با استفاده از perfect money که جزء یکی از امن ترین سیستم های پرداخت در سطح شبکه اینترنت است می توانید هم طلا خریداری نمائید و هم قادر خواهید بود کار انتقال وجه را انجام داده و یا پول دریافت نمائید. شما همچنین با استفاده از این مدل سیستم پرداخت قادر خواهید بود ارز الکترونیک و حواله های بانکی و پرداخت هایی حتی با استفاده از پیامک را انجام دهید. بنابراین، قبل از شروع مرور کلی، منطقی است که مکانیسم های کار پرفکت مانی را روشن کنیم و ببینیم آیا این روش کسب درآمد مناسب است یا خیر. سیستم پرفکت مانی این تحققق را به عمل می آورد تا به وسیله ی آن بتوانید، معاملات آنلاین خود را به تراز مطلوب برسانید. در این مقاله به آموزش خرید perfect money می پردازیم.

خرید perfect money

خرید perfect money

همه چیز بسیار آسان به نظر می رسد. مقداری پول در حساب خود دریافت می کنید و پرفکت مانی به شما پاداش می دهد. پاداش درصدی از مبلغ پرداختی است که همراه با وجوه اضافی خود دریافت می کنید. مقدار آن به پرداخت اولیه شما بستگی دارد. شما به طور خودکار از اولین عملیات در برنامه شرکت می کنید. شرط اصلی، پاداش فقط به کاربران ثبت نام شده تعلق می گیرد. پاداش ها پس از پرداخت معادل 100 دلار شروع به جمع آوری می کنند.

صدور ووچرperfect money

پست های مرتبط
E-NUM و راهنمای کار با آن برای انتقال درحساب های وب مانی
E-NUM

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت بیشتر بخوانید

unlock کردن آیفون در کمترین زمان ممکن با چند کلیک ساده
unlock کردن آیفون

آیفون کمپانی محبوب آمریکایی که تمامی مردم دنیا شیفته ی خود کرده است. بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا فعالیت بیشتر بخوانید

برای ایجاد ووچر الکترونیکی شما بایستی یک حساب برای انجام برداشت وجه و میزان لازم ووچر الکترونیکی خود انتخاب نمائید. در واقع شما می توانید هزینه ی اندکی برای ایجاد ووچرهای الکترونیکی پرداخت نمائید. حساب ووچر الکترونیکی چهار مشخصه ی اصلی دارد که شامل: شماره، کد فعالسازی، میزان و تاریخ ایجاد آن می باشد.

مزایای ووچر پرفکت مانی

  • • تمامی مبادلات پولی خود را به صورت واقعی انجام دهید.
  • • پرداخت با استفاده از موبایل امکان پذیر می باشد.
  • • امن است و حساب فرستنده محرمانه باقی می ماند.
  • • کاملا ایمن و مطمئن می باشد.
امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید