Newarc.ai یک ابزار طراحی انقلابی جدید است که از قدرت هوش مصنوعی برای کمک به شما در ایجاد تصاویر خیره‌کننده از طرح‌های اولیه، عکس‌ها و نقاشی‌های شما استفاده می‌کند. با خرید هوش مصنوعی Newarc.ai، می‌توانید ایده‌های اولیه خود را به طیف گسترده‌ای از گزینه‌های طراحی منحصربه‌فرد به سرعت و به راحتی تبدیل کنید، بدون اینکه مجبور باشید هر مفهوم را از ابتدا ساعت‌ها ایجاد کنید.

خرید اکانت Newarc.ai

خرید هوش مصنوعی Newarc.ai

با تصویر اولیه خود شروع کنید. هر عکس، نقاشی یا طرحی را برای تعریف ترکیب آپلود کنید. این کار باعث صرفه جویی در وقت شما می‌شود و تصاویر قابل پیش‌بینی را تولید می‌کند.
سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید. نتیجه دلخواه خود را توصیف کنید و فرآیند خلاقانه را با ارائه توضیحی از آنچه می‌خواهید در تصاویر حاصل شود، هدایت کنید. این جهت بصری و مفهومی خروجی نهایی را تعیین می‌کند.
گزینه‌های طراحی را ایجاد کنید. بر اساس ورودی شما، طیف گسترده‌ای از گزینه‌های طراحی منحصربه‌فرد ایجاد کنید. با گستره مفاهیم در عرض چند ثانیه الهام بگیرید.

خرید هوش مصنوعی Newarc.ai
خرید هوش مصنوعی Newarc.ai

با چند کلیک، می‌توانید ده‌ها گزینه طراحی منحصربه‌فرد تولید کنید که مطمئناً شما را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

NewArc.ai طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و مزایا را ارائه می‌دهد که آن را ابزار طراحی نهایی برای حرفه‌ای‌های خلاق می‌سازد.

ویژگی های NewArc.ai

با NewArc.ai، می‌توانید در عرض چند دقیقه ده‌ها گزینه طراحی منحصربه‌فرد ایجاد کنید، که به شما امکان می‌دهد فرآیند خلاقانه خود را تسریع کنید و ایده‌های خود را سریع‌تر از همیشه به واقعیت تبدیل کنید.
خلاقیت خود را آزاد کنید. NewArc.ai از هوش مصنوعی برای کمک به شما در ایجاد ایده‌های خلاقانه که ممکن است به تنهایی به آن‌ها فکر نکرده باشید استفاده می‌کند. این می‌تواند به شما کمک کند تا از بن‌بست‌های خلاقانه خارج شوید و طرح‌های جدید و نوآورانه ایجاد کنید.

خرید هوش مصنوعی Newarc.ai
خرید هوش مصنوعی Newarc.ai

این ابزار در نسخه‌های رایگان و پولی در دسترس است. نسخه رایگان به شما امکان می‌دهد تا 10 گزینه طراحی در ماه ایجاد کنید. نسخه پولی از 9 دلار در ماه شروع می‌شود و به شما دسترسی نامحدود به ابزار را می‌دهد. NewArc.ai با هر دو سیستم عامل Mac و Windows سازگار است.
ابزار استفاده آسان است و نیازی به تجربه طراحی قبلی ندارد.

با NewArc.ai می‌توانید در چند دقیقه ده‌ها گزینه طراحی منحصر به فرد را ایجاد کنید و از این طریق فرایند خلاقیت خود را شتاب دهید و ایده‌های خود را به سرعت بیشتری به واقعیت بپیوندانید.

NewArc.ai به گونه‌ای طراحی شده است که به صورت بی درنگ با جریان کاری شما هماهنگ می‌شود و به شما کمک می‌کند تا زمان بیشتری را در هر پروژه صرفه جویی کنید. باشگاهی که طراح پوشاک، طراح کفش، طراح کیف، طراح صنعتی، طراح داخلی یا معمار هستید، NewArc.ai شما را پوشش می‌دهد.

خرید هوش مصنوعی Newarc.ai
خرید هوش مصنوعی Newarc.ai

برخلاف تصاویر استوک که می‌توانند توسط هر کسی استفاده شوند، تمام تصاویر تولید شده توسط NewArc.ai برای شما منحصر به فرد هستند. این به معنی این است که می‌توانید تصاویری زیبا و منحصر به فرد ایجاد کنید که واقعاً از جمع برجسته شوند.

پست های مرتبط
خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

آموزش های تجارتی در سایت skillcrush وپرداخت با پی پال
سایت skillcrush

شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا بیشتر بخوانید

با NewArc.ai می‌توانید از بین انواع مختلف سبک‌ها انتخاب کنید و به این ترتیب تصاویری را ایجاد کنید که به بهترین شکل نیازهای شما را برآورده می‌کنند.

تمام تصاویر تولید شده توسط NewArc.ai متعلق به شما هستند، به این معنی که می‌توانید از آن‌ها بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.

با استفاده از NewArc.ai می‌توانید در رشته‌های مختلف خلاقیت خود را به نمایش بگذارید.

امتیاز 5/5 - از 10 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید