کسب درآمد ارزی از سایت Codeable وردپرس

کسب درآمد ارزی از سایت Codeable | ویژه دولوپرهای وردپرس

زمان مطالعه 3 دقیقه

امروزه‌ سایت‌های زیادی برای برنامه نویسان و دولوپرها جهت فعالیت دورکاری و فریلنسری وجود دارد که می‌توان به درآمد ارزی رسید. برخی از این سایت‌ها مانند Upwork، Fiverr و … خدمات کلی برای فریلنسرها ارایه می‌دهند که برنامه نویسی وردپرس هم جزیی از آن است. در این مقاله به کسب درآمد ارزی از سایت Codeable می‌پردازیم که به طور تخصصی، دولوپرهای وردپرس به صورت فریلنسری کار می‌کنند.

پیشنهاد می‌شود، مقالات فریلنسری وبلاگ اول پرداخت را مطالعه فرمایید تا با طیف گسترده‌ای از سایت‌هایی که به عنوان یک برنامه نویس می‌توانید کار کنید، آشنا شوید.

معرفی سایت Codeable

کسب درآمد ارزی از سایت Codeable دولوپر

در سال ۲۰۱۰  آقای Per Esbensen یک شرکت توسعه و برنامه ریزی را در  راه‌اندازی کرد. بعد از آنکه پروژه‌های زیادی به صورت دورکاری دریافت کرد، به این فکر افتاد که بستری برای فعالیت دولوپرهای وردپرس و اتصال آنها به کارفرماها ایجاد نماید.

در سال ۲۰۱۲ با پیوستن آقای Tomaz ، سایت Codeable راه‌اندازی شد. در این بستر طوری طراحی شده است که می‌تواند به راحتی رضایت مشتریان را جلب کند و بستر ارتباطی میان کاربران و فریلنسرها باشد.

علاوه بر آن، سایت شرایطی را فراهم ساخته که فریلنسرها تبدیل به رقیب یکدیگر نشوند، بلکه حتی در جامعه Codeable بتوانند به یکدیگر کمک هم کنند.

امروزه در این سایت بالغ بر ۲۰ هزار مشتری، با ۵ هزار متخصص به تعداد ۹۵ هزار پروژه را به انجام رسانده‌اند.

خدمات سایت Codeable

سایت Codeable انواع خدمات مربوط به وردپرس که توسط فریلنسرهای متخصص انجام می‌شود را با تعرفه ثابت در اختیار کاربر و کارفرما قرار می‌دهد.

۱) توسعه قالب وردپرسی و شخصی سازی قالب‌ها: بسیاری از مشتریان، نیاز به قالب اختصاصی یا حتی دستکاری‌های ساده قالب‌های خریداری شده از دیگر سایت‌ها مانند تم فارست را دارند.

۲) توسعه پلاگین‌ها و شخصی سازی آن: بسیاری از مشتریان نیاز به دستکاری پلاگین یا رفع باگ پلاگین برای سازگاری با قالب وردپرس دارند.

۳) توسعه فروشگاهی در محیط وردپرس: بسیاری از کاربران و مشتریان نیاز به ایجاد فروشگاه‌های حرفه‌ای روی قالب وردپرس خود دارند.

۴) شخصی سازی حرفه‌ای خود وردپرس: برخی مشتریان، نیاز به شخصی سازی حرفه‌ای خود وردپرس دارند که بتوانند نیازشان را تامین کنند.

۵) طراحی ظاهری سایت: طراحی بصری سایت هم برای جذب مشتری بسیار مهم است. از این رو مشتریان زیادی می‌خواهند با قالب های استاندارد، سایتی با ظاهری عالی داشته باشند.

۶) شخصی سازی APIS: بسیاری از مشتریان برای اتصال سایت‌های مختلف و برهمکنش چند سایت نیاز به کمک دارند.

۷) امنیت وردپرس: بحث امنیت وردپرس و چالش‌های آن همیشه بحث برانگیز بوده است و همچنان بسیاری باور دارند که باید متخصصان امنیت سایت برای سایت وردپرسی مورد استفاده قرار گیرند.

۸) رفع باگ‌های سنگین وردپرس: خیلی اوقات مشتریان با باگ‌ها و مشکلات ناشناخته در سرور یا پلاگین ها مواجه می‌شوند که می‌خواهند هر چه سریعتر آن را رفع نمایند.

کسب درآمد ارزی از سایت Codeable

کسب درآمد ارزی از سایت Codeable

شما می‌توانید به عنوان یک فریلنسر در سایت فعالیت کنید و به درآمد ارزی برسید.

برای شروع کار در منو بار روی گزینه Developers و سپس گزینه Apply as an expert کلیک نمایید.

در ادامه روی گزینه Apply as a WordPress developer کلیک نمایید.

در بخش APPLICATION، رزومه کامل خود به همراه نمونه کارها را در فایل PDF آپلود کنید و همچنین فرم اطلاعات خود را نیز وارد نمایید.

کسب درآمد ارزی از سایت Codeable نقد

برای وارد کردن شماره تلفن، می‌توانید از شماره تلفن مجازی مانند 5SIM استفاده نمایید.

درخواست شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا مجوز فعالیت داده شود. باید توجه داشته باشید که شما می‌تواتید سه روش با مشتریان کار کنید.

  • Short-term jobs: کارهای پاره وقت و تک پروژه‌ای
  • Complex projects: کارهای پیچیده چند ماهه
  • Ongoing retainers: همکاری و پشتیبانی‌های دراز مدت با مشتریان

قیمت دستمزد فریلنسرها بین ساعتی ۷۰ دلار تا ۱۲۰ دلار می‌باشد.

در هنگام همکاری با سایت، تمام اطلاعات فنی مرتبط با شما و همچنین نظرات دیگر مشتریان به طور عمومی نمایش داده می‌شود.

پس از کسب درآمد ارزی از سایت Codeable ، شما می‌توانید برای نقد درآمد خود اقدام کنید. برای اینکار بهتر است از خدمات نقد کردن درآمدهای ارزی مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید.

خدمات نقد درآمد ارزی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی