حتما برای شما پیش آمده است که اگر سوالی در ذهن دارید با یک جستجو در اینترنت جواب آن را پیدا کنید. بسیاری از سایت‌ها در فضای مجازی همواره تلاش دارند که آگاهی شما را نسبت به هر آنچه در ذهن خود دارید بالا ببرند. کلاس های یودمی (Udemy) از معدود محیط‌هایی است که می توان واقعا اسم آن را یک دانشگاه آنلاین گذاشت.

کلاس های آنلاین مانند یودمی (Udemy) یا کورسرا (Coursera) یا ایدکس (edx)، این امکان را به شما می‌دهند که به هر آنچه در حوزه مد نظر خود نیاز دارید دست پیدا کنید. منابع آموزشی و تخصصی در اختیار شما می‌گذارند و حتی برای شما یک برنامه زمانی تنظیم می‌کنند. برخی از این دوره‌های آموزشی حتی از شما آزمون گرفته و برنامه آموزشی شما را ترم بندی می‌کنند و به شما مدرک می‌دهند.

کلاس های یودمی (Udemy) در یک نگاه

کلاس های یودمی (Udemy) دوره

یودمی را گاگان بیانی و ارن لالی درسال ۲۰۱۰ تاسیس کردند. یودمی با شعار بهبود زندگی از طریق یادگیری شروع به کار کرد و کلمه یودمی خلاصه‌ای از جمله academy of you نشات گرفته است که منظور، سازمان علمی شما است.

این پلتفرم دارای ۱۲۰۰ رشته است که قریب به چهل هزار کلاس و دوره آموزشی آنلاین برگزار می‌کند. رشته‌های یودمی محدودیت ندارد و تنها مبتنی به علاقه شما است. تنها کافیست رشته مورد نظر خود را در Udemy  جستجو کنید و آموزش خود را شروع کنید. به عنوان مثال در مقاله‌ای تحت عنوان «معرفی ۲۰ دوره اموزشی وب سایت در یودمی» لیستی از کلاس‌های آموزشی مرتبط با وب سایت را معرفی و بررسی کرده‌ایم.

همین سهولت و جستجو بالا در گوگل اعتبار و اعتماد زیادی را برای Udemy به دست آورده است. شما نه تنها می‌توانید اقدام به ثبت نام و خرید دوره‌ها از یودمی کنید (این کار با استفاده از خدمات پرداخت ارزی امکان‌پذیر است)، حتی می‌توانید به عنوان یک مدرس برای کسب درآمد ارزی از یودمی فعالیت کنید (این کار با استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی امکان‌پذیر است).

تدریس در Udemy

کلاس های یودمی (Udemy) ثبت نام

این موسسه به شما این اجازه را می‌دهد تا دانش و اطلاعات خود را به کاربران دیگر آموزش دهید. بستر سایت Udemy اینگونه است که افراد می‌توانند هم برای آموزش دادن و هم برای آموختن از یودمی استفاده کنند. این مورد قابل توجه است که با اینکه که مدارک این آکادمی برابر مدارک دانشگاهی نیست، اما در صورت تدریس هم رزومه کاری شما را به شدت ارتقا می‌بخشد و هم می‌توانید به درآمدهای دلاری برسید.

راه های دسترسی به Udemy

این آکادمی به شما این قابلیت را می‌دهد که از طریق اپلیکیشن‌ تلفن همراه یا وب سایت وارد شوید. اپلیکشن یودمی برای IOS ، اندروید و نمایشگر‌های هوشمند در دسترس است. شما می‌توانید با ورود به محیط کاربری خود ، فایل‌های دوره‌های آموزشی مدنظرتان را دریافت کنید و در زمان مناسب مجددا مرور نمایید؛ فایل‌های دریافتی در  فرمت‌های مختلف ویدیویی و اسنادی منتشر می‌شوند که این امر بستر آموزش را برای شما در تمامی ساعات روز مهیا می‌کند.

پاسخگویی در دوره آزمون

کلاس های یودمی (Udemy) درامد

این امکان برای شما فراهم است که در برخی از دوره‌ها با آموزش دهنده خود در طول دوره در ارتباط باشید تا ابهامات و پرسش‌های خود را از این روش برطرف کنید. کار گروه‌های Udemy و تیم پشتیبانی در اختیار شما است تا به آن مراجعه کرده و مشکلات خود را اعلام کنید. با مطرح کردن موارد با آموزگاران یا دیگر دانش‌آموختگان این مشکلات را مرتفع کنید.

راه استفاده از کلاس های یودمی (Udemy)

شما می‌تو‌انید با مراجعه به سایت یـودمی اکانت کاربری خود را بسازید و پس از انتخاب دوره آموزشی مورد نظر، در صورتی که دوره نیاز به پرداخت هزینه داشت با کمک خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت مبلغ مورد نظر را در سایت Udemy پرداخت کنید و در کلاس‌ها شرکت نمایید. همچنین اگر به عنوان مدرس در کلاس های یودمی (Udemy) مشغول به تدریس هستید، به راحتی می‌توانید از خدمات نقد کردن درآمد ارزی برای تبدیل درآمد دلاری به ریالی استفاده کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید