نقد درآمد ارزی از سایت UPWORK به راحتی توسط ما انجام می شود
5 (100%) 18 votes

در مقالات قبلی با سایت UPWORK و نحوه ی فعالیت در آن آشنا شدیم. این سایت یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین سایت ها در زمینه ی کسب درآمد می باشد. در آمد شما بسته به زمان و نوع فعالیت شما متفاوت می باشد. بسیاری از کاربران ایرانی در این زمینه فعالیت دارند و درآمدهای خوبی کسب می کنند. اما برای تبدیل کردن درآمد ارزی خود به ریال باید چه کاری انجام دهیم؟ چه روش هایی برای نقد درآمد ارزی از سایت upwork وجود دارد.

در این مقاله با ما همراه باشید تا روش های مختلف را با هم بررسی کنیم و بهترین روش را جهت نقد در آمد شما به شما معرفی کنیم. اول پرداخت، انتخاب اول در پرداخت های بین المللی، با سابقه ی طولانی در زمینه ی فعالیت های ارزی همواره در کنار شما می باشد. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن درخواست های شما را پیگیری می کنند و اقدام به انجام آن میکنند.

روش های نقد درآمد ارزی از سایت UPWORK

برای نقد درآمد خود از سایت UPWORK می توانید از روش های زیر استفاده نمایید:

1- حساب پایونیر

در این روش شما می بایست اقدام به افتتاح حساب پایونیر نمایید. با توجه به اینکه حساب پایونیر به اتباع ایرانی اعطا نمی شود نیازمند ساخت اکانت با اطلاعات افراد غیر ایرانی می باشید. با توجه به قوانین سختگیرانه ی پایونیر و احتمال بلاک کردن حساب این روش مورد توجه نمی باشد.

2- انتقال وجه به حساب بانکی در آمریکا

انتقال به حساب های شخصی در آمریکا در صورتی که در آمریکا زندگی کنید برای شما بسیار مفید می باشد. در این روش نیز برای شما عملا بلا استفاده است. دلیل این است که حساب بانکی آمریکا و همچنین نام اکانت upwork شما باید یکسان باشد. با توجه به عدم امکان ساخت اکانت در آمریکا این روش نیز مورد توجه نمی باشد.

3- انتقال به وسیله ی wire transfer

این روش در واقع همان حواله ی سوییفت بانکی می باشد. این روش نیز با توجه به تحریم های بانکی روش مناسبی نیست.

4- نقد درآمد ارزی از سایت UPWORK با پیپال

ابن روش به صرفه ترین وراحت ترین روش جهت نقد درآمد شما در UPWORK می باشد. در این روش میبایست حساب پیپالی را که ما برای شما افتتاح کرده ایم به حساب خود در UPWORK متصل نمایید و هر زمانی که لازم بود درخواست برداشت وجه دهید. با توجه به محدودیت های زیادی که حساب های پیپال دارند پیشنهاد ما این است که از حساب های پیپال مجموعه ی ما استفاده نمایید. شیوه ی کار به این صورت می باشد که شما می بایست حساب پیپال مجموعه ی ما را دریافت کرده و در سایت upwork به حساب خود متصل نمایید. درآمد ماهیانه یا هفتگی شما هنگامی که به حساب پیپال ما واریز شود نقد شده و در اختیار شما قرار میگیرد.

نقد درآمد ارزی از سایت UPWORK

اول پرداخت انتخاب اول در پرداخت های بین المللی با افتخار در کنار شما عزیزان می باشد. امید است با این مقاله قدمی در زمینه ی نقد درآمد ارزی شما برداریم.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید