ویزای آنلاین یا ویزای الکترونیک شیوه ی جدید صدور ویزا است که برخی کشورها به کار می برند. مزیت ویزای آنلاین نسبت به شیوه قدیمی، صرفه جویی در وقت و ساده تر شدن فرایند می باشد. شرایط و مراحل صدور ویزا می تواند بسیار وقت گیر و دشوار باشد. از وقت سفارت گرفتن تا تهیه مدارک مورد نیاز اخذ ویزا. اما با صدور آنلاین ویزا همه این مراحل حذف می شوند. با خدمات ارزی شرکت اول پرداخت  می توانید برای صدور آنلاین ویزا برای کشور های مختلف اقدام کنید. در این مقاله کشورهایی که صدور ویزای آنلاین دارند را بررسی می کنیم.

ویزای آنلاین چیست

ویزای آنلاین اصطلاحی است که به اشتباه به جای ویزای الکترونیک به کار می رود. ویزای الکترونیک به نوعی از ویزا گفته می شود که مراحل آن به صورت آنلاین طی می شوند. یعنی برای اخذ ویزای آنلاین نیازی به مراجعه حضوری به سفارت نمی باشد. برای سادگی در این مقاله به جای ویزای الکترونیک همان ویزای آنلاین بکار برده خواهد شد.

صدور ویزای آنلاین
صدور ویزای آنلاین

صدور ویزای آنلاین

پرداخت برای ویزای آنلاین به صورت ارزی است. همان طور که می دانید برای پرداخت ارزی به یکی از انواع کردیت کارت مثل ویزا کارت یامسترکارت نیاز دارید. یکی خدمات اول پرداخت صدور کارت اعتباری خارجی است. اما برای سهولت فرایند، می توانید کل فرایند اخذ ویزا را از اول پرداخت بخواهید

کشورهایی دارای ویزای آنلاین

قابل توجه است این لیست کشورهای همسایه ایران است که اخذ آنلاین ویزای مسافرتی یا توریستی دارند.

صدور آنلاین ویزای دبی

امارات متحده ی عربی از جمله کشورهایی است که امکان اخذ ویزای آنلاین را برای علاقه مندان فراهم کرده. مدارک لازم برای دریافت ویزای فوری دبی شامل پاسپورت، شناسنامه و کارت ملی می باشد.

اخذ ویزای آذربایجان

برای دریافت ویزای باکو تنها ارائه پاسپورت لازم است. در صورتی که تمایل به سفر به کشور آذربایجان داشته باشید می توانید به صورت آنلاین ویزای آذربایجان خود را دریافت نمایید.

صدور ویزای عمان

برای اخذ ویزای آنلاین کشور عمان، علاوه بر پاسپورت نام مادر نیز الزامی است. پرداخت واخذ ویزای عمان نیز به صورت آنلاین انجام می شود.

صدور ویزای هند

هند از کشور هایی است که امکان ویزای آنلاین دارد. مدارک لازم برای اخد ویزای مسافرتی هند، ارائه پاسپورت است. برای اطلاع از شرایط دریافت اخذ هند مطلب ویزای توریستی هند را مطالعه کنید.

صدور ویزای سریلانکا

برای اخذ آنلاین ویزا برای سفر به کشور سریلانکا ارائه پاسپورت کافی است. برای آشنایی با شرایط اخذ ویزای سریلانکا می توانید مطلب اخذویزای توریستی سریلانکا را مطالعه نمایید.

صدور ویزای آنلاین کامبوج

پست های مرتبط
اخذ ویزای آذربایجان، آسان و ارزان

چرا آذربایجان مقصد خوبی است اگر اهل گردشگری و سفر باشید قطعا کشور آذربایجان به عنوان یک گزینه ی عالی بیشتر بخوانید

مجمع عمومی اقتصاد ،نام 12 کشور با سواد دنیا را منتشر کرد
مجمع

مقدمه برای هرکس می تواند جالب و قابل توجه باشد که با سوادترین مردم دنیا در کدام کشورها زندگی می بیشتر بخوانید

برای سفر به کامبوج نیز با مدرک پاسپورت می توانید ویزای خود را دریافت کنید. برای مطالعه ی بیشتر به مطلب اخذ ویزای توریستی کامبوج بروید.

ویزای الکترونیکی تاجیکستان

مدارک لازم برای صدور ویزای مسافرتی کشور تاجیکستان پاسپورت می باشد. برای اطلاعات بیشتر مطلب ویزای توریستی تاجیکستان را مطالعه کنید.

صدور ویزای ازبکستان

مدارک لازم برای اخذ ویزای آنلاین ازبکستان پاسپورت می باشد.

صدور ویزای قرقیزستان

دریافت ویزای کشور قرقیزستان با پاسپورت انجام میشود.

صدور ویزای آنلاین
صدور ویزای آنلاین

مراحل اخذ ویزای آنلاین از طریق اول پرداخت

برای صدور آنلاین ویزا در سایت اول پرداخت باید درخواست خود را در بخش پرداخت در سایت خارجی ثبت نمایید. مدارک مورد نیاز را در پنل خود بارگذاری کرده. هزینه صدور ویزا باید به صورت ریالی پرداخت گردد تا درخواست شما برای کارشناسان ارسال گردد. کارشناسان اول پرداخت پس از بررسی درخواست اقدام به اخذ ویزا می کنند پس از گرفتن ویزای آنلاین برای شما ایمیل می شود.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

امتیاز 5/5 - از 6 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید