تحلیل قیمت شیبا

تحلیل قیمت شیبا | پیش بینی کوتاه مدت برای SHIBA INU در آخرین روز اکتبر

زمان مطالعه 2 دقیقه

به تازگی قیمت SHIB به زیر یک ترندلاین نزولی کاهش پیدا کرد و باعث شد قیمت در 8 روز گذشته، چندان نوسانی از خود نشان ندهد. در این خبر به تحلیل قیمت شیبا در کوتاه مدت می پردازیم.

تحلیل قیمت شیبا

از 23 اکتبر (1 آبان) پس از یک کاهش روزانه 13 درصدی، اکنون قیمت شیبا اینو (SHIB) در سطحی 25 درصد کمتر از اوج قیمتی که در روز 5 شنبه به ثبت رساند قرار دارد و با حمایت در 0.000060 دلار روبرو شده است.

بعد از افزایش های چشمگیر SHIB در هفته های اخیر، یک اصلاح قیمت عمیق شامل حال این کوین گردید و توانست حمایت خود را در بالای سطح 0.000060 دلار پیدا کند. همانطور که در نمودار زیر مشخص است، پرایس اکشن این ارز اکنون یک مثلث نزولی بزرگ تشکیل داده است (این الگو در اکثر مواقع تمایل به شکسته شدن پیدا می کند).

نزدیکترین مقاومت مشاهده شده برای آن در 0.000066 دلار قرار دارد. اگر این سطح مقاومت شکسته شود، روند حرکتی قیمت به خروج از مثلث پیدا کرده و سیری صعودی به خود می گیرد.

تحلیل قیمت شیبا

تحلیل قیمت شیبا

شاخص های تکنیکال SHIBA INU

حجم معاملات

بعد از به ثبت رساندن حجم معاملاتی روزانه بسیار بالا در چند روز گذشته، با شکل گیری این الگوی مثلثی فعلی، حجم معاملات هم با کاهش روبرو شده است. این موضوع قطعاً خبر از افزایش قیمت نمی دهد، اما در عین حال، دلیل بر سیر نزولی هم نمی باشد. برای پیش بینی قیمت مطمئن تر، لازم است که حجم هم با افزایش مواجه شود.

شاخص مقاومت نسبی (RSI)

در بازه زمانی 4 ساعته، این شاخص در حال کاهش است و به نظر می آید که قیمت قبل از این که مسیر خود را به صعود احتمالی تغییر دهد، سطح حمایت ذکر شده در بالا را مورد آزمایش قرار دهد.

میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD)

این شاخص بر روی نمودار 4 ساعته، وضعیتی نزولی دارد و هیستوگرام MACD در بازه روزانه، در حال ثبت کردن قله های ضعیف تر می باشد. این موضوع هم خبر خوبی برای خریداران به شمار نمی آید و اصلاح قیمت بیشتر، شانس بالایی از خود نشان می دهد.

سوگیری (Bias)

بعد از موج رضایت و خرسندی اخیر، حال سوگیری SHIB به خنثی تغییر پیدا کرده است. سطح حیاتی، حمایت بزرگ بعدی در 0.000060 دلار می باشد که باید شکسته شود.

تحلیل قیمت شیبا

تحلیل قیمت شیبا

پیش بینی کوتاه مدت برای SHIB

قبل از هرگونه از سرگیری سیر صعودی، انتظار تثبیت قیمت SHIB در 0.000060 دلار را داشته باید داشت. اساساً اگر قیمت به سطح های پایین تر کشیده شود، این می تواند یک فرصت مناسب خرید شیبا اینو به شمار بیاید. به نظر می آید بهتر باشد که قبل از هر اقدامی، تا زمان شکست مثلث منتظر ماند.

منبع: کریپتو پوتیتو

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه