شیبا اینو اولین هنر مفهومی خود را برای نفوذ به قلمرو متاورس منتشر کرد. با توجه به اینکه چندین نهنگ اکنون علاقه نشان می دهند، این احتمال وجود دارد که آینده آلتکوین مثبت باشد. در این پست به تحلیل شیبا 28 شهریور می پردازیم.

تحلیل شیبا 28 شهریور

شیبا اینو مدتی است که تلاش می کند اثر خود را در اکوسیستم متاورس بگذارد. از استخدام استعدادهای برتر تا همکاری با استودیوهای بزرگ، که در حال ساختن تیم مناسب برای گسترش به Metaverse بوده است.

با راه اندازی هنر مفهومی جدید آنها، به نظر می رسد شیبا اینو با معرفی هنر مفهومی حوض موشکی پیشرفت خود را آغاز کرده است. این مفهوم هنری به این منظور است که آینده متاورس شیبا اینو چگونه خواهد بود.

در واقع، با توجه به وبلاگ منتشر شده:

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

Rocket Pond حس یک استراحتگاه پنهان را در داخل کوه ها، فضای کمپینگ YMCA یا KOA با طبیعت وحشی در اطراف شما با عناصر لوکس/توریستی مدرن ترکیب می کند.

حال باید دید که آیا تیم شیبا اینو می‌تواند به وعده‌های خود عمل کند و انتظارات مردم را برآورده کند یا خیر.

با این حال، این فقط علاقه مندان به متاورس نیستند که به SHIB علاقه نشان داده اند. در واقع، نهنگ‌ها به آلت‌کوین و هر چیزی که با آن مرتبط است علاقه زیادی نشان داده‌اند.

به عنوان مثال، طبق آمار نهنگ‌ها، شیبا اینو از نظر توکن‌هایی که در اختیار 2000 نهنگ برتر ETH قرار دارد، در صدر فهرست قرار دارد. در زمان نگارش، به نظر می‌رسید که نهنگ‌ها 142619591 دلار SHIB دارند.

هیاهو در مورد این میم کوین به چشم انداز رسانه های اجتماعی نیز منتقل شده است. تنها در 7 روز گذشته، سرمایه گذاران با خرید شیبا اینو شاهد افزایش 59.64 درصدی در نام‌گذاری‌های اجتماعی و افزایش 2.3 درصدی در تعاملات رسانه‌های اجتماعی خود بوده است.

در حال حاضر، اگرچه شیبا اینو توانسته در فضای رسانه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کند، هنوز چند زمینه نگران کننده وجود دارد. بنابراین، سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری در memecoin از این موارد آگاه باشند.

هنوز راه زیادی تا ماه دارد

یکی از عواملی که می تواند سرمایه گذاران را محتاط کند، حجم Shiba Inu است.

همانطور که Messari فاش کرد، حجم آن در 7 روز گذشته 91.83- درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، تسلط ارزش بازار آن در نمودارها نیز 3.68 درصد کاهش یافته است.

تحلیل شیبا 28 شهریور
تحلیل شیبا 28 شهریور

Shiba Inu نیز نتوانسته است در فضای DeFi جای خود را نشان دهد. پروتکل غیر متمرکز شیبا سواپ اخیراً عملکرد خوبی نداشته است، زیرا TVL آن از آوریل در حال کاهش بوده است و از آن زمان تاکنون موفق به بازگشت نشده است.

تحلیل شیبا 28 شهریور
تحلیل شیبا 28 شهریور

شیبا اینو [SHIB] در زمان انتشار 0.00001078 دلار معامله می شد. در حالی که قیمت 9.71 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته و در طول هفته نیز 16.73 درصد سقوط کرده است.

با وجود این واقعیت که برخی از عوامل مثبت به نفع شیبا اینو [SHIB] وجود دارد، به معامله‌ گران توصیه می‌شود که احتیاط کنند زیرا memecoin‌ ها می‌توانند در معرض نوسانات بالایی باشند. از این رو، به خوانندگان پیشنهاد می شود قبل از ورود به تجارت، تحقیقات خود را انجام دهند.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

منبع: ای ام بی کریپتو

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید