با توجه به اخبار مثبت اخیر پیرامون توکن Floki، این ارز شاهد جهش در قیمت خود بوده است که در ادامه به پیش بینی و تحلیل قیمت فلوکی اینو خواهیم پرداخت.

تحلیل قیمت فلوکی اینو
تحلیل قیمت فلوکی اینو

 

تحلیل قیمت فلوکی اینو 

قیمت توکن فلوکی اینو (FLOKI) در 24 ساعت گذشته، شاهد 12 درصد افزایش بوده است و در روز چهارشنبه، قیمت آن تا 0.0001921 دلار افزایش پیدا کرد.

همانطور که می دانید، معمولاً اخبار مثبت تاثیر بسزایی در قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال دارد و در این مورد، به نظر می آید که این افزایش قیمت به لطف اخبار مثبت اخیر مبنی بر همکاری تیم تشکیل دهنده Floki با تیم فوتبال ناپولی از لیگ سری آ ایتالیا می باشد؛ لوگوی توکن FLOKI قرار است بر روی لباس این تیم و در ورزشگاه آنها به نمایش درآید.

تیمی که در پشت پرده فلوکی اینو فعالیت دارد، وارد یک همکاری با تیم باشگاهی بزرگ ناپولی شده است. این اعلامیه که توسط S.S.C. Napoli در ماه نوامبر اعلام شد، لوگوی فلوکی اینو را نشان می دهد که با نماد یک سگ از نژاد شیبا اینو (Shiba-Inu) که کلاه وایکینگ ها را بر سر دارد، مشخص می شود.

این همکاری تیم فلوکی اینو با باشگاه ناپولی، از سومین همکاری های آنها با تیم های فوتبال می باشد. از دیگر باشگاه هایی که با این توکن وارد همکاری شده اند، تیم کادیز از لالیگا اسپانیا و کرالا بلاسترز از سوپر لیگ هند می باشند.

توکن FLOKI یک توکن مبتنی بر شبکه Ethereum می باشد که در اواسط سال جاری میلادی راه اندازی شده است. با توجه به Etherscan، حدود 45,500 هولدر FLOKI با مارکت کپ 1.18 میلیارد دلار وجود دارد.

احتمال افزایش قیمت FLOKI تا 0.000235 دلار

پرایس اکشن قیمت دلاری FLOKI از 15 نوامبر (24 آبان) حرکت افقی داشته است و بر روی نمودار 4 ساعته، یک مثلث نامتقارن تشکیل داده است. یک افزایش قیمت به بالاتر از سطح مقاومت فوری در 0.00018513 دلار، جایی که میانگین متحرک ساده 50 روزه قرار دارد، می تواند افزایش قیمت Floki Inu به بالای خط مقاومت مثلث را به همراه داشته باشد.

اگر این اتفاق رخ دهد، قیمت FLOKI می تواند تا سقف 19 نوامبر در اطراف 0.0002359 دلار افزایش یابد و این حرکت به معنی افزایش 38 درصدی از سطح فعلی یعنی 0.000172 دلار می باشد.

حرکت رو به بالای شاخص MACD (میانگین متحرک همگرایی واگرایی) این چشم انداز مثبت را نشان می دهد. ضمن این که دیروز، زمانی که خط MACD (خط آبی رنگ) از خط سیگنال (نارنجی) عبور کرد، شاخص MACD یک سیگنال خرید FLOKI صادر کرد و این نشان از احساسات مثبت بازار دارد.

زمانی که MACD از خط صفر عبور کند و وارد محدوده مثبت شود، سیر صعودی Floki Inu ]م افزایش خواهد یافت.

تحلیل قیمت فلوکی اینو
تحلیل قیمت فلوکی اینو

در طرف دیگر، واگرایی منفی توسط شاخص مقاومت نسبی (RSI) نشانه ای از این است که فروشندگان از تلاش برای پایین آوردن قیمت FLOKI دست برنداشته اند. از این رو، یک سقوط به زیر حمایت فوری در 0.000169 دلار می تواند سقوط این میم کوین به زیر خط حمایت را شاهد باشد.

اگر این اتفاق رخ دهد، این توکن می تواند تا کف قیمت خود در 18 نوامبر (27 آبان) که برابر با 0.00013348 دلار است، سقوط کند.

منبع: کوین گیپ 

 

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید