شرکت Cryptoys، یک پلتفرم با هدف ” تصور اینکه واقعا یک اسباب بازی چیست؟ “، 23 میلیون دلار بودجه از Andreessen Horowitz (a16z)، Dapper Labs و سازنده اسباب بازی چندملیتی Mattel (MAT) جمع آوری کرده است. در این خبر به بررسی ساخت NFT مخصوص کودکان می پردازیم.

ساخت NFT مخصوص کودکان

این پلتفرم محصول شاخص استودیو OnChain ،NFT است و قصد دارد NFTها را در قالب شخصیت های رنگارنگ برای بچه‌ها به ارمغان آورد. Cryptoys قصد دارد این ایده ها را با بازی و برنامه ها در یک پلتفرم تعاملی ترکیب کند.

پست های مرتبط
قیمت بیت کوین را نهنگ ها با انتقال 300 میلیون دلار جابجا کردند!
قیمت بیت کوین

می توان گفت در چندین روز گذشته برای بازار رمز ارزی، روزهای پر رونق ای بوده است. پس از مدت بیشتر بخوانید

چهار دلیل خرید بیت کوین، حتی به میزان کم درسال 2019!
بیت کوین

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و پیدایش مواردی مانند بیت کوین و آلت کوین ها، این سوال به ذهن هر بیشتر بخوانید

ویل واینراب (Will Weinraub)، مدیر عامل آنچین روز پنجشنبه گفت: “ما تصمیم گرفتیم مفهوم «اسباب بازی» را دوباره تصور کنیم و اینکه چگونه رسانه های دیجیتال می توانند به ما اجازه دهند از محدودیت های فیزیکی فراتر برویم تا به سطوح جدیدی از بازی و تعامل دست یابیم.”

این شرکت اخیراً با Mattel نیز همکاری کرده است تا برخی از شخصیت های معروف خود را به آواتارهای قابل پخش تبدیل کند که می‌توانند به عنوان NFT فروخته شوند. ماتل تولید کننده محصولات مشهور جهانی مانند باربی، هات ویلز و پولی پاکت است.

Cryptoys بر روی بلاکچین Flow ساخته شده است، بلاکچین توسعه یافته توسط Dapper Labs، که پلتفرم کلکسیونی بسکتبال دیجیتال آن NBA Top Shot حدود 1 میلیارد دلار فروش داشته است.

بازار NFT که در سال 2021 در اوج روند صعودی کریپتو از رونق شگفت انگیزی برخوردار بود، می‌تواند در ماه های آینده با چالش های جدی روبرو شود، زیرا اکوسیستم کل کریپتو اکنون در قلمرو بازار نزولی قرار دارد. باید دید که پلتفرمی که به طور خاص برای کودکان طراحی شده است تا چه اندازه مورد استفاده پر رونق برای دارایی های دیجیتال و فناوری بلاکچین واقع می شود.

منبع: coindesk

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید