جدیدترین ارزهای حذف شده از بایننس

جدیدترین ارزهای حذف شده از بایننس

زمان مطالعه 2 دقیقه

صرافی بایننس اعلام کرده که سه توکن رمزارزی را به دلیل عدم انطباق با استانداردهای کیفیت، از فهرست خود حذف می‌کند. در این پست به بررسی لیست جدیدترین ارزهای حذف شده از بایننس می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

جدیدترین ارزهای حذف شده از بایننس

این سه توکن عبارتند از: Serum (SRM) ،Sonm (SNM) ،DFI.Money (YFII)، توقف سپرده برای تمام جفت‌های معاملاتی مرتبط با این توکن‌ها، از جمله SNM/BTC، SNM/BUSD، SRM/BUSD، و YFII/USDT، در تاریخ ۲۲ آگوست، ساعت ۰۳:۰۰ به وقت جهانی (UTC) آغاز خواهد شد.

خدمات متوقف‌شده برای این سه توکن شامل موارد زیر است: Binance Simple Earn, Binance Loans, Binance Pay, Binance Gift Card, Binance Trading Bots.

در حالی که سپرده‌ها هفته آینده متوقف می‌شوند، بایننس یک پنجره برداشت طولانی‌تر را تا 22 نوامبر ارائه کرده است. بلافاصله پس از پایان مهلت، این صرافی ممکن است توکن‌های حذف‌شده را به استیبل کوین تبدیل کند.

با این حال، بایننس در بیانیه مطبوعاتی خود خاطرنشان کرد:

قبل از اینکه توکن‌های حذف‌شده به استیبل کوین تبدیل شوند، یک اطلاعیه جداگانه ارسال خواهد شد.

هر گونه درآمد حاصل از تبدیل توکن، به کیف پول مالک واریز می‌شود. آخرین ارزیابی‌ها نشان داد که سه توکن مذکور، با معیارهای کیفیت بایننس فاصله گرفته‌اند. بیانیه مطبوعاتی بایننس به فرآیند ارزیابی دوره‌ای آن برای دارایی‌های دیجیتال برای حفظ بالاترین استانداردها اشاره کرد.

بایننس هنگام بررسی دارایی‌ها، جنبه های مختلفی از جمله تعهد تیم پروژه، حجم معاملات، ثبات شبکه، نقدینگی، سطح ارتباطات عمومی و فعالیت‌های توسعه‌ای را بررسی می‌کند. 3 توکن SRM، SNM و YFII پس از آخرین بررسی نتوانستند استانداردهای دقیق این صرافی را برآورده کنند. بلافاصله پس از اعلام بایننس، این سه توکن شاهد کاهش شدیدی در قیمت خود بوده و از آن زمان تا کنون در خط قرمز معامله شده‌اند.

توکن SRM که چند دقیقه قبل از اعلام بایننس، با قیمت 0.071 دلار معامله می‌شد، به شدت به 0.055 دلار سقوط کرد و 22 درصد کاهش داشت. SNM با کاهش 82 درصدی از 0.2 دلار به 0.05 دلار کاهش یافت و YFII با کاهش 21 درصدی از 725 دلار به 574 دلار رسید.

در مقابل، حجم معاملات برای YFII، SNM و SRM به ترتیب 584، 2499 و 455 درصد افزایش یافت که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران این دارایی‌ها را کنار می‌گذارند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی