خرید ووچر پرفکت مانی آنی با کمک پیشرفت‌های تکنولوژی بدون هیچ حد و مرزی از هر کجای جهان امکان پذیر است. حتی در داخل کشور ما که با محدودیت های زیاد بین‌المللی مواجه هستیم، وب سایت‌هایی هستند که به مردم کمک می‌کنند تا اقدام به خرید و فروش ووچر پرفکت مانی کرده و از آن برای خرید محصولات مختلف و پرداخت هزینه استفاده کنند.

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی آنی

اگر تا به حال کارت هدیه برای مناسبت‌های مختلف تهیه کرده باشید، حتماً می‌دانید که در ازای پرداخت مبلغی مشخص می‌توانید یک کارت با رمز را از بانک دریافت کرده و از آن به عنوان هدیه استفاده کنید. پرفکت مانی شباهت زیادی به همین کارت‌های هدیه دارد؛ اما به صورت فیزیکی نبوده و به شکل آنلاین ووچرها قابل خرید و فروش هستند و فقط یک شناسه برای شما ارسال می‌گردد با کمک ووچر امکان پرداخت‌های بین المللی هم برای فرد فراهم می‌شود.

خرید ووچر پرفکت مانی آنی
خرید ووچر پرفکت مانی آنی

در حال حاضر که بسیاری از افراد با وب سایت‌های خارجی همکاری دارند، به کمک ووچر می‌توانند درآمدهای ارزی خود را نقد کرده، یا در هنگام نیاز به خرید محصول و خدمات خاصی از آن برای پرداخت استفاده کنند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

مهم‌ترین کاربرد ووچر پرفکت مانی

از آنجایی که کشور ما با محدودیت های زیادی مواجه شده است، با بانک‌های بین المللی امکان همکاری مستقیم وجود ندارد. برخی از افراد که از دنیای دیجیتال اطلاعات کافی ندارند تصور می‌کنند امکان مراودات مالی با سایر نقاط دیگر وجود ندارد. شما میتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن با کمک وب‌سایت‌های واسط مانند اول پرداخت می‌توانید نقل و انتقالات ارزی خود را انجام دهید.

صدور آنی ووچر

از مهمترین کاربرد ووچر پرفکت مانی می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • انتقال پول برای دوستان و آشنایان شما در خارج از کشور با استفاده از پرفکت مانی در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.
  • در صورت داشتن درآمد ارزی می‌توانید آن را در داخل کشور از طریق ووچر تحویل بگیرید.
  • در صورت داشتن حساب پرفکت مانی با ووچر به آسانی می‌توانید آن را شارژ نمایید.
  • برای پرداخت هزینه مربوط به خرید از وب سایت‌های آنلاین مانند آمازون، علی بابا و موارد دیگر ووچر کاربرد دارند.
  • برخی از افراد برای فرار از تورم کشور سرمایه خود را به صورت ووچر پس انداز می‌کنند.
خرید ووچر پرفکت مانی آنی
خرید ووچر پرفکت مانی آنی

در واقع برای نقل و انتقال پول به کل دنیا هیچ محدودیتی با سرویس پرفکت مانی و ووچر نیست و تنها با زدن کد می‌توانید مشخص کنید که چه مبلغی از پول به کجا انتقال پیدا کند. فقط باید در هنگام تهیه ووچر در نگهداری کدهای آن دقت بیشتری داشته باشید، چرا که امکان رهگیری کدها در صورت فراموشی یا گم کردن وجود ندارد.

پست های مرتبط
مستر گیفت(MasterCard)
mastercard

در مقالات قبلی در مورد مستر کارت گیفت (mastercard) و ویزا کارت صحبت شد و براساس قولی که به شما بیشتر بخوانید

پی پال و نادانسته هایی از فضای کاربری آن برای استفاده بهتر

در مقالات قبلی درمورد پی پال و ویژگی های آن آشنا شدیم. در این مقاله در مورد جزئیات حساب پی بیشتر بخوانید

نحوه خرید ووچر پرفکت مانی

داخل ایران خرید ووچر از زمانی مورد توجه قرار گرفت که این سیستم توانست در سیستم‌های پرداخت آنلاین وب سایت‌های خارجی قرار بگیرد. به همین جهت آشنایی با نحوه خرید و فروش پرفکت مانی می‌تواند بسیاری از مشکلات افراد فریلنسر و همچنین افرادی که کسب و کارهای بین المللی دارند را برطرف کند.

اولین راه حلی که برای تهیه ووچر به ذهن همه افراد می‌رسد رفتن به وب سایت پرفکت مانی است. البته این روش به دلیل محدودیت‌هایی که ما با آن روبرو هستیم امکان‌پذیر نیست. بنابراین اگر قصد خرید ووچر پرفکت مانی را دارید بهتر است از خدمات پرفکت مانی اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید