مقایسه هاست Bluehost با GoDaddy را در ادامه بخوانید.

خرید هاست خارجی

BLUEHOST برای موارد زیر توصیه می شود:

کسانی که خواهان هاست وردپرس با امکانات کامل و آسان برای استفاده هستند

کسب و کارهایی که برای طیف وسیعی از خدمات طراحی، بازاریابی و پشتیبانی ارزش قائل هستند

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

کسانی که علاقه مند به ثبت دامنه هستند که دارای ده ها دامنه سطح بالا هستند

BLUEHOST برای موارد زیر توصیه نمی شود:

کسانی که به دنبال میزبانی ابری یا نمایندگی فروش هستند، که هیچ کدام از آنها را شرکت ارائه نمی دهد

کسانی که آماده نیستند یک برنامه بلندمدت تعهد کنند

GODADDY برای موارد زیر توصیه می شود:

افراد و مشاغلی که به دنبال گزینه های میزبانی متنوع و مقیاس پذیر هستند

مشتریانی که به دنبال راهی کم هزینه برای دریافت میزبانی وب و دامنه هستند

هر کسی که برای پشتیبانی از بازدیدکنندگان وب سایت در کشورهای دیگر نیاز به دسترسی به سرورهای جهانی دارد

GODADDY برای موارد زیر توصیه نمی شود:

کسانی که به دنبال مقرون به صرفه ترین هاست ماه به ماه هستند

مشاغل در سطح سازمانی که به دنبال خدمات میزبانی سفارشی هستند

GoDaddy و Bluehost در این صنعت به خوبی تثبیت شده اند، زیرا Bluehost در سال 2003 تاسیس شد و GoDaddy سازنده وب سایت و ابزارهای میزبانی وب خود را در سال 1998 راه اندازی کرد. GoDaddy با شماره 10 پیوند خورده است. اگرچه قیمت آنها مشابه است، ویژگی ها و قابلیت ها در اشتراک ها متفاوت است.

Bluehost برنامه های وردپرس را مدیریت کرده است که از تعداد نامحدودی وب سایت پشتیبانی می کند و توسط WordPress.org تأیید شده است. برعکس، میزبانی وردپرس GoDaddy شامل یک سایت است و برنامه های WordPress Pro از پنج تا 50 سایت پشتیبانی می کند. با این حال، راه‌حل‌های میزبانی وب GoDaddy محدودیت‌های ذخیره‌سازی سایت بالاتری نسبت به Bluehost و یک ضمانت آپ‌تایم با پشتیبانی مالی ارائه می‌کنند. همچنین دارای برنامه های میزبانی اختصاصی برای لینوکس و ویندوز است.

مقایسه هاست Bluehost با GoDaddy: انواع میزبانی

پست های مرتبط
معرفی سایت onlydomains | خرید دامین از سایت onlydomains | خرید از onlydomains
سایت onlydomains

اینترنت مملو از فرصت هایی است که می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و با دیگران بیشتر بخوانید

معرفی سایت SpectraIP | خرید از سایت SpectraIP | خرید هاست از سایت spectraip
سایت SpectraIP

هدف سایت SpectraIP ساخت آسان هاستینگ با کیفیت بالا و مقرون به صرفه است. در SpectraIP می توانید روی بهترین بیشتر بخوانید

با Bluehost یا GoDaddy کمبودی در انواع هاست یا برنامه ها وجود ندارد. ارائه دهندگان میزبانی مشترک، میزبانی اختصاصی، سرور خصوصی مجازی (VPS) و بسته های سازنده وب سایت را ارائه می دهند. با این حال، GoDaddy VPS و راه حل های اختصاصی را مدیریت و خود مدیریت کرده است، در حالی که Bluehost خدمات مدیریت شده را برای هر دو ارائه می دهد.

Bluehost دارای بسته‌های WooCommerce جداگانه است، در حالی که GoDaddy دارای قابلیت WooCommerce تحت میزبانی وب و اشتراک‌های سازنده وب سایت خود است. GoDaddy راه حل های سرور لینوکس و ویندوز را ارائه می دهد، در حالی که بررسی های حرفه ای اشاره می کنند که Bluehost مبتنی بر لینوکس است. قابل ذکر است که هیچ یک از ارائه دهندگان خدمات میزبانی ابری ندارند. اگر خدمات میزبانی وب سایت و ابری می خواهید، Ionos، DreamHost، SiteGround یا Hostinger را در نظر بگیرید.

Bluehost در مقابل GoDaddy: قیمت گذاری

مقایسه برنامه های میزبانی مشترک Bluehost در مقابل GoDaddy

(جدول)

Bluehost و GoDaddy از یک مدل قیمت گذاری سطحی، با برنامه های با قیمت بالاتر از جمله ویژگی های اضافی استفاده می کنند. با این حال، Bluehost تخفیف‌های شدیدتری برای حساب‌های جدید ارائه می‌کند و قیمت‌های اولیه GoDaddy بالاتر از سایر ارائه‌دهندگان میزبانی است که در رتبه‌بندی بهترین خدمات میزبانی وب ما در سال ۲۰۲۳ نشان داده شده‌اند. قیمت تمدید Bluehost برای وردپرس و برنامه های اختصاصی کمی کمتر از GoDaddy است، اما GoDaddy اشتراک های VPS با قیمت پایین تر را ارائه می دهد.

در اینجا نحوه مقایسه هزینه های تمدید برای طرح های خدماتی ورودی ارائه شده است:

هاست اشتراکی

اقتصاد میزبانی وب GoDaddy: پس از تمدید، طرح اصلی میزبانی وب با GoDaddy 10.99 دلار در ماه هزینه دارد و در صورت انتخاب یک دوره یک تا سه ساله، می تواند تا 8.99 دلار کاهش یابد. این اشتراک شامل یک وب سایت، 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی، پهنای باند نامحدود و پشتیبان گیری روزانه است. در طول سال اول، برنامه ها با دو حساب ایمیل مایکروسافت 365 و یک نام دامنه در صورت داشتن حداقل قرارداد یک ساله ارائه می شود.

طرح اصلی Bluehost: پس از پایان قیمت های تبلیغاتی، هزینه آن 10.99 دلار ماهانه یا حداقل 8.99 دلار برای یک اشتراک سه ساله است. Bluehost Basic از یک وب سایت پشتیبانی می کند و 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی، پهنای باند نامحدود، اسکن بدافزار و نسخه رایگان Yoast SEO را ارائه می دهد. سال اول شامل یک SSL رایگان برای سال اول و نام دامنه برای سال اول است.

هاست وردپرس

GoDaddy Basic: پس از پایان دوره مقدماتی، هزینه آن ماهیانه 11.99 دلار یا برای یک دوره یک تا سه ساله به 9.99 دلار می رسد. GoDaddy Basic با یک وب‌سایت، 30 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی، یک SSL رایگان برای مدت زمان میزبانی، اسکن روزانه بدافزار و پشتیبان‌گیری روزانه ارائه می‌شود. سال اول شامل دو صندوق پستی Microsoft 365 برای سال اول و یک دامنه برای قرارداد یک تا سه ساله است.

Bluehost Basic: قیمت های تمدید 9.99 دلار در ماه است. این شامل یک وب سایت، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود است. دامنه و SSL برای سال اول رایگان است.

هاست اختصاصی

GoDaddy HDD DS-32: هزینه آن 169.99 دلار ماهانه در زمان تمدید بدون وقفه قیمت برای برنامه های یک، دو یا سه ساله است. طرح اختصاصی خود مدیریت دارای 32 گیگابایت رم DDR4، دو فضای ذخیره سازی 4 ترابایتی HDD و یک گواهینامه SSL رایگان برای سال اول است.

Bluehost Standard: پس از تمدید، هزینه اشتراک میزبانی اختصاصی 149.99 دلار ماهانه یا کمتر از 124.99 دلار برای یک دوره سه ساله است. دارای 4 گیگابایت رم، دو 500 گیگابایت حافظه داخلی و 5 ترابایت پهنای باند است.

میزبانی VPS

GoDaddy استاندارد RAM 1vCPU: پس از پایان قیمت گذاری تبلیغاتی، هزینه آن 7.99 دلار ماهانه یا 4.99 دلار برای اشتراک دو تا سه ساله است. بسته 1vCPU خود مدیریت شامل یک هسته CPU، 1 گیگابایت رم و 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. این یک طرح فقط لینوکس است.

میزبانی VPS استاندارد Bluehost: برنامه ها با 29.99 دلار در ماه تمدید می شوند. دارای دو هسته CPU، 2 گیگابایت رم و 1 ترابایت حافظه داخلی است.

میزبانی وب GoDaddy و بسته های وردپرس شامل محافظت از پشتیبان گیری است که با Bluehost WordPress Basic یا Plus ارائه نمی شود. GoDaddy همچنین گزینه های میزبانی اختصاصی و VPS بیشتری دارد، از جمله برنامه های مدیریت شده یا خود مدیریتی و با ظرفیت بالا.

هر دو ارائه دهنده میزبانی وب ووکامرس و برنامه های سازنده وب سایت را ارائه می دهند. بسته تجارت الکترونیک GoDaddy شامل 75 افزونه WooCommerce است و هزینه ماهیانه 29.99 دلار یا کمتر از 24.99 دلار در ماه برای یک دوره یک تا سه ساله دارد. در مقابل، Bluehost دو طرح خدمات WooCommerce را با هزینه 24.95 دلار و 39.95 دلار در زمان تمدید ارائه می دهد. با این حال، طرح پایه شامل برنامه ریزی قرار ملاقات یا تمدید رزرو نمی شود. Bluehost و GoDaddy 30 روز ضمانت بازگشت پول را با شرایط ارائه می دهند. به عنوان مثال، بازپرداخت از Bluehost و GoDaddy هزینه دامنه را پوشش نمی دهد. Bluehost فقط پرداخت های کارت اعتباری را برمی گرداند.

مقایسه هاست Bluehost با GoDaddy: ابزارها و ویژگی های سایت سازی

Bluehost و GoDaddy ابزارهای ویرایش و انتشار آنلاین را ارائه می دهند که نیازی به کدنویسی یا تجربه فنی ندارند، از جمله ویرایشگرهای وردپرس با کشیدن و رها کردن. کاربران می توانند قالب ها و تم های زیادی را انتخاب کنند. علاوه بر این، هر دو ارائه دهنده هاست دارای برنامه های سازنده وب سایت با ویژگی های بازاریابی برای کمک به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) هستند.

اشتراک های سازنده وب سایت GoDaddy شامل داشبورد تجزیه و تحلیل و ربات چت است. این بسته ها همچنین رسانه های اجتماعی و ابزارهای بازاریابی ایمیلی را ارائه می دهند. برنامه‌های سازنده وب‌سایت Bluehost ویژگی‌های بازاریابی مانند دکمه‌های فراخوان (CTA)، صفحات فرود تبلیغات و نسخه رایگان افزونه ایمیل خلاق را ارائه می‌کنند.

ارائه دهندگان میزبانی وب ابزارهای مهاجرت سایت و خدمات مهاجرت پولی را ارائه می دهند. از طرف دیگر، کاربران می توانند خدمات طراحی وب سایت حرفه ای را از Bluehost و GoDaddy خریداری کنند. Bluehost همچنین دارای خدمات SEO و پرداخت به ازای کلیک (PPC) است، در حالی که GoDaddy دارای منوی خدمات میزبانی فنی، مانند ممیزی عملکرد و نصب DNS است.

طبق نظر بازبینان حرفه ای، استفاده از Bluehost و GoDaddy آسان است و به صاحبان مشاغل اجازه می دهد سایت های خود را از طریق cPanel استاندارد صنعتی مدیریت کنند. اما WordPress.org Bluehost را تأیید کرده است و SiteGround و DreamHost را نیز توصیه می کند. WordPress.org GoDaddy را به عنوان ارائه دهنده میزبانی ترجیحی فهرست نمی کند.

مقایسه هاست Bluehost با GoDaddy: امنیت

گواهی‌های SSL با سازنده وب‌سایت GoDaddy و برنامه‌های وردپرس ارائه می‌شوند، اما فقط در اشتراک‌های میزبانی مشترک سطح بالاتر. Bluehost گواهینامه های SSL را برای سال اول با اشتراک های اشتراکی، وردپرس و سازنده وب سایت ارائه می دهد.

میزبانی وردپرس تحت مدیریت Bluehost دارای پشتیبان گیری روزانه و محافظت و حذف بدافزار است. با این حال، برنامه های میزبانی مشترک با قیمت پایین تر فاقد هر دو هستند. در مقایسه، میزبانی وب GoDaddy و بسته‌های وردپرس دارای پشتیبان‌گیری خودکار روزانه هستند و شناسایی و حذف بدافزار با اشتراک‌های Ultimate و E-Commerce انجام می‌شود.

برنامه های GoDaddy به اشتراک گذاشته شده و وردپرس فاقد فایروال هستند و برای افزودن فایروال برنامه وب (WAF) به بسته های میزبانی Bluehost، به اشتراک Sitelock نیاز است. به همین ترتیب، GoDaddy بسته های امنیتی الحاقی را با فایروال، حفاظت DDoS و اسکن بدافزار ارائه می دهد.

مقایسه هاست Bluehost با GoDaddy: پشتیبانی مشتری

GoDaddy پشتیبانی 24/7 تلفن، متن و چت را ارائه می دهد. در مقابل، Bluehost دارای چت و پشتیبانی تلفنی 24/7 است. GoDaddy به وضوح انواع پشتیبانی ارائه شده و حذف شده را با بیانیه پشتیبانی مشخص می کند. دارای مرکز کمک قابل جستجو و انجمن انجمن است. Bluehost انجمن انجمن ندارد اما پایگاه دانش گسترده ای را ارائه می دهد.

برای کمک بیشتر، GoDaddy دارای اشتراک WP Premium Support است که به مدیریت پایگاه داده و نگهداری تم کمک می کند. به همین ترتیب، Bluehost اشتراک های Blue Sky را با خدمات پشتیبان گیری و طراحی وب سایت وردپرس ارائه می دهد. با این حال، GoDaddy فاقد گزینه های خدمات مشتری ایمیل یا بلیط است. Bluehost می تواند به سوالات مربوط به صورتحساب و فروش از طریق ایمیل و بلیط پاسخ دهد اما نمی تواند به درخواست های کمک فنی پاسخ دهد.

میزبانی وب Bluehost

Bluehost »

مزایا:

پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق تلفن و چت

ابزارهای سئو با خدمات میزبانی مشترک در سطح ورودی ارائه می شوند

برخی از برنامه های وردپرس از تعداد نامحدودی از وب سایت ها پشتیبانی می کنند

معایب:

هزینه بالاتر برای برنامه های VPS سطح ورودی

پشتیبان‌گیری خودکار با همه اشتراک‌ها ارائه نمی‌شود

هیچ جبرانی برای خرابی Bluehost وجود ندارد

Bluehost با HostGator و SiteGround برای رتبه برتر در رتبه بندی ما از بهترین خدمات میزبانی وب در سال 2023 پیوند دارد. همچنین در رتبه بندی ما از بهترین خدمات میزبانی وب برای مشاغل کوچک در سال 2023 در رتبه اول قرار دارد و تحسین ما را از آن خود می کند. بهترین خدمات میزبانی وب در سال 2023.

Bluehost میزبانی مشترک را برای وبلاگ های مشاغل کوچک، سایت های تجارت الکترونیک و نسخه های اختصاصی یا VPS برای نیازهای پرترافیک ارائه می دهد. اگرچه گران‌تر از بسته‌های استاندارد وردپرس است، اما نسخه‌های مدیریت شده مرکز بازاریابی همه‌جانبه و شناسایی و حذف بدافزار را اضافه می‌کنند.

بسته های WooCommerce برای شرکت هایی مناسب است که محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین می فروشند. این پلن ها دارای ووکامرس از پیش نصب شده هستند. اضافه کردن پردازش پرداخت یک کلیک طول می کشد. کسب‌وکارهای در حال رشد می‌توانند از VPS و راه‌حل‌های میزبانی اختصاصی استفاده کنند که از حجم ترافیک بالاتر پشتیبانی می‌کنند. مدیریت چند سرور به کاربران Bluehost اجازه می دهد تا بر خدمات اختصاصی، VPS و مشترک از یک مکان نظارت کنند.

Bluehost دارای ابزارهای ویرایش کشیدن و رها کردن و تم های قابل تنظیم برای سازنده وب سایت DIY است. اگر در حین نصب یا استفاده سوالی داشتید، Bluehost 24/7 از طریق چت و تلفن در دسترس است. پایگاه دانش مقاله‌هایی را برای استفاده از ویژگی‌ها و افزونه‌های مختلف ارائه می‌دهد.

همچنین می‌توانید خدمات حرفه‌ای مانند طراحی وب‌سایت و بازاریابی را برای حذف برخی از کارهای DIY انتخاب کنید.

ویژگی های امنیتی بر اساس نوع میزبانی و طرح متفاوت است. نسخه های هاست اشتراکی دارای گواهینامه SSL رایگان برای سال اول هستند و نسخه های بالاتر شامل پشتیبان گیری خودکار و حفاظت از حریم خصوصی دامنه هستند. Bluehost برای ابزارهای امنیتی مانند Sitelock و CodeGuard هزینه های اضافی دریافت می کند. مانند سایر ارائه دهندگان در رتبه بندی بهترین خدمات میزبانی وب در سال 2023، یک پنجره بازگشت 30 روزه برای خدمات میزبانی مشترک وجود دارد. این برای میزبانی وب که با کارت اعتباری پرداخت می شود اعمال می شود.

با این حال، طبق بررسی های حرفه ای، Bluehost فقط دارای خدمات مبتنی بر لینوکس است، که اگر می خواهید از چارچوب ASP.NET استفاده کنید، مشکل ساز است. سایر ارائه دهندگان هاست مانند HostGator و GoDaddy دارای سرورهای لینوکس و ویندوز هستند. همچنین، اکثر برنامه های Bluehost به پرداخت سالانه نیاز دارند، در حالی که GoDaddy اشتراک ماهانه دارد و انتخاب بهتری برای میزبانی کوتاه مدت است.

میزبانی وب GoDaddy

GoDaddy »

مزایا:

ضمانت زمان کار با پشتوانه پولی را ارائه می دهد

راه حل های سرور ویندوز و لینوکس را ارائه می دهد

دارای برنامه خدمات ماه به ماه

معایب:

اشتراک های وردپرس به یک وب سایت محدود می شود

ویژگی‌های امنیتی پیشرفته به اشتراک افزودنی نیاز دارند

قیمت های مقدماتی بالاتر

GoDaddy با WP Engine برای رتبه 10 در رتبه بندی بهترین خدمات میزبانی وب 2023 قرار دارد. این مجموعه گسترده ای از انواع هاست و طرح ها را ارائه می دهد.

GoDaddy راه حل های میزبانی را برای حجم ترافیک استاندارد و بالا، از جمله میزبانی مشترک، VPS و اختصاصی ارائه می دهد. برخلاف Bluehost، GoDaddy دارای میزبانی وب ویندوز و ضمانت 99.9٪ خدمات پشتیبانی مالی است. GoDaddy در رتبه بندی بهترین خدمات میزبانی وب سال 2023 ما کمترین قیمت های اولیه را در مقایسه با سایرین ندارد. با این حال، هزینه های تمدید با Bluehost و DreamHost برابری می کند.

اشتراک WooCommerce وردپرس دارای ابزارهای تجاری مفیدی است، از جمله پشتیبان گیری روزانه، بهینه ساز SEO و افزونه های ووکامرس ممتاز. شرکت هایی که به دنبال خدمات همراه هستند می توانند برنامه های سازنده وب سایتی را انتخاب کنند که ابزارهای طراحی و بازاریابی را برای رسانه های اجتماعی و ایمیل ارائه می دهد.

با افزایش ترافیک سایت، کاربران GoDaddy می توانند ظرفیت خود را با VPS یا میزبانی اختصاصی افزایش دهند. در واقع، GoDaddy هشت اشتراک VPS خود مدیریت استاندارد و RAM بالا و هشت برنامه VPS کاملاً مدیریت شده را ارائه می دهد. Bluehost فقط سه گزینه VPS مدیریت شده دارد. علاوه بر این، GoDaddy 16 برنامه میزبانی سرویس اختصاصی مدیریت شده و خود مدیریت شده را ارائه می دهد.

میزبانی وردپرس GoDaddy برای مبتدیان با ویرایشگر کشیدن و رها کردن و به روز رسانی خودکار وردپرس ساخته شده است. برنامه های سطح ورودی شامل محافظت از پشتیبان گیری وب سایت و اسکن روزانه بدافزار است. به علاوه، GoDaddy به طور خودکار گواهی‌های SSL را نصب، تأیید و تمدید می‌کند. انجمن انجمن با موضوعاتی برای سوالات وب سایت، بازاریابی و پرداخت فعال است. GoDaddy همچنین دارای یک پایگاه دانش بزرگ با اسکرین شات است. علاوه بر این، خطوط چت، متن و تلفن 24/7 باز هستند.

ویژگی های امنیتی بسته به نوع میزبانی و اشتراک متفاوت است. اگرچه حفاظت از پشتیبان گیری در اکثر برنامه ها استاندارد است، حفاظت DDOS به اشتراک امنیت وب بالاتری نیاز دارد. گواهینامه های SSL با چندین بسته میزبانی ارائه می شوند، به جز میزبانی وب Economy و Deluxe.

خط پایین

GoDaddy و Bluehost چندین گزینه میزبانی ارائه می دهند، از جمله برنامه های سازنده وب سایت با ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن، قالب های رایگان و ابزارهای بازاریابی. سایت های WooCommerce دارای قابلیت پردازش پرداخت هستند. مانند سایر ارائه دهندگان در رتبه بندی بهترین خدمات میزبانی وب در سال 2023، قیمت های Bluehost و GoDaddy پس از پایان دوره اولیه افزایش می یابد. با این حال، GoDaddy برنامه های ماه به ماه دارد، در حالی که Bluehost به پیش پرداخت سالانه نیاز دارد.

ویژگی های امنیتی بر اساس ارائه دهنده و طرح متفاوت است. اگر به دنبال محافظت پیشرفته از سایت هستید، هر دو ابزارهای افزودنی برای محافظت از سایت شما ارائه می دهند. علاوه بر این، کاربران Bluehost و GoDaddy می توانند 24/7 از طریق تلفن و چت به پشتیبانی مشتری دسترسی پیدا کنند. GoDaddy همچنین پشتیبانی متنی شبانه روزی و ضمانت زمان کار را ارائه می دهد.

بیشتر بدانید

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات میزبانی وب، راهنمای زیر را ببینید:

بهترین خدمات میزبانی وب در سال 2023

بهترین خدمات میزبانی وب برای مشاغل کوچک در سال 2023

Bluehost در مقابل HostGator

Bluehost در مقابل GoDaddy

Dreamhost در مقابل Bluehost

میزبانی وب چیست؟

خدمات میزبانی وب

میزبانی A2

Bluehost

دریم هاست

خدادادی

میزبانی وب GreenGeeks

HostGator

میزبان

میزبانی InMotion

آیونوس

SiteGround

موتور WP

رتبه های دیگر از 360 بررسی

علاوه بر رتبه بندی خدمات میزبانی وب، ممکن است به این راهنماها برای محصولات دیگر علاقه مند شوید:

بهترین شرکت های پردازش کارت اعتباری در سال 2023

بهترین سیستم های تلفن تجاری در سال 2023

بهترین نرم افزار CRM در سال 2023

بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد سال 2023

بهترین سیستم های نقطه فروش (POS) 2023

بهترین VPN های 2023

بهترین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی در سال 2023

بهترین مدیران رمز عبور سال 2023

چرا می توانید به ما اعتماد کنید: 21 خدمات میزبانی وب مورد تحقیق قرار گرفته اند

در US News & World Report، ما بهترین بیمارستان‌ها، بهترین کالج‌ها و بهترین خودروها را رتبه‌بندی می‌کنیم تا خوانندگان را در برخی از پیچیده‌ترین تصمیم‌های زندگی راهنمایی کنیم. تیم 360 Reviews ما از همین رویکرد بی‌طرفانه برای رتبه‌بندی محصولاتی که هر روز استفاده می‌کنید استفاده می‌کند. برای ایجاد رتبه بندی خود، ما بیش از 21 میزبان وب را مورد بررسی قرار دادیم و 17 بررسی را تجزیه و تحلیل کردیم. تیم بررسی 360 ما از محصولات یا خدماتی که بررسی می کنیم نمونه، هدایا یا وام نمی گیرد. تمام محصولات نمونه ارائه شده برای بررسی پس از بررسی اهدا می شوند. علاوه بر این، ما یک تیم تجاری جداگانه داریم که هیچ تأثیری بر روش‌شناسی یا توصیه‌های ما ندارد.

امتیاز 5/5 - از 1 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید