چند روز پیش با یکی از دوستان در مورد طراحی سایت صحبت می کردیم و اینکه چه قالبی برای سایت خود انتخاب کند! فکر کنم اکثر شما می دونید که بسته به کارآایی سایتی که مد نظر دارید باید از قالب های مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال سایت های تجاری باید دارای قالب خاصی باشند تا بتوانید محصولات خود را بفروشید. بنابراین باید قالب خود را خیلی خوب پیدا کنید چرا که معرف سایت شماست و همچنین ارائه دهنده خدمات. برای راحتی انتخاب شما من سایتی را به شما معرفی می کنم که قالب های مختلفی را به شما پیشنهاد می دهد. سایت woocommerce ارائه دهنده انواع قالب های تجاری است. برای آشنایی با نحوه پرداخت در سایت woocommerce با پی پال؛ در این مقاله با اول پرداخت همراه باشید.

معرفی سایت woocommerce


همانطور که گفته شد این سایت ارائه دهنده انواع قالب های تجاری است. قالب هایی که این سایت ارائه می دهد بر مبنای وردپرس کار می کنند. شما باید قالب تجاری مناسب کار خود را انتخاب کنید تا بتوانید در عین زیبایی کاربری آسانی را در اختیار کاربر قرار دهید. بعد از اینکه شما در این سایت حساب کاربری خود را ساختید و قالب مورد نظر خود را انتخاب کردید باید پرداخت خود را انجام دهید.

پرداخت در سایت woocommerce

سایت WooThemes ، بر مبنای کیف پول پی پال کار می کند. بنابراین دوستانی که دارای حساب پی پال هستند خودشان به راحتی می توانند پرداخت را انجام دهند. در صورتی گه شما با پی پال آشنایی کافی ندارید  می توانید از مقاله های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند ، افتتاح حساب پی پال و پرداخت با پی پال استفاده کنید. ولی در این میان افرادی هستند که می خواهند این کار توسط شرکت های خدماتی انجام شود. در این صورت شما می توانید این کار را به اول پرداخت بسپارید.

پرداخت در سایت woocommerce

پرداخت در  سایت woocommerce توسط مجموعه اول پرداخت :

در صورتی که شما دارای حساب پی پال نیستید و یا به طور کلی می خواهید این پرداخت توسط مجموعه اول پرداخت برای شما انجام شود، ابتدا باید درون  سایت woocommerce یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید.و به صفحه پرداخت بروید. سپس از طریق لینکی که در بالا قرار داده شده است، وارد صفحه درخواست ها در مجموعه اول پرداخت می شوید. لینک پرداختی  سایت woocommerce را در قسسمت مربوط درخواست ها وارد می کنید. سپس مبلغ معادل را به اول پرداخت می پردازید. بعد از انجام مراحل گفته شده، متخصصان ما پرداخت شما را تایید می کنند و در زمانی بین ۳۰ دقیقه تا ۲ساعت پرداخت شما به  سایت woocommerce را انجام می دهند. توجه داشته باشید که این کار توسط مجموعه اول پرداخت با کمترین کارمزد انجام می شود.

افتتاح حساب پی پال

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید