برنامه X (توییتر سابق) در حال برنامه‌ریزی برای ارائه یک تجربه شخصی‌سازی شده برای کاربران خود است. ورود دوج کوین به برنامه X.

ورود دوج کوین به برنامه X

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، X در حال انجام اقدامات بزرگی برای اصلاح برنامه خود، از جمله ادغام راه‌حل‌های پرداخت در این پلتفرم، است. در همین راستا، لیندا یاکارینو، مدیرعامل X، اخیراً ویدیویی را در این پلتفرم به اشتراک گذاشته که در آن، به تغییراتی که برای این برنامه در راه است، اشاره شده است.

از جمله این تغییرات، می‌توان به «به اشتراک‌گذاری اطلاعات، شرکت در بحث‌های اجتماعی، تماس با عزیزان خود، خریدهای آنلاین و ارسال فوری پول»، اشاره کرد.
ایلان ماسک در تلاش است تا از طریق برنامه همه جانبه خود، یک تجربه جامع را به کاربران ارائه دهد.

همچنین، ماسک یکی از حامیان قوی رمزارزها، به ویژه دوج کوین بوده است. حال، با انتشار اخباری مبنی بر یکپارچه‌سازی پرداخت‌ها در X، بسیاری گمانه‌زنی می‌کنند که گزینه پرداخت‌ مبتنی بر DOGE هم ممکن است به زودی به این پلتفرم اضافه شود.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

سال گذشته، چنین پیش‌بینی‌هایی باعث شده بود که قیمت دوج کوین وارد یک رالی قوی شود. این میم کوین همچنان در بین ۱۰ دارایی دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، قرار دارد.

از طرفی، در اوایل این هفته، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه ایلان ماسک می‌خواهد برای استفاده از پلتفرم X، از کاربران هزینه اشتراک دریافت کند.

این گزارش‌ها باعث ایجاد نگرانی در بین کاربران پلتفرم شد. با این وجود، ماسک در مقابله با این اظهارات، از طریق پستی در X گفت که این اتهامات بی‌اساس هستند و او هیچ قصدی برای اعمال هزینه برای همه کاربران این پلتفرم ندارد. این اعلامیه، نگرانی‌های موجود در بازار را کاهش داد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید