تحلیل قیمت میم کوین ها نیمه دوم اسفند

تحلیل قیمت میم کوین ها نیمه دوم اسفند (۱۴۰۲)

زمان مطالعه 2 دقیقه

با داغ شدن بازارهای ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران به دنبال افزایش بزرگ بعدی هستند و همه نگاه‌ها به سکه‌های میم دوخته شده است. گمانه‌زنی‌ها بر این مبناست که احتمال افزایش میم کوین‌های سولانا در ماه مارس ۲۰۲۴ تا ۱۰ برابر روند پیشین نیز وجود دارد. در این پست به تحلیل قیمت میم کوین ها نیمه دوم اسفند می پردازیم.

تحلیل قیمت میم کوین ها نیمه دوم اسفند

این توکن‌ها که در واقع در ابتدای ظهورشان صرفا با شوخی‌های اینترنتی پدید آمدند، امروزه به فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدی تبدیل شده‌اند. تا این حد که برخی حتی به احتمال ۱۰ برابر بازدهی این سگه‌های ارز دیجیتال دید مثبت دارند.

اما سوال اصلی سرمایه‌گذاران اینجاست که با وجود این همه گزینه، در ماه مارس ۲۰۲۴ بهتر است کجا سرمایه گذاری کنیم؟

دوج کوین (DOGE)

دوج کوین (DOGE)، سکه میم پیشگام، در حال حاضر ۰.۱۴۲۵ دلار با ارزش بازار بیش از ۲۰ میلیارد دلار است. DOGE که به‌خاطر حمایت‌های وفادار خود و افراد مشهور شناخته می‌شود، طی هفته گذشته ۶۷.۲۷ درصد افزایش و در ۳۰ روز گذشته ۷۹.۱۹ درصد افزایش داشته است.

با افزایش ۲۴ ساعته ۱۶.۲۹ درصدی، حدس و گمان سرمایه گذاران بر این قرار است که آیا دوج کوین می‌تواند مقاومت را پشت سر بگذارد و به مسیر صعودی خود ادامه دهد؟

دوج کوین (DOGE) به طور مداوم در بازار میم کوین مورد علاقه بوده است، و از نقطه نظر فنی، هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی‌دهد. این سکه در حال حاضر نزدیک به آستانه قابل توجه ۰.۱۵ دلار معامله می‌شود. شکستن این سطح می‌تواند درها را برای حرکت صعودی بیشتر باز کند، با شکستی که می‌تواند Dogecoin را به ۰.۲۰ دلار برساند.

شیبا اینو (SHIB)

شیبا اینو (SHIB) که اغلب به عنوان «قاتل دوج کوین» از آن یاد می‌شود، با ارزش بازار بیش از ۱۲ میلیارد دلار با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۱۵۲ دلار معامله می‌شود. این نشانه‌ای است که نه تنها جای پای DOGE را دنبال کرده است، بلکه یک جامعه پرشور خاص خود را نیز ایجاد کرده است.
SHIB در هفته گذشته ۱۲۵.۵۱ درصد و در ماه گذشته ۱۴۲.۱۰ درصد افزایش یافته است. افزایش ۲۴ ساعته در ۶۲.۸۷ درصد قرار دارد که نشان دهنده حرکت قوی بازار است.

شیبا اینو (SHIB) یکی دیگر از سکه‌های میم است که با رالی چشمگیر خود در بازار موج می‌زند. شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که SHIB می‌تواند برای آزمایش سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰% که روی ۰.۰۰۰۰۳۶۵۰ دلار است، آماده شود. حرکت به این سطح نشان دهنده افزایش قابل توجهی نسبت به موقعیت فعلی آن است. علاوه بر این، دستیابی به این هدف بر قدرت بازار رو به رشد سکه و پتانسیل برای ادامه حرکت صعودی تاکید می‌کند.

پپه (PEPE)

Pepe (PEPE) در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۰۴۳۸۵ دلار با ارزش بازار نزدیک به ۲ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است. طی هفته گذشته شاهد افزایش ۲۶۱.۳۵ درصدی شهاب سنگ و در ۳۰ روز افزایش ۳۷۹.۳۰ درصدی بوده است. با افزایش ۲۴ ساعته ۳۸.۳۱٪، PEPE نشانه هایی از یک الگوی ادامه صعودی را نشان می دهد.

Pepe (PEPE) ممکن است به اندازه DOGE یا SHIB از شهرت برخوردار نباشد، اما الگوهای فنی آن به همان اندازه قانع کننده هستند. حرکات اخیر قیمت سکه حاکی از حرکت بلندپروازانه به سمت سطح گسترش فیبوناچی ۲.۶۱۸ است که قیمت PEPE را در حدود ۰.۰۰۰۰۶۲۷۴۸۰ دلار خواهد داشت. چنین حرکتی نه تنها منعکس کننده روند صعودی است، بلکه پتانسیل سکه را برای رشد انفجاری در بازاری که به سرعت در حال گرم شدن به دارایی های مبتنی بر میم است، برجسته می کند.

امتیاز 3/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه