ویتنام

ویتنام ، دومین مکان بهتر جهان برای مهاجران با استفاده از اول پرداخت

زمان مطالعه 3 دقیقه

تمام افرادی که به مهاجرت فکر می‌کنند به دنبال مکان بهتر جهان برای مهاجران و آسان‌ترین کشورها برای مهاجرت هستند. طبق نظرسنجی، نه نفر از ده نفر مهاجر پاسخ دهنده گفته‌اند که در مقایسه با میانگین جهانی، ۷۴ درصد از زندگی در ویتنام خوشحال هستند. این نرخ بالا، ویتنام را در بین ۶۴ مقصد در سراسر جهان، در رده بندی سالانه ای که توسط InterNations ، بزرگترین سایت جهانی اطلاعات از ۳.۶ میلیون عضو که در خارج از کشور خود زندگی و کار می کنند ، در رده دوم قرار داد. این یک صعود قابل توجه از موقعیت چهاردهم بین ۶۸ مقصد در سال گذشته بوده است. اگر به اطلاعات بیشتری در زمینهمهاجرت برای کار و اقامت علاقمند هستید؛ با اول پرداخت همراه شوید.

مکان بهتر جهان برای مهاجران

این بررسی که در سال ۲۰۱۹ انجام شده است از فاکتورهای زیادی برای رسیدن به مکان بهتر جهان برای مهاجران استفاده کرده است. شاخص های زیادی در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته است از جمله کیفیت زندگی، سهولت تسویه حساب ، زندگی خانوادگی ، امور مالی شخصی و هزینه های زندگی. این نظرسنجی بین ۱۸۲ ملیت از ۱۸۷ کشور جهان انجام شده است.

با سهولت تسویه حساب، ویتنام از مکان ۳۱ ام در سال ۲۰۱۸ به ۱۵ ام در سال ۲۰۱۹ منتقل شد و بیش از سه چهارم از مهاجران اظهار کردند که تسویه حساب در ویتنام در مقایسه با نرخ جهانی 59 درصد آسان‌تر است.

هنگامی که شاخص کار در خارج از کشور مورد بررسی قرار گرفت، ویتنام رتبه برتر جهان را بدست آورد. بیش از چهار نفر از پنج مهاجر نسبت به ۶۵٪ در سطح جهان، نگرش مثبتی ارزیابی كردند. برای ششمین سال متوالی است که مهاجران به ویژه از تأمین هزینه‌های مالی خود تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و ویتنام را برای بار دوم در این فهرست در رتبه اول قرار داده‌اند.

ویتنام
ویتنام

در حقیقت ، 81 درصد از وضعیت مالی خود در مقابل 64 درصد در سطح جهانی خوشحال بودند ، در حالی که 75 درصد موافق بودند که درآمد خانوارشان بیش از حد کافی برای تأمین هزینه های زندگی آنها می‌باشد.

حدود ۳۰ درصد از مهاجران اعلام کردند که در ویتنام، به چیزی بیش از آنچه برای تأمین زندگی در خارج از کشور نیاز دارند ، رسیده‌اند.

ویتنام همچنین از نظر هزینه زندگی بسیار خوب بوده و در رده اول سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است. تقریباً نه نفر از ده نفر پاسخ دهنده، اعلام کرده‌اند که وضعیت هزینه زندگی، مثبت است.

مقایسه ویتنام با کشورهای دیگر

در مقایسه با کشورهای دیگر آسیای جنوب شرقی، ویتنام بهترین مقصد بین شاخص‌هایی شامل امور مالی، هزینه زندگی و کار در خارج از کشور، سهولت تسویه حساب و کیفیت زندگی است.

برای امسال ۱۰ مقصد برتر در شاخص کل عبارتند از: تایوان ، ویتنام ، پرتغال ، مکزیک ، اسپانیا ، سنگاپور ، بحرین ، اکوادور ، مالزی و جمهوری چک.

با این حال ، این نظرسنجی می‌تواند به عنوان ابزاری با ارزش برای مهاجران، افرادی که در حال انجام تحقیقات عمیق در مورد زندگی و کار در خارج از کشور هستند، مشاهده شود. همچنین نظرسنجی این امکان را می‌دهد تا مناطق مختلف زندگی را به دور از خانه ارزیابی کنند و به آنها کمک می کند تا یک مقصد را با توجه به جنبه هایی که برای آنها مهم است انتخاب کنند.

ویتنام
ویتنام

یکی از معیارهای انتخاب مکان بهتر جهان برای مهاجران، درآمد است. در اوایل سال جاری ، HSBC در یک نظرسنجی اظهار داشت که مهاجران در ویتنام بیشتر از متوسط درآمد جهانی، پول کسب می کنند.

اگرچه متوسط درآمد مهاجران در ویتنام در مقایسه با رقم ۹۰۴۰۸ دلار در سال گذشته کاهش یافته است، براساس آمار HSBC، حدود ۶۷ درصد از مهاجران اعلام رضایت می‌کنند. طبق گفته وزارت کار، حدود ۸۳.۵۰۰ مهاجر در ویتنام وجود دارد.

نکات منفی ویتنام

برای انتخاب مکان بهتر جهان برای مهاجران باید به نکات منفی نیز توجه داشت. از طرف دیگر ، ویتنام از نظر زندگی دیجیتالی در رتبه ۵۱ ام قرار دارد و جز کشورهای عقب مانده محسوب می‌شود. 

یکی دیگر از عوامل نارضایتی ، کیفیت محیط است که با ۵۷ درصد منفی ، در مقابل ۲۰ درصد سطح جهانی ، منفی شد.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

امتیاز 5/5 - از 5 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی