پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه

تحلیل تکنیکال پپه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

میم کوین قورباغه‌ای پپه (PEPE) از اواسط ماه آگوست شاهد فشار فروش تهاجمی بود که منجر به برگشت شدید از مرز ۰٫۰۰۰۰۰۱۴۷ دلار شد. در این پست به تحلیل تکنیکال پپه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال پپه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

این ریزش که با فروش گسترده‌تر در بازار تقویت شد، قیمت پپه را با یک افت ۲۹ درصدی به ۰٫۰۰۰۰۰۱۰۵ دلار رساند. با این حال، پایداری قیمت PEPE در این حمایت و انباشت توسط سرمایه‌گذاران با قیمت پایین، احتمال بازگشت صعودی را افزایش می‌دهد.

تحلیل تکنیکال پپه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال پپه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

در نمودار تایم فریم روزانه، قیمت پپه یک الگوی ستاره صبحگاهی را در حمایت مذکور تشکیل داده که نشان‌دهنده برگشت در آینده است.

از طرفی، برگشت دوم قیمت PEPE از سطوح پایین در عرض یک ماه، نشان‌دهنده شکل‌گیری بالقوه الگوی کف دوقلو (double bottom) است. این الگو اغلب در انتهای یک روند نزولی مشاهده شده و منجر به بهبود شدید صعودی می‌شود.

تحت تأثیر این الگو، پیش‌بینی می‌شود که قیمت پپه با یک رشد ۲۸٫۸ درصدی به خط گردن یعنی ۰٫۰۰۰۰۰۱۴۷ دلار برسد. در زمان نگارش این خبر، پپه در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۱۱۴ دلار معامله می‌شود.

در تئوری، کاهش اصلاحی به فیبوناچی ۷۸٫۶ درصد، نشان‌دهنده ضعف در حرکت صعودی است. بنابراین، معامله‌گران علاقه‌مند باید محتاط باشند و می‌توانند برای ورود ایمن‌تر، منتظر صعود قیمت به بالاتر از خط گردن بمانند. این بریک آوت تأیید بهتری برای بهبود صعودی ارائه می‌کند و می‌تواند قیمت‌ها را به ۰٫۰۰۰۰۰۱۸۸ دلار بازگرداند.

شاخص قدرت نسبی: با توجه به دو بازگشت از حمایت ۰٫۰۰۰۰۰۱۰۵ دلاری، شیب RSI روزانه افزایش آشکاری را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده احتمال بالای برگشت قیمت است.
میانگین‌های متحرک نمایی: شیب رو به پایین EMAهای ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ روزه می‌تواند مقاومتی را برای خریداران ایجاد کند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *