تعداد زیادی از اساتید در سایت udemy فعالیت دارند. درباره ی این سایت و فعالیت هایی که در زمینه های مختلف دارد باهم صحبت کردیم. در واقع این سایت یک دانشگاه مجازی می باشد و بسیاری از کورس های آموزشی به صورت گلچین شده در اختیار شما قرار میگیرد. حتما این سوال برایتان پیش می آید که در صورتی که بخواهید درآمدهای خود را از این سایت نقد نمایید باید چکاری انجام دهید. در این مقاله روش نقد درآمد ارزی از udemy را به شما آموزش می دهیم.
اول پرداخت، همواره در کنار فریلنسرها و اساتید محترم حضور دارد. کارشناسان ما بهترین روش ها را در زمینه های مختلف به شما آموزش می دهند.

آیا نقد درآمد ارزی از udemy ممکن است

بله کافی است همه چیز را به ما بسپارید. ما از دوطریق می توانیم درآمد شما از این سایت را نقد نماییم. روش نخست افتتاح حساب پیپال برای شما می باشد. در این روش می بایست ابتدا می بایست درخواست افتتاح حساب در سایت اول پرداخت را ثبت نمایید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن اقدام به ستخت اکانت وریفای شده برای شما خواهند کرد. سپس کافی است تا اکانت پیپال را به حساب udemy خود اضافه نمایید. با این کار میتوانید هر زمانی که نیاز دارید درخواست برداشت درآمد خود و واریز آن به حساب پیپال را نمایید.

نقد درآمد ارزی از udemy

روش دیگر استفاده از اکانت های پیپال مجموعه اول پرداخت می باشد. در این روش کافی است تا یک تیکت ثبت نمایید و یوزرنیم و پسورد خود را در اختیار ما قرار دهید. در این مرحله ما در عرض چند دقیقه اقدام به اتصال اکانت خود به حساب شما میکنیم. و از آن پس قادر خواهید بود تا درآمد های خود را نقد نمایید.

نحوه ی نقد درآمد در اول پرداخت چگونه است

جهت نقد درآمد خود کافی است که نرخ خرید و فروش را از ما اسعلام نمایید. مطمین باشید که نرخ های این مجموعه بسیار رقابتی می باشد و قیمت مشابه پیدا نخواهید کرد. مبلغ ریالی معادل در آمد شما در عرض چند ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

اول پرداخت انتخاب اول در پرداخت های بین المللی با افتخار در کنار همراهان عزیز می باشد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید