کسب درآمد ارزی از سایت Unbabel

زمان مطالعه 3 دقیقه

بسیاری از افراد برای کسب درآمد بیشتر، به کارهای جانبی در منزل هم می­‌پردازند و در سایت­‌های مختلف به شغل‌ های دورکاری مشغول هستند. اشخاص و شرکتهای زیادی هم در سراسر دنیا برای کارهای خود از فریلنسرها کمک می­‌گیرند. شغل‌های مرتبط با زبان و مترجمی، از بهترین شغل‌های دنیا در سال آینده خواهد بود و بازار کار عالی در سرتاسر دنیا دارند چراکه فعالیت‌ها و خدمات هوش مصنوعی به شدت به آنها نیاز دارد؛ در همین راستا، ما در این مقاله به کسب درآمد ارزی از سایت Unbabel می‌پردازیم.

معرفی سایت Unbabel

در سال ۲۰۱۳ سایت Unbabel توسط Vasco Pedro و Joao Graça و Sofia Pessanha و Bruno Silva و Hugo Silva با حمایت یکی از معتبرترین مراکز شتاب دهنده استارتاپی آمریکا به نام Y Combinator راه‌اندازی شد.

سایت Unbabel در زمینه خدمات استفاده از هوش مصنوعی برای ترجمه فعالیت دارد و شرکت‌هایی نظیر Facebook و Booking.com با این شرکت همکاری می‌کنند. این سایت در سال ۲۰۱۴ مبلغ ۱/۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرد و در سالهای بعد، یعنی تا سال ۲۰۱۸ در مجموع ۹۱ میلیون دلار روی آن سرمایه‌گذاری شد و دفاتر و نیروهای خود را افزایش داد.

این شرکت که در کشورهای پرتقال و آمریکا دفاتری دارد که بر مبنای Crowdsourcing فعالیت می‌کند تا بتواند با کمک فریلنسری‌هایی در این سایت کار می‌کنند، هوش مصنوعی خود را ارتقا دهد.

فریلنسر درآمد ارزی از سایت Unbabel

کسب درآمد ارزی از سایت Unbabel

همانطور که گفته شد، این سایت خدمات هوش مصنوعی برای ترجمه به دیگر شرکت‌ها ارایه می‌دهد. به عنوان مثال اگر با اپلیکیشن اینستاگرام کار کرده باشید، متن فارسی زیر یک پست اینستاگرامی به راحتی با زدن گزینه Translate، به انگلیسی ترجمه می‌شود که به دلیل خدمات هوش مصنوعی همین سایت است. علاوه بر آن آژانس‌های مسافرتی آنلاین و شرکت‌های سازنده گیم هم از این خدمات استفاده می‌کنند.

در حال حاضر این سایت در زمینه ترجمه ۲۴ زبان زنده دنیا فعالیت دارد و حدود ۴۰ هزار مترجم دورکار برای این سایت کار می‌کنند. برای شروع همکاری مراحل زیر را باید انجام دهید:

۱) وارد سایت Unbabel شده و به پایین‌ترین بخش سایت بروید و روی Careers at Unbabel کلیک کنید.

درآمد ارزی از سایت Unbabel هوش مصنوعی

۲) در صفحه جدیدی که باز می شود، وارد بخش Job openings شده و حالت Freelancer را گزینش کنید تا کار و پروژه‌هایی که به روز‌ رسانی‌ می‌شوند را مشاهده کنید.

درآمد ارزی از سایت Unbabel فریلنسری

۳) با کلیک روی هر پروژه، مجموعه فعالیتی که مورد نیاز است توضیح داده شده است. معمولا شما با ترجمه پروژه، باعث می‌شوید که ترجمه شما به عنوان یک الگوی هوش مصنوعی قرار گیرید تا هوش مصنوعی در ترجمه‌‌های مشابه، نوع و روش ترجمه شما را تکرار کند.

۴) پس از مطالعه شرایط پروژه روی Apply for this job کلیک کنید.

۵) شما در این مرحله باید نام و نام خانوادگی، روزمه خود را وارد نمایید. پیشنهاد می‌شود که حتما لینک LinkedIn خود را وارد کنید و همچنین یک Cover letter خطاب به مسئول استخدام تهیه و آپلود نمایید.

۶) ممکن است شما نتوانید آن کاری که برایش درخواست داده‌اید را به دست آورید؛ ولی بهتر است گزینه «Unbabel can contact me about future job opportunities for up to 1 year» را فعال کنید تا سایت اگر کار مشابهی پیدا کرد به شما اطلاع دهد.

۷) دستمزد‌ها بین ۸ تا ۲۰ دلار در ساعت خواهد بود و در صورت رضایت سایت از کارتان، بر خلاف دیگر سایت‌های فریلنسری، پس از اتمام یک پروژه، پروژه‌های بعدی هم به شما واگذار می‌شود و از این بابت که کار مداوم دارید خیالتان راحت خواهد بود.

۸) پس از کسب درآمد ارزی از سایت Unbabel ، برای نقد کردن درآمد ارزی می‌توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت استفاده کنید.

 

امتیاز 4.9/5 - از 55 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی