چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) ،مدیر عامل صرافی بایننس اخیرا اعلام کرد که این شرکت در سال 2018 به عنوان بخشی از سرمایه گذاری بایننس لبز (Binance Labs) به ارزش 3 میلیون دلار در آن زمان در شبکه Terra سرمایه گذاری کرد. در این خبر به بررسی ضرر بایننس در Terra می پردازیم.

ضرر بایننس در Terra

مدیر عامل بایننس طی مصاحبه اخیر با Fortune عنوان کرد که به ازای این سرمایه گذاری ،مقداری رمزارزLUNA دریافت کرد که در یک آدرس کیف پول رمزارزی به صورت محفوظ نگه داری می شود و میزان آن حدود 50 میلیون LUNA است.

پست های مرتبط
تحلیل ارزهای دیجیتال 24 مرداد
ارزهای دیجیتال 24 مرداد

از اواخر هفته گذشته، زمانی که قیمت بیت کوین به زیر 23500 دلار کاهش یافت، این دارایی رمزنگاری شده عملکرد بیشتر بخوانید

احتمال رشد 50 درصدی شیبا پس از خروج از الگوی “فنجان و دسته”
احتمال رشد 50 درصدی شیبا

شیبا اینو (SHIB) در 14 آگوست از الگوی “فنجان و دسته” خود خارج شد و چشم انداز خود را برای بیشتر بخوانید

ضرر بایننس در Terra
ضرر بایننس در Terra

 مدیر عامل بایننس همچنین افزود:
“اما ما هیچ درآمدی را از این سرمایه گذاری بدست نیاوردیم. قاعدتا ،ما درحال حاضر حدود 1.6 میلیارد دلار طی این سرمایه گذاری ضرر کردیم و اشکالی ندارد.”

آقای ژائو درحالی در این رابطه شفاف سازی کرد که ذهن سرمایه گذاران درگیر این سوال بود که آیا بایننس از نابودی وشکست اکوسیستم Terra سود برده است ویا خیر.

فروپاشی اکوسیستم اصلی Terra دنیای رمزارزها را غافلگیر کرد و در اثر آن ، صرافی‌های اصلی رمزارزی در وهله اول به دلیل فهرست کردن این استیبل کوین و رمزارز شکست خورده مورد انتقاد قرار گرفتند. صرافی بایننس پس از اعلام پشتیبانی از Terra 2.0، رمزارز جدید LUNA مورد انتقاد قرار گرفت.

بر اساس گزارشات پیشین U.Today ، بلاک 1 از این بلاک چین کاملاً جدید Terra در 28 می(7 خرداد) تولید شد که پس از آن ایردراپ LUNA انجام شد.

منبع: u.today

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید