این روزها ارزهای دیجیتال از طرفداران زیادی برخوردار شده‌اند و درصد بسیاری از افراد هستند که به دنبال راه‌ها و روش‌های مناسب برای کسب بیت کوین می‌باشند. بیت کوین را می‌توان از روش‌های مختلفی به دست آورد، به طور مثال از طریق مبادله و ترید ارز دیجیتال می‌توانید بیت کوین به دست آورید، همچنین از طریق استخراج ارز دیجیتال می‌توانید بیت کوین به دست آورید. همچنین سایت‌هایی نیز وجود دارد که می‌توان از آن بیت کوین رایگان دریافت کرد. یکی دیگر از راه‌های کسب بیت کوین از طریق فریلنسری است. در ادامه با اول پرداخت همراه شوید تا برای شما عزیزان چگونگی کسب درآمد به بیت کوین از طریق فریلنسری را بیان کنیم.

چگونگی کسب بیت کوین از طریق فریلنسری

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال معمولا ترجیح می‌دهند که یا از طریق خرید دستگاه‌های ماینر خودشان به استخراج بیت کوین بپردازند و یا اینکه از راه ترید ارز دیجیتال بیت کوین به دست آورند. خب این‌ها برخی از راه‌های کسب بیت کوین است. اما راه دیگری که وجود دارد این است که شما به عنوان یک فریلنسر فعالیت کنید و مبلغ دریافتی خود را به بیت کوین دریافت کنید. شاید بپرسید چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه‌ی کسب درآمد بیت کوین از طریق فریلنسری را برای شما بیان کنیم.

معرفی برخی از معروف‌ترین پلتفرم‌های فریلنسری و کسب درآمد با ارز دیجیتال

پلتفرم r / Jobs4Bitco  :

این پلتفرم یکی از بهترین پلتفرم‌های کسب بیت کوین از طریق فریلنسری است که یکی از حوزه‌های کاری بسیار محبوبReddit محسوب می‌شود.

پلتفرم Bitwage   :

پلتفرمی است که به ازای انجام خدمات HR حقوق و دستمزد فریلنسرها را با بیت کوین پرداخت می‌کند.

پلتفرم  Angel’s List  :

در این سایت که یکی از بهترین وب سایت‌های کسب بیت کوین از طریق فریلنسری است، حوزه‌ی کاری، حول پروژه‌های ارز رمزنگاری شده است.

پلتفرم Earn.com :

این پلتفرم که یکی از بهترین پلتفرم‌های کسب بیت کوین از طریق فریلنسری است، در ازای تکمیل تسک‌ها و پاسخ به ایمیل‌ها به فریلنسرها بیت کوین پرداخت می‌کند.

پلتفرم CryptoGrind   :

در پلتفرم CryptoGrind  کلیه‌ی خدمات فریلنسری با استفاده از مبادله بیت کوین انجام می‌شود.

پلتفرم  CryptoJobs:

در این پلتفرم که یکی از بهترین پلتفرم‌های کسب بیت کوین از فریلنسری است، برای فریلنسرهایی که مایلند بیت کوین دریافت کنند حوزه‌های کاری در نظر گرفته شده است.

پلتفرم Coinality :

پروژه‌هایی که پرداخت آن‌ها از طریق بیت کوین انجام می‌شود در این وب سایت قرار داده شده است.

پلتفرم Bitfortip   :

در پلتفرم Bitfortip   در ازای فعالیت‌هایی که برای دیگر افراد انجام می‌دهید می‌توانید بیت کوین کسب کنید. به عبارت دیگر این پلتفرم به ازای کمک به دیگران به شما بیت کوین می‌دهد.

ملاحضه کردید که از طریق این پلتفرم‌ها شما می‌توانید در ازای فعالیت فریلنسری که انجام می‌دهید، بیت کوین کسب کنید که علاوه بر ترید و استخراج ارز دیجیتال، انجام فعالیت های فریلنسری در پلتفرم هایی که با ارز دیجیتال کار می کنند، نیز یکی دیگر از راه‌هایی است که می‌توان از طریق آن‌ها بیت کوین کسب کرد.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید