM) 5 مهر
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

این سطح ممکن است دوباره به عنوان یک مقاومت عمل کند، اما اگر خریداران قیمت را بالاتر از آن قرار دهند، جفت می‌تواند شتاب بیشتری بگیرد و تا 20.34 دلار و بعداً به 25 دلار افزایش یابد.

برخلاف این فرض، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر SMA 50 روزه (12.90 دلار) برسد، مزیت ممکن است به نفع خرس‌ها متمایل شود. سپس این جفت می تواند به 10 دلار کاهش یابد.

تحلیل تکنیکال اتم (ATOM) 5 مهر
تحلیل تکنیکال اتم (ATOM) 5 مهر

این جفت برای مدتی بین 13.45 تا 17 دلار گیر کرده است. خریداران به شدت از حمایت در 13.45 دلار دفاع کردند و در تلاش هستند تا قیمت را به بالای 50-SMA برسانند. اگر آنها این کار را انجام دهند، احتمال افزایش به 16 دلار و پس از آن به 17 دلار افزایش می یابد.

برعکس، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد و به زیر 20-EMA برسد، نشان می‌دهد که خرس‌ها به فروش خود در رالی ادامه می‌دهند. این می تواند قیمت را به حمایت قوی در 13.45 دلار برساند. فروشندگان باید جفت را به زیر 13 دلار برسانند تا مسیر کاهش احتمالی تا 11.50 دلار را باز کنند.

cointelegraph

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید