هزینه تعیین وقت سفارت سوئد

تعیین وقت سفارت سوئد با استفاده از خدمات اول پرداخت

زمان مطالعه 3 دقیقه

سوئد از جمله کشورهای مهاجر پذیری است که در سال‌های اخیر به مقصدی جذاب برای ایرانیان بدل شده است. بسیاری از افراد برای تحصیل یا زندگی سوئد را به عنوان کشور مقصد انتخاب می‌کنند. دلایل زیادی برای محبوبیت سوئد در نزد مهاجرت کنندگان وجود دارد. این کشور در کنار نروژ و دانمارک بالاترین سطح رفاه اجتماعی را دارد و از امکانات آموزشی سطح بالایی نیز برخوردار است. قدم اول برای مهاجرت یا مسافرت به سوئد، تعیین وقت سفارت سوئد است.

 مانند هر سفارت دیگری، سفارت سوئد نیز قوانین خاص خود را دارد. سخت‌ترین چالشی که برای تعیین وقت سفارت سوئد وجود دارد، پرداخت هزینه وقت سفارت سوئد است. این فرایند به صورت آنلاین انجام می‌شود و شما برای پرداخت هزینه وقت نیاز به کارت‌های اعتباری مستر کارت یا ویزا کارت خواهید داشت. البته شما می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و با ثبت درخواست از اول پرداخت بخواهید تا همه کارهای لازم برای تعیین وقت سوئد را برای شما انجام دهد. در ادامه بیشتر با مراحلی که در پیش روی شما قرار دارد آشنا خواهیم شد.

تعیین وقت آنلاین سفارت سوئد

تعیین وقت سفارت سوئد

اولین قدم برای گرفتن ویزا سوئد مراجعه به بخش اپلای آنلاین برای ویزا در سایت مهاجرتی سوئد است. در این صفحه اطلاعات کاملی از نحوه اپلای کردن و مدارک مورد نیاز وجود دارد که باید حتماً مطالعه کنید. در انتهای صفحه لینک اپلیکیشن ویزای آنلاین سوئد وجود دارد.

با ورود به اپلیکیشن ویزای آنلاین، شما مراحل مختلف تعیین وقت سفارت سوئد را مشاهده خواهید کرد. در اینجا مدارک اصلی از شما خواسته خواهد شد که باید به دقت اطلاعات مربوط به آن‌ها در اپلیکیشن وارد شود. در نهایت برای تکمیل تعیین وقت سفارت سوئد باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. برای پرداخت هزینه‌ها به کارت‌های اعبتاری مستر کارت یا ویزا کارت نیاز خواهید داشته که در ادامه بیشتر در مورد آن‌ها توضیح خواهیم داد.

مدارک لازم برای وقت سفارت سوئد

آموزش تعیین وقت سفارت سوئد

  • مدارک اصلی که شامل مدارک شناسایی شما و تمام اعضای خانواده می‌شود به همراه اثبات سایر مدارک قانونی
  • پاسپورت معتبر با حداقل دو صفحه خالی به همراه کپی پاسپورت و ویزاهای قبلی
  • عکس پاسپورت
  • پرینت فرم دریافت ویزا که از اپلیکیشن ویزای آنلاین سوئد دریافت شده باشد.
  • پرینت یا مدرک مربوط به پرداخت هزینه ویزا
  • بیمه سلامت سفر
  • انگشت نگاری
  • بلیط
  • رزرو هتل و اثبات توانایی مالی پرداخت هزینه‌های اقامت در سوئد (۴۰۵ کرون سوئد در هر روز)

هزینه وقت سفارت سوئد

شرایط تعیین وقت سفارت سوئد

در زمان تعیین وقت سفارت سوئد، برای هر نوع از ویزاهای مد نظر خود باید هزینه‌های مختلفی پرداخت کنید. این به نوع ویزا، تعداد افراد خانواده و شرایط درخواست شما بستگی دارد. اما به طور کلی می‌توان هزینه وقت سفارت سوئد را به شکل زیر خلاصه کرد:

ویزای کوتاه مدت سوئد

ویزای توریستی، درمانی یا ملاقات با آشنایان. اعتبار حداکثر ۹۰ روز است. هزینه ویزا کوتاه مدت سوئد برای افراد کودکان ۶-۱۲ سال ۳۵ یورو و برای افراد بزگتر از ۱۳ سال ۶۰ یورو می‌باشد.

ویزا کار سوئد

اپلای برای فرصت شغلی در کشور سوئد. هزینه ویزا کار سوئد از ۹۰ تا ۱۸۰ یورو در موارد مختلف متفاوت است. برای اطلاعات دقیق‌تر به صفحه هزینه ویزا کار در سوئد مراجعه کنید.

ویزا ازدواج و خانوادگی سوئد

ویزای زندگی در کنار اعضای خانواده در سوئد. هزینه ویزا ازدواج بین ۷۰ تا ۱۴۰ یورو خواهد بود.

ویزای تحصیلی سوئد

اپلای برای تحصیل در کشور سوئد. هزینه ویزای تحصیلی سوئد بین ۴۵ تا ۹۰ دلار است.

پرداخت هزینه وقت سفارت سوئد

همانطور که اشاره کردیم برای دریافت وقت سفارت سوئد به منظور دریافت انواع ویزاها شما نیازمند پرداخت مبلغی به دلار، یورو یا کرون سوئد هستید. سفارت سوئد تنها پرداخت‌هایی که توسط کارت‌های اعتبار معتبر مستر کارت یا ویزا کارت انجام شده باشند را خواهد پذیرفت.

شما می‌توانید با مستر کارت فیزیکی یا ویزا کارت به راحتی پرداخت‌های دلاری برای سفارت سوئد و سایر سفارت‌های خارجی را انجام دهید. برای ساده‌تر شدن کار نیز می‌توانید با ثبت سفارش در سایت اول پرداخت، از خدمات ما استفاده کنید. به این ترتیب در وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد و کارها را به دست کارشناسان با تجربه می‌سپارید.

خدمات پرداخت ارزی با ویزا و مستر کارت

امتیاز 5/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT