هر سال صدها بازی ویدیویی منتشر می‌شوند و زمان کافی برای اجرای همه آنها وجود ندارد. چگونه باید بدانید که کدام بازی ها ارزش وقت شما را دارند؟ سایت خبری بازی را در ادامه بشناسید.

سایت‌های بررسی و اخبار بازی‌های ویدیویی راه خوبی برای اطلاع از اتفاقات دنیای بازی هستند و اینکه آیا آخرین نسخه‌های منتشر شده ارزش خرید دارند یا خیر.

ما بهترین سایت های بررسی بازی ها و سایت های خبری بازی های ویدیویی را در اینترنت برای کمک به این موضوع انتخاب کرده ایم. چه بخواهید قبل از خرید یک بازی کیفیت آن را بررسی کنید یا فقط بخواهید آخرین عناوین بازی را مرور کنید، یکی از این وب سایت های بازی عالی به خوبی به شما خدمت خواهد کرد.

کلمه ای در مورد سایت های بازی اصلی

روزنامه‌نگاری بازی‌های ویدیویی در دهه گذشته مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است. ما در اینجا از جزئیات خاص خودداری می کنیم، اما کافی است بگوییم که چندین وب سایت معروف بازی های ویدیویی متحمل نقض عمده اخلاقی شده اند: تبانی، روابط مالی فاش نشده، و روابط دوستانه، از جمله رفتارهای دیگر.

علاوه بر این، برای بسیاری از سایت های بازی، تمرکز از بررسی بازی ها عمدتاً بر اساس گیم پلی و کیفیت آنها تغییر کرده است. در حال حاضر، برخی از سایت ها بیش از هر چیز بر مسائل اجتماعی و سیاسی تأکید دارند یا حتی نویسندگانی دارند که با برخی از مقالات مانند وبلاگ شخصی خود رفتار می کنند. سایر سایت‌های بازی برای پوشش سایر اشکال سرگرمی (مانند فیلم‌ها، تلویزیون و موسیقی) به زیان پوشش بازی‌هایشان منشعب شده‌اند.

ما شما را تشویق می‌کنیم که درباره این موضوعات تحقیق کنید و درباره اینکه آیا می‌خواهید چنین سایت‌های بازی رایج را دنبال کنید یا خیر، نتیجه‌گیری کنید. هر سایتی که برای خواندن انتخاب می کنید، مهم است که به نویسندگانی که می خوانید توجه کنید، نه فقط به سایت. واقعاً “بهترین سایت بررسی بازی” برای همه وجود ندارد، زیرا کیفیت در بین نویسندگان سایت های مختلف متفاوت است.

سایت خبری بازی Destructoid

Destructoid یک سایت بازی همه جانبه عالی با کمی همه چیز است. مقالاتی را به طور مرتب منتشر می کند، هر هفته تعداد زیادی پست خبری، بررسی و ویژگی ظاهر می شود. این شامل به‌روزرسانی‌های بازی‌های خاص، پیش‌نمایش بازی‌های آینده و نظرات است.

اگرچه این فقط یک سایت خبری بازی نیست. Destructoid بررسی بازی های کنسول و رایانه شخصی و همچنین عناوین موبایل و حتی DLC را منتشر می کند. بررسی‌های آن ساده است و می‌توانید سیستم امتیازدهی Destructoid را بخوانید تا متوجه شوید که چگونه به بازی‌ها امتیاز می‌دهد.

این پوشش را با محتوای ویدیویی و انجمن‌های انجمن تکمیل کنید، و یک وب‌سایت بازی ویدیویی قوی دارید که همه می‌توانند از آن لذت ببرند.

GamesRadar+

یکی دیگر از سایت‌های خبری بازی که تعادل سالمی از محتوا را ارائه می‌کند، GamesRadar+ اخبار، بررسی‌ها، ویژگی‌ها، نگاه‌های عملی به بازی‌های جدید و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. می توانید نظرات و راهنمای بازی ها را در سیستم مورد علاقه خود مشاهده کنید یا آخرین اخبار و بررسی ها را بررسی کنید.

GamesRadar+ حجم بازی های بسیاری از سایت های دیگر را بررسی نمی کند. در زمان نگارش این مقاله، آخرین دسته از بررسی‌های سایت شامل چند بازی معروف است، اما بیشتر بررسی‌های سخت‌افزاری هستند. این نشان می دهد که کارکنان وقت خود را صرف می کنند و در بررسی عجله نمی کنند.

در بررسی‌ها، فهرست‌های جوانب مثبت/مضرات و خلاصه‌ای از حکم، بررسی آنها را آسان می‌کند. به طور کلی، GamesRadar+ محتوای زیادی برای بررسی و همچنین داستان‌های سریع برای مطلع شدن از اخبار بازی ارائه می‌کند.

سایت خبری بازی Game Informer

پست های مرتبط
خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

آموزش های تجارتی در سایت skillcrush وپرداخت با پی پال
سایت skillcrush

شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا بیشتر بخوانید

Game Informer یک مجله قدیمی بازی های ویدئویی است که یک وب سایت نیز دارد. برخلاف سایر وب‌سایت‌های بازی که محتوای فیلم و تلویزیون را نیز ارائه می‌کنند، این وب‌سایت تماماً در مورد بازی‌ها است (گاهی اوقات فیلم‌ها و تلویزیون‌های مبتنی بر بازی‌ها را پوشش می‌دهد). اخبار، پیش‌نمایش بازی‌های آینده، بررسی‌ها و ویژگی‌ها را خواهید دید.

این یک برداشت قدیمی از یک وب سایت بازی در عصر پیچیده مدرن است که مورد استقبال قرار می گیرد. بسیاری از کارکنان، بازیکنان قدیمی بازی هستند، و سایت حس حرفه ای به آن دارد. بررسی های خود را با یک عدد خلاصه می کند، کاری که امروزه همه سایت های بازی انجام نمی دهند.

به طور کلی، Game Informer یک وب سایت است که توسط افرادی که عاشق بازی های ویدیویی هستند اداره می شود و برای بازیکنان ساخته شده است. سایت همه بازی های کوچک را بررسی نمی کند، اما آنچه در اینجا وجود دارد بسیار عالی است و هیچ مزخرف سیاسی وجود ندارد که نگران آن باشید.

Metacritic

اگر تمایلی به بررسی دقیق ندارید و فقط می خواهید یک امتیاز سریع کسب کنید تا ببینید آیا یک بازی ارزش بازی کردن را دارد یا خیر، Metacritic برای شما مناسب است. این به خودی خود یک وب سایت نقد نیست، اما در عوض امتیازات وب سایت های مختلف بررسی بازی را جمع آوری می کند (که آن را به یک سایت بررسی کلی مانند Rotten Tomatoes تبدیل می کند).

برای یک بازی جستجو کنید، نمره وزنی از 1 تا 100 را خواهید دید. می‌توانید برای خواندن نظرات فردی کلیک کنید، یا آنچه را که منتقدان فکر می‌کنند با نظرات کاربران مقایسه کنید.

در بسیاری از مواقع، خلاصه کردن کیفیت یک بازی در یک عدد سخت است. بنابراین، بسیاری از افراد با وزن متاکریتیک مشکل دارند، اما این مکان خوبی برای شروع تحقیقات خود در مورد یک بازی است. فقط به یاد داشته باشید که نمره شماره گذاری همه چیز نیست. OpenCritic را به عنوان یک جایگزین در نظر بگیرید که به برخی از مشکلات مردم با متاکریتیک می پردازد.

سایت خبری بازی Nintendo Life

همانطور که از نامش پیداست، این یکی از بهترین وب سایت های بازی برای علاقه مندان به نینتندو است. Nintendo Life در پوشش Nintendo Switch، eShop و موضوعات مشابه تخصص دارد. نظرات، اخبار، ویژگی‌ها و حتی ویدیوهای اصلی را خواهید دید.

راهنماها در اینجا برجسته هستند. آن‌ها برای بازی‌های اصلی، مانند ضعف‌های تایپ پوکمون یا نحوه تشخیص نقاشی‌های جعلی در Animal Crossing، کمک می‌کنند. این سایت عناوین قابل دانلود eShop و همچنین نسخه های اصلی را بررسی می کند، بنابراین پوشش زیادی وجود دارد.

با داشتن یک جامعه دلپذیر در بخش‌های تالار گفتمان و نظرات، این یک بازدید ضروری برای همه طرفداران نینتندو است. برای سایت‌های مشابه در همان شبکه، Push Square (PlayStation) و Pure Xbox را بررسی کنید.

GameSpot

GameSpot یک سایت بازی شناخته شده است که ارزش دیدن را دارد. اخبار محبوب و جدید را در صفحه اصلی آن به همراه فهرست بازی های آینده و بررسی های اخیر خواهید دید.

این سایت بازی های محبوب و کوچک را در هر پلتفرمی بررسی می کند. برای چیزی کمی متفاوت، می‌توانید نمایش‌های ویدیویی و انجمن‌های آن را برای ارتباط با سایر گیمرها نیز بررسی کنید.

در بررسی های آن گاه به گاه برخی ابهامات وجود دارد، مانند نویسنده اشاره می کند که آنها در کل بازی بازی نکرده اند. به همین دلیل، دیدن خلاصه ای از آنچه بازبینی کننده در پایین مقاله بازی کرده است، خوب است. اما به طور کلی، این یک منبع با کیفیت است.

سایت خبری بازی Christ Centered Gamer

با بحث بالا در مورد سوگیری در رسانه های بازی، ممکن است فکر کنید سایتی با استعداد آشکار انتخابی عجیب برای گنجاندن آن است. اما Christ Centered Gamer به دلیل بررسی های واضح خود از سوی افرادی که نگران اخلاق سایت های اصلی بازی هستند، تحسین شده است.

برخلاف سایت‌هایی که به تعصبات نویسنده اجازه می‌دهند در رتبه‌بندی کیفیت بازی تأثیر بگذارند، این سایت نظرات خود را به دو امتیاز تقسیم می‌کند. یکی از لحاظ فنی بازی را از نظر گیم پلی، کنترل ها و سایر ویژگی های آن نمره می دهد. دیگری بر اساس عواملی مانند زبان، محتوای جنسی و موارد مشابه، اخلاق بازی را نمره می‌دهد.

اگر فردی با ایمان هستید یا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بازی های ویدیویی برای فرزندان خود فراتر از رده بندی سنی اولیه بازی داشته باشید، می توانید نمره اخلاق را در نظر بگیرید. اما اگر به آن اهمیتی نمی‌دهید، می‌توانید از کنار آن بگذرید و همچنان از یک بررسی با کیفیت از بازی لذت ببرید.

این صفحه به اندازه برخی دیگر از سایت‌های بررسی بازی شناخته شده نیست، اما در مورد تعصبات خود پیشرو است و هیچ گونه نقض اخلاقی نداشته است. ممکن است آن را با طراوت بیابید.

وب سایت هایی برای بررسی بازی های نوشته شده توسط کاربر

سایت های فوق همگی نشریات حرفه ای برای اخبار و بررسی بازی ها هستند. با این حال، فراموش نکنید که هزاران منبع آنلاین برای خواندن نظرات ایجاد شده توسط کاربر نیز وجود دارد. از آنجایی که نظرات در مورد بازی‌ها ذهنی هستند، ممکن است ترجیح دهید چندین بررسی از بازیکنان روزمره را علاوه بر یا به جای مقالات حرفه‌ای بخوانید.

سایت خبری بازی YouTube

هر کسی که نظر دارد و یک کانال یوتیوب دارد می تواند یک ویدیو در مورد بررسی یک بازی بسازد. اگر ترجیح می دهید به جای مطالعه در مورد یک بازی، گیم پلی را تماشا کنید، این یک گزینه عالی است. این احتمال وجود دارد که بتوانید فردی را پیدا کنید که در مورد بازی مورد علاقه شما صحبت کند. برای شروع به بهترین کانال های بررسی بازی های یوتیوب نگاهی بیندازید.

GameFAQS

GameFAQs علاوه بر اینکه یکی از بهترین مکان‌ها برای بررسی بازی‌ها است، منبع مفیدی برای بررسی کاربران از بازی‌ها نیز می‌باشد. یک بازی را جستجو کنید و برگه نظرات آن را بررسی کنید تا ببینید دیگران در مورد آن چه فکر می کنند.

این بررسی‌ها از الگوی خاصی پیروی نمی‌کنند، بنابراین این به هر فرد بستگی دارد که درباره آنچه که فکر می‌کند مهم است بحث کند و بررسی را بر اساس آن ساختار دهد.

سایت خبری بازی Steam

Steam دارای یک سیستم بازبینی مفید است که به راحتی می توانید ببینید که بسیاری از بازیکنان دیگر در مورد بازی چه فکر می کنند. کافی است صفحه هر بازی را در Steam به پایین اسکرول کنید تا نگاهی بیندازید. می‌توانید با بررسی‌های مثبت یا منفی، مدت زمانی که بازبین بازی را انجام داده و معیارهای دیگر فیلتر کنید. حتی امکان مشاهده نموداری از بررسی ها در طول زمان وجود دارد.

بسیاری از بازی‌ها دارای بررسی‌های «خنده‌دار» هستند که مفید نیستند، اما می‌توانید برخی از آن‌ها را با ابزارهای Steam فیلتر کنید. دیگران می‌توانند برای نقدها جوایزی بدهند و مفیدترین آنها به صدر می‌رسند. حتی اگر روی رایانه شخصی بازی نمی کنید، بررسی نظرات Steam برای هر بازی که به آن علاقه دارید منبع مفیدی است.

برترین وب سایت های بازی های ویدیویی که ارزش وقت شما را دارند

بهترین وب سایت های بازی های ویدیویی لزوماً آنهایی نیستند که اغلب درباره آنها می شنوید. بسیاری از وب‌سایت‌های بازی دارای اشکالات عمده‌ای هستند – چه عدم رعایت اخلاق، نمرات نقد توجیه‌ناپذیر ضعیف یا یک سوگیری رادیکال. اما این سایت ها مکان های بسیار خوبی برای دریافت نظرات بازی های ویدیویی و همچنین برخی اخبار هستند.

علاوه بر این گزینه‌ها، ایده خوبی است که برخی از پخش‌کننده‌های توییچ را پیدا کنید که از آنها لذت می‌برید. وب‌سایت‌های بازی ده‌ها نفر را استخدام می‌کنند، که یافتن صدای ثابت را دشوار می‌کند. با یک استریمر، می توانید ترجیحات آنها را درک کنید و بهتر ببینید که آیا یک بازی برای شما مناسب است یا خیر. به علاوه، دیدن یک بازی در زمان واقعی برای خودتان همیشه کمک می کند.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید