معرفی شرکت RIPE NNC

معرفی شرکت RIPE NNC و آشنایی با خدمات آن

زمان مطالعه 2 دقیقه

شرکت RIPE NNC یک موسسه مستقل می‌باشد که در زمینه‌ی زیر ساخت‌های اینترنتی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۹۲ فعالیت خود را آمستردام هلند آغاز کرد. مسئولیت توزیع و ثبت IP‌های منطقه‌ای در اروپا، افریقا و غرب آسیا به عهده‌ی این شرکت می‌باشد. این شرکت هرساله اجلاس‌هایی را در سراسر منطقه تحت پوشش خود به منظور تبادل نظر و پیشرفت در ساختار اینترنت برگزار می‌کند.

چرا توزیع IP مهم است؟

خدمات شرکت RIPE NNC چیست؟

آدرس‌های عمومی باید منحصر به فرد باشد زیرا در صورت وجود IP تکراری ممکن است ترافیک شبکه اشتباها به میزبان منتقل شود. که این کار را شرکت RIPE برای منطقه‌ی تحت پوشش خود انجام می‌دهد.

علاوه بر منحصر به فرد بودن IP، نکته مهم دیگر کمبود IPV4 می‌باشد که باید به صورت سازماندهی شده اختصاص یابند. سال‌ها است که RIPE NNC دستور العمل‌های دقیقی در رابطه با نحوه‌ی اختصاص IPV4 را ارائه کرده است.

شعار اصلی شرکت RIPE NNC چیست؟

شعار این شرکت این است: «با هم بیایید آیندهی اینترنت را شکل دهیم». به واسطه‌ی این شعار، هر ساله در کشور‌‌های مختلف همایش‌هایی برگزار می‌کند که دسترسی به اینترنت را جهت عموم مردم آسان‌تر کند. این مجموعه در زمینه‌ی آموزش و دسترسی آسان به کابران در سرار دنیا بی نظیر عمل می‌کند.

خدمات شرکت RIPE NNC چیست؟

RIPE
  • توسعه و نگه داری پایگاه داده RIPE
  • پشتیبانی فنی از جامعه تخت پوشش RIPE
  • مدیریت ۱۳ سرور اصلی ( KROOT )
  • هماهنگی و پشتیبانی از نمایندگان ENUM

جهت خرید سرویس‌های شرکت RIPE NNC می‌توانید از طریق پیپال و ویزا کارت اقدام نمایید. مجموعه اول پرداخت با افتخار جهت پرداخت‌های شما به این سایت در خدمت شما می‌باشد.

امتیاز 5/5 - از 16 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT