دادستان های کره جنوبی از اینترپل درخواست کرده اند که «اعلامیه قرمز» علیه دو کوون بنیانگذار Terra صادر کند زیرا پلیس سنگاپور تایید کرده است که او دیگر در سنگاپور نیست. در این خبر به بررسی تحلیل تکنیکال لونا کلاسیک 29 شهریور و تاثیر خبراعلامیه قرمز بر قیمت این ارز می پردازیم.

تحلیل تکنیکال لونا کلاسیک 29 شهریور

پیش از این، دفتر دادستانی دفاع از دو کوان را رد کرد و مدعی شد که او “بدیهی است که متواری است” و با تحقیقات همکاری نمی کند.

پست های مرتبط
قیمت بیت کوین را نهنگ ها با انتقال 300 میلیون دلار جابجا کردند!
قیمت بیت کوین

می توان گفت در چندین روز گذشته برای بازار رمز ارزی، روزهای پر رونق ای بوده است. پس از مدت بیشتر بخوانید

چهار دلیل خرید بیت کوین، حتی به میزان کم درسال 2019!
بیت کوین

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و پیدایش مواردی مانند بیت کوین و آلت کوین ها، این سوال به ذهن هر بیشتر بخوانید

صدور اخطار قرمز علیه Do Kwon توسط اینترپل

فایننشال تایمز در 19 سپتامبر گزارش داد که دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول روند قرار دادن دو کوان را در لیست اعلان قرمز اینترپل و لغو گذرنامه او آغاز کرده است.

این اقدام پس از آن صورت گرفت که پلیس سنگاپور تأیید کرد که دو کوان دیگر در سنگاپور نیست. دو کوان، بنیانگذار Terra، در توییتی اعلام کرد که متواری نیست و با مقامات همکاری خواهد کرد.

با این حال، دادستان ها دفاعیات او را رد کرده و با استناد به شواهد کافی برای حمایت از این ادعا، مدعی شده اند که “بدیهی است که متواری است”. علاوه بر این، دو کوون وکلایی را استخدام کرده بود تا توضیح دهد که او هیچ تصمیمی برای حضور در برابر دادستان برای بازجویی ندارد.

دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول از دادگاه کره جنوبی حکم بازداشت دو کوان و پنج نفر دیگر را به دلیل نقض قانون بازار سرمایه صادر کرد. در حال حاضر، دادستان ها در تلاش هستند تا محل اختفای او را پیدا کنند.

بر اساس وب سایت اینترپل، اعلامیه قرمز اینترپل درخواستی از مجریان قانون در 195 کشور جهان است برای پیدا کردن و دستگیری موقت فردی در انتظار استرداد، تسلیم یا اقدامات قانونی مشابه و اخطارهای قرمز برای فراریان تحت تعقیب قضایی یا اجرای حکم صادر می شود.

دادستان ها ادعا می کنند که دو کوان از زمان بحران Terra-LUNA در ماه مه و حتی انحلال آزمایشگاه TerraForm در کره جنوبی متواری است. مدیران ترا از جمله دو کوان به سنگاپور گریختند و نتوانستند با تحقیقات همکاری کنند.

ما تمام تلاش خود را برای یافتن و دستگیری او انجام می دهیم. او به وضوح متواری است زیرا افراد کلیدی مالی شرکتش نیز در آن زمان به همان کشور رفتند.

تغییرات قیمت لونا کلاسیک (LUNC) و لونا (LUNA)

تشدید اقدامات کره جنوبی علیه Do Kwon باعث شده است که قیمت های لونا کلاسیک (LUNC) و لونا (LUNA) طی یک هفته 33 و 50 درصد کاهش یابد.

پیشنهاد کاهش مالیات 1.2 درصدی از طریق فرآیند توکن سوزی لونا کلاسیک تصویب شد و صرافی ارز دیجیتال Binance حتی از آن پشتیبانی کرد. با این حال، کاهش مالیات فقط برای فعالیت‌های زنجیره‌ای مانند سپرده‌گذاری و برداشت در بایننس اعمال می‌شود.

در همین حال، جامعه Terra Classic متعهد می شود که به حمایت از قیمت LUNC ادامه دهد، و ادعا می کند که بنیانگذار Terra هیچ ارتباطی با هیچ پیشنهاد یا تغییری ندارد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت ارز لونا کلاسیک (LUNC) با 12 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، 0.000281 دلار معامله می شود. پس از حمایت جامعه از Terra Classic، قیمت بهبود یافت. همچنین قیمت LUNC اکنون 5 درصد کاهش یافته است.

برخی از کسانی که به توکن های ترا و پروژه لونا کلاسیک امید دارند، معتقدند که دستگیری دوکوان، تاثیری بر روند حرکتی این رمز ارز نخواهد داشت. اما همانطور که مشخص است نوسانات قیمت LUNC و توکن LUNA مانند یک شت کوین یا میم کوین است! به نظر شما این پروژه دوباره شکست خواهند خورد و قیمت لونا کلاسیک به صفر می رسد؟!

منبع: کوین گیپ

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید