یافته های پژوهش های علمی و دانشگاهی در ژورنال ها و مجلات معتبر چاپ می شود و شاخص اعتبار پژوهش ها، چاپ یافته های آن در ژورنال های برتر دنیاست. همچنین چاپ مقاله در جهت ارتقاء جایگاه علمی دانشجویان و اساتید دانشگاه اهمیت بالایی دارد. در این مقاله به پرداخت در سایت sciencedirect می پردازیم.

پرداخت در سایت sciencedirect

پرداخت در سایت sciencedirect

یکی از مفاهیمی که در رابطه با ژورنال های علمی وجود دارد، قرار گرفتن آن ها در لیست موسسه اطلاعات علمی(Institute for Scientific Information) یا همان ISI است که توسط شرکت Thomson Reuters ارائه می شود. جهت آگاهی از ایندکس شدن یک ژورنال در ISI می توانید از این لینک استفاده کنید.

پرداخت در سایت sciencedirect
پرداخت در سایت sciencedirect
پست های مرتبط
مستر گیفت(MasterCard)
mastercard

در مقالات قبلی در مورد مستر کارت گیفت (mastercard) و ویزا کارت صحبت شد و براساس قولی که به شما بیشتر بخوانید

emoneyonlineservices و نحوه ایجاد حساب کاربری در این سایت
master

با پیشرفت تکنولوژِی و ارتباطات، نحوه خرید کالا و پرداخت ها نیزپیشرفت بسزایی را داشته اند.اگر اهل خرید اینترنتی و بیشتر بخوانید

یافته های یک پژوهش در قالب یک مقاله (Paper/Article) برای چاپ در یک ژورنال علمی(Scientific Journal) با ارسال چکیده (Abstract) آن به ژورنال شروع می شود. و در صورت تأیید، مقاله کامل به ژورنال فرستاده می شود(Submit). ژورنال با داوری دقیق این اختیار را دارد که مقاله را قبول (Accept) و یا رد (Reject) کند. برای هر رشته علمی و دانشگاهی، ژورنالهای معتبر و شناخته شده ای وجود دارد که در این لینک می توانید مشاهده کنید.

پرداخت در سایت sciencedirect
پرداخت در سایت sciencedirect

چاپ مقاله در sciencedirect

برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر، عمدتا هزینه ای با عنوان Publication Fee از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای ژورنال ها و مجلات مختلف، متفاوت است. هزینه چاپ مقالات در ژورنال های معتبر دنیا از 30 دلار برای مجلات هندی تا 500 دلار برای مجلات آمریکایی (یا سایر واحدهای ارزی مثل یورو و پوند انگلیس) و حتی در مواردی بیشتر و تا 10000 دلار  تغییر می کند.

پرداخت در سایت sciencedirect
پرداخت در سایت sciencedirect

بسیاری از مجلات قبل از ارسال نامه پذیرش، هزینه چاپ و پذیرش را به صورت کامل با دانشجو تسویه حساب می کنند اما برخی دیگر از مجلات، نامه پذیرش را ارسال و برای چاپ قطعی مقاله، هزینه چاپ را از محققین دریافت می‌کنند.

تعدادی از ژورنالهایی که اقدام به چاپ ارزان مقالات می کنند عبارتند از:

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید