هوش مصنوعی لونا کلاسیک

راه اندازی هوش مصنوعی لونا کلاسیک |هوش مصنوعی Block Entropy

زمان مطالعه 2 دقیقه

اخبار اخیر LUNC نشان می‌دهد که توسعه‌دهنده لونا کلاسیک، Edward Kim، در حال توسعه یک اپلیکیشن زنجیره‌ای هوش مصنوعی به نام Block Entropy است که می‌تواند در ماه مه راه‌اندازی شود. در این پست به بررسی راه اندازی هوش مصنوعی لونا کلاسیک می پردازیم.

راه اندازی هوش مصنوعی لونا کلاسیک

خبری که بسیاری را شگفت زده کرده این است که زنجیره Terra Classic ممکن است اولین زنجیره برنامه کاربردی خود را با هوش مصنوعی (AI) داشته باشد. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که توسعه‌ دهنده اصلی آن، ادوارد کیم، تصاویری از وایت پیپر زنجیره هوش مصنوعی به نام Block Entropy را در روز شنبه به اشتراک گذاشت.

اگرچه جزئیات در حال حاضر بسیار مبهم هستند، کیم اشاره کرد که زمین بازی TestNet – ابزاری شبیه‌ سازی که به کاربران امکان تست و جستجو را می‌دهد – در ماه آینده راه اندازی خواهد شد و تنها تعداد محدودی از «وظایف استنتاج یادگیری ماشینی» مانند انتشار تصویر هوش مصنوعی، مدل‌های زبان متن، و حتی قادر به تولید موسیقی خواهد بود.

در حالی که انتظار می‌رود انتشار کامل وایت پیپر به زودی انجام شود، کیم تاکید کرد که پیشرفت‌ها در مکانیسم‌های آموزشی توزیع‌ شده، Python API، روش‌های تأیید SNARK و ماژول‌های تنظیم دقیق برای ایجاد نتایج بهتر در ابتدا منتشر نمی‌شوند و قرار است در مراحل بعدی راه‌ اندازی شوند.

دسترسی به شبکه آزمایشی Block Entropy

با این حال، دسترسی به TestNet برای همه رایگان نیست. یک کاربر باید ابتدا توکن های واقعی لونا کلاسیک را به یک آدرس توکن سوزی مجزا ارسال کند و سپس هش تراکنش را به TestNet ارسال کند تا بتواند دسترسی داشته باشد. به گفته کیم، این به عنوان پیش نمایشی از توکن سوزی مورد انتظار است که در اواخر ماه آینده مستقر خواهد شد. مقدار LUNC که در توکن سوزی لونا کلاسیک از بین می رود متناسب با تعداد توکن های شبکه آزمایشی است که در ازای دریافت می کنید و این ها فقط برای فعالیت های یادگیری ماشینی قابل استفاده هستند، زیرا ارزش اختصاصی خود را ندارند.

علاوه بر این، کیم این واقعیت را برجسته می کند که ماژول حساب های بین زنجیره ای (ICA) که یک عنصر ضروری در توسعه است، قبلاً تکمیل شده است و در حال حاضر در حال آزمایش در LUNC L1 TestNet است. سپس با تصویب یک پیشنهاد حکومتی و هماهنگی بعدی با تیم مشترک L1 Task Force به منظور گنجاندن ICA در لونا کلاسیک دنبال خواهد شد.

با توجه به این اخبار LUNC، قیمت لونا کلاسیک در حال حاضر 0.0001116 دلار است که نشان دهنده کاهش 0.50 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه