دوج کوین (DOGE) با ویژگی‌های میم کوین و پشتیبانی دائمی، ایلان ماسک، نیازی به معرفی در بازار کریپتو پر نوسان ندارد. نوسانات مداوم در قیمت ارزهای دیجیتال بسیار بالا است که می تواند منجر به سود یا زیان در کیف پول های کریپتو شود. ایلان ماسک اینفلوئنسر نهایی این ارز دیجیتال است که قدرت کنترل، کاهش و افزایش قیمت Dogecoin را در این اکوسیستم دارد. توکن‌های DOGE اغلب می‌توانند برای سرمایه‌ گذاران ارزهای دیجیتالی که بر روی میم کوین با کاربرد های واقعی تمرکز دارند، سود دهی داشته باشند. بیایید عمیقاً در نوسانات بازار ارزهای دیجیتال بگردیم تا ببینیم آیا دوج کوین می تواند نجات یابد و رشد کند یا این میم کوین در آینده نزدیک در آستانه مرگ قرار گیرد. در این پست به تحلیل تکنیکال دوج کوین 6 مرداد می پردازیم.

تحلیل تکنیکال دوج کوین 6 مرداد

در زمان نگارش این مقاله، قیمت فعلی دوج کوین 0.06649 دلار آمریکا با ارزش بازار 8826946821.85 دلار و رتبه بازار 10 جزو ارزهای دیجیتال برتر است. ایلان ماسک اخیرا اعلام کرده است که تسلا تمام دارایی های دوج کوین خود را حفظ کرده و دارایی های بیت کوین را فروخته است. این خبر دوباره تاثیری بر قیمت میم کوین در اکوسیستم نوسانات بازار کریپتو ایجاد کرده است. تیم توسعه دهنده دوج کوین اعلام کرده است که یک ارتقاء و بروزرسانی جدید برای یک شبکه موثرتر و ایمن تر برای همه سرمایه گذاران DOGE منتشر شده است.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

در همین حال، قیمت دوج کوین در آستانه کف بازار کریپتو قرار دارد و به زودی انتظار می رود به منطقه اشباع فروش برسد. این رمز ارز بسیار نوسانی در نظر گرفته می شود. نوسانات بازار کریپتو فرکانس افزایش یا کاهش قیمت DOGE را در یک دوره زمانی خاص تغییر می‌دهد. سرمایه گذاران DOGE باید در تصمیمات ایلان ماسک به عنوان نماینده اصلی بسیار مراقب باشند.

نوسانات بازار کریپتو به روشی خاص محاسبه می‌شود – ارز دیجیتالی که تغییرات قیمتی نامنظم را تجربه می‌کند، به طور موثر و در بازه زمانی کوتاه می تواند رشد یا کاهش قیمت زیادی را تجربه کند. اگر یک ارز دیجیتال تغییر قیمت نسبتاً ثابتی داشته باشد، نوسانات پایینی دارد، در حالی که یک ارز دیجیتال با نوسانات بالا برای سرمایه گذاران کریپتو بسیار خطرناک است.

این میم کوین همچنین شامل یک ریسک غیرسیستماتیک است که این رویداد می توانند به طور چشمگیری بر قیمت DOGE تاثیر بگذارند. در همین حال، ریسک سیستماتیک نشان می‌دهد که حرکت کلی نوسانات بازار کریپتو نقش موثری در تغییر قیمت دارد.

نوسانات بازار کریپتو به خصوص پس از سقوط مداوم ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم ریسک بسیار بزرگی برای سرمایه گذاری های Dogecoin است. درجه نوسانات به چندین شرایط شدید بازار مانند جنگ، نرخ تورم، نرخ بهره فدرال رزرو، رکود، همه گیری و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد. برخی از سرمایه‌ گذاران و تحلیلگران ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرده‌اند که بازار کریپتو در آینده نزدیک همان نوسانات را نشان خواهد داد، در حالی که برخی معتقدند که می‌توان انتظار ثبات و بهبود قیمت در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ را داشت.

اگر دوج کوین نمی‌خواهد به دلیل نوسانات بازار کریپتو در آستانه مرگ قرار گیرد، باید مانند شیبا اینو استراتژی های موثری را به کار بگیرد. شیبا اینو برای رسیدن به 1 دلار تلاش می کند، اما با عملکرد خود از طریق شیباریوم و چهار پروژه کلیدی سرمایه گذاران بیشتری را جذب می کند. همچنین باید توجه نهنگ های ETH را جلب کند تا قیمت خود را افزایش دهد و در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال پایدار بماند.

همانطور که گفته شد، نمی توان پیش بینی کرد که آیا Dogecoin با حمایت مداوم ایلان ماسک و نوسانات بازار کریپتو در آستانه مرگ است یا خیر.

منبع: آنالیتیکس اینسایت

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید