زمان برگشت بیت کوین بالای ۳۰ هزار دلار

زمان برگشت بیت کوین بالای ۳۰ هزار دلار

زمان مطالعه < 1 دقیقه

ریچل لین (Rachel Lin)، مدیرعامل صرافی غیرمتمرکز مشتقات SynFutures، در اظهارات اخیر خود گفت: سقوط بیت کوین به زیر سطح ۳۰ هزار دلار احتمالاً اصلاحی کوتاه‌مدت در یک روند صعودی است. در این پست به بررسی زمان برگشت بیت کوین بالای ۳۰ هزار دلار می پردازیم.

خرید و فروش انی ارزهای دیجیتال

زمان برگشت بیت کوین بالای ۳۰ هزار دلار

لین گفت:

با وجود سقوط قیمت بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار، کمبود آشکار فروشِ کال آپشن ۳۰ هزار دلاری از سوی معامله‌گران نزولی وجود دارد. این نشان می‌دهد که آنها پیش‌بینی نمی‌کنند که سطح ۳۰ هزار دلار به مقاومت قابل‌توجهی تبدیل شود، حداقل در کوتاه‌مدت.

آپشن‌ها یا قراردادهای اختیار معامله، ابزارهای معاملاتی هستند که به سرمایه‌گذاران این حق را می‌دهند که یک دارایی پایه را با قیمت تعیین‌شده در تاریخ مشخص بخرند یا بفروشند. دو نوع آپشن وجود دارد که به اختیار خرید و فروش مشهور است. اختیار خرید (کال آپشن) حق خرید دارایی و اختیار فروش (پوت آپشن) نیز حق فروش دارایی را به صاحب قرارداد اعطا می‌کند.
بیت کوین، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال از لحاظ ارزش بازار، در بیشتر روزهای ماه جولای بالای ۳۰ هزار دلار معامله شد و حتی در اوایل این ماه، به بالاترین سطح یک ساله خود، یعنی قیمت ۳۱،۸۰۰ دلار هم رسید.

ثبت‌نام شرکت بلک‌راک، بزرگ‌ترین شرکت مدیریت سرمایه در جهان، برای راه‌اندازی یک صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین و همچنین، پیروزی ریپل در دادگاه، از جمله مهم‌ترین کاتالیزورهای مثبت برای بازار بودند. با این حال، این روند صعودی اخیراً با کاهش قیمت بیت کوین به زیر ۲۹ هزار دلار در اوایل این هفته، قبل از جهش به سطح ۲۹،۳۰۰ دلار فعلی، تغییر کرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT