امروزه دانشجویان، متقاضیان مهاجرت و سفر به آمریکا با توجه به قطع روابط کنسولی ایالات متحده و ایران، برای مصاحبه و اخذ ویزا مجبور به مراجعه به کشور های دیگر هستند؛ راحت ترین روش برای این کار، گرفتن وقت سفارت آمریکا در کشور های همسایه است. در این مقاله به بررسی پرداخت هزینه MRV FEE و تعیین وقت سفارت آمریکا می پردازیم.

پرداخت هزینه MRV FEE

پرداخت هزینه MRV FEE

پست های مرتبط
اخذ ویزای آذربایجان، آسان و ارزان

چرا آذربایجان مقصد خوبی است اگر اهل گردشگری و سفر باشید قطعا کشور آذربایجان به عنوان یک گزینه ی عالی بیشتر بخوانید

مجمع عمومی اقتصاد ،نام 12 کشور با سواد دنیا را منتشر کرد
مجمع

مقدمه برای هرکس می تواند جالب و قابل توجه باشد که با سوادترین مردم دنیا در کدام کشورها زندگی می بیشتر بخوانید

عمان یکی از کشورهایی است که ایرانیان برای طی کردن این فرایند انتخاب می کنند.از دلایل انتخاب کشور عمان می توان به نزدیک بودن آن به ایران، امکان سفر به این کشور بدون ویزا (تا 10 روز) و عدم محدودیت برای انتخاب وقت سفارت آمریکا اشاره کرد.

در حال حاضر با توجه به پر بودن وقت سفارت آمریکا در دیگر کشورهای همسایه، می توان یکی ازنزدیک ترین وقت های سفارت آمریکا را در عمان رزرو کرد. سفارت خانه ایالات متحده آمریکا واقع در شهر مسقط منطقه الخویر، حي السفارات در نزدیکی سفارت خانه های دیگر کشورها از جمله ایران می باشد.  برای مشاهده لوکیشن دقیق آن کلیک کنید.

ساخت اکانت برای تعیین وقت سفارت آمریکا

برای تعیین وقت سفارت ابتدا نیاز به ساخت اکانت در سامانه https://cgifederal.secure.force.com/ است؛ به این سایت مراجعه و اقدام به ساخت اکانت کنید. برای این کار پس از کلیک کردن روی لینک فوق، صفحه زیر به شما نمایش داده می شود. روی گزینه قرمز رنگ New User? پایین صفحه کلیک کنید.

پرداخت هزینه MRV FEE
پرداخت هزینه MRV FEE

در مرحله بعدی، اولین گزینه یعنی Select Country For Visa را روی کشور عمان بگذارید. نام و نام خانوادگی خود را وارد فرمایید و سپس برای اکانت خود ایمیل آدرس و رمز عبور تعریف کنید

پرداخت هزینه MRV FEE
پرداخت هزینه MRV FEE

به همین سادگی اکانت شما ساخته شد، حال کافی است روی گزینه New Application /Schedule Appointment در سمت چپ صفحه کلیک کنید تا فرم درخواست به شما نمایش داده شود.

پرداخت هزینه MRV FEE
پرداخت هزینه MRV FEE

حال بسته به نوع ویزای درخواستی و شرایط خود، با دقت و حوصله شروع به پر کردن اطلاعات کنید؛ در نظر داشته باشید که هزینه MRV غیرقابل استرداد (non-refundable) می باشد.

پس از تکمیل فرم، در مرحله آخر نیاز به پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت یا همان MRV fee وجود دارد. این هزینه به طور معمول برای هر نفر 64 ریال عمان است که با دو روش پرداخت در شعبه بانک، و پرداخت آنلاین از طریق ویزا، مسترکارت قابل انجام است.  برای این منظور می توانین از خدمات مجموعه اول پرداخت در زمینه پرداخت هزینه MRV FEE استفاده نمایید.

پرداخت هزینه MRV FEE

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید