پرداخت در سایت ووکامرس ( woocommerce ) با استفاده از خدمات اول پرداخت

پرداخت در سایت ووکامرس ( woocommerce ) با استفاده از خدمات اول پرداخت

زمان مطالعه 2 دقیقه

چند روز پیش با یکی از دوستان در مورد طراحی سایت صحبت می‌کردیم و اینکه چه قالبی برای سایت خود انتخاب کند! فکر کنم اکثر شما می‌دونید که بسته به کارایی سایتی که مد نظر دارید باید از قالب‌های مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال سایت های تجاری باید دارای قالب خاصی باشند تا بتوانید محصولات خود را بفروشید. بنابراین باید قالب خود را خیلی خوب پیدا کنید چرا که معرف سایت شماست و همچنین ارائه دهنده خدمات. برای راحتی انتخاب شما من سایتی را به شما معرفی می‌کنم که قالب های مختلفی را به شما پیشنهاد می‌دهد. سایت woocommerce ارائه دهنده انواع قالب‌های تجاری است. برای آشنایی با نحوه پرداخت در سایت ووکامرس با پی پال؛ در این مقاله با اول پرداخت همراه باشید.

سایت woocommerce

1 پرداخت در سایت ووکامرس ( woocommerce ) با استفاده از خدمات اول پرداخت


همانطور که گفته شد این سایت ارائه دهنده انواع قالب‌های تجاری است. قالب هایی که این سایت ارائه می‌دهد بر مبنای وردپرس کار می‌کنند. شما باید قالب تجاری مناسب کار خود را انتخاب کنید تا بتوانید در عین زیبایی کاربری آسانی را در اختیار کاربر قرار دهید. بعد از اینکه شما در این سایت حساب کاربری خود را ساختید و قالب مورد نظر خود را انتخاب کردید باید پرداخت خود را انجام دهید.

پرداخت در سایت ووکامرس

2 پرداخت در سایت ووکامرس ( woocommerce ) با استفاده از خدمات اول پرداخت

سایت ووکامرس، بر مبنای کیف پول پی پال کار می‌کند. بنابراین دوستانی که دارای حساب پی پال هستند خودشان به راحتی می‌توانند پرداخت را انجام دهند. در صورتی گه شما با پی پال آشنایی کافی ندارید می‌توانید از مقاله‌های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می‌کند، افتتاح حساب پی پال و پرداخت با پی پال استفاده کنید. ولی در این میان افرادی هستند که می خواهند این کار توسط شرکت های خدماتی انجام شود. در این صورت شما می توانید این کار را به اول پرداخت بسپارید.

۱. در صورتی که شما دارای حساب پی پال نیستید و یا به طور کلی می‌خواهید این پرداخت توسط مجموعه اول پرداخت برای شما انجام شود، ابتدا باید درون سایت ووکامرس یک حساب کاربری ایجاد کنید.

۲. سپس قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صفحه پرداخت بروید.

۳. وارد سایت اول پرداخت شوید و وارد صفحه درخواست‌ها شوید.

۴. لینک پرداختی سایت ووکامرس را در قسمت مربوط درخواست‌ها وارد می‌کنید.

۵. سپس مبلغ معادل را به اول پرداخت می‌پردازید.

بعد از انجام مراحل گفته شده، متخصصان ما پرداخت شما را تایید می‌کنند و در زمانی بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت پرداخت شما به سایت ووکامرس را انجام می‌دهند. توجه داشته باشید که این کار توسط مجموعه اول پرداخت با کمترین کارمزد انجام می‌شود.

حال که با نحوه پرداخت در سایت ووکامرس آشنا شدید، اگر قصد خرید از این سایت را دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال سایت اول پرداخت استفاده کنید.

خرید با پی پال

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت