راهنمای کسب درامد ارزی از سایت Teachable

کسب درامد ارزی از سایت Teachable | ساخت مدرسه آنلاین شخصی

زمان مطالعه 3 دقیقه

امروزه دوره‌های آموزشی آنلاین بیشتر از گذشته مورد توجه واقع می‌شوند. چراکه هر موقع که مخاطبان می‌خواهند، می‌توانند محتوای مد نظر خود را دانلود کرده یا دوره‌ای را فراگیرند. در این مقاله به کسب درامد ارزی از سایت Teachable می‌پردازیم که افراد می‌توانند دوره‌های آموزشی خود را برای فروش در این سایت قرار دهند یا مدرسه آنلاین شخصی خود را بسازند.

سایت‌های آموزشی که شما می‌توانید فیلم پر کنید و آن را به تعداد زیاد بفروشید (درآمد پسیو) زیاد هستند. برخلاف سایت GetSmarter، سایت Coursera، سایت Lynda،  سایت edx، که اساتید دانشگاهی دوره‌های آموزشی خود را در سایت قرار می‌دهند، سایت Teachable مانند Udemy یا Kajabi یا Skillshare هر شخصی از هر نقطه از دنیا قادر خواهد بود دوره خود را برگزار کند و به درآمد برسد.

معرفی سایت Teachable

راهنمای کسب درامد ارزی از سایت Teachable معرفی

در  اوایل سال ۲۰۱۳ آقای Ankur Nagpal به فکر راه‌اندازی یک سایت آموزشی افتاد تا بتواند نیازهای متقاضایان را برطرف کند. در همان سال مباحثی مانند کدنویسی، ایمیل مارکتینگ، فنگ شویی و کیک پزی را برای شروع انتخاب کردند و با ادامه و پیشرفت سایت، تصمیم گرفته شد که در حوزه‌های هنری و خلاقیت تمرکز بیشتری گذاشته شود.

دو سال بعد مجموعه Teachable توسعه پیدا کرد و توانست ۸ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کند. امروزه بالغ بر ۱۰۰ هزار مدرس خلاق در حوزه‌های مختلف دوره‌های خود برای فروش قرار داده‌اند. در حقیقت این سایت این امکان را فراهم ساخته است که هرکسی مدرسه آنلاین شخصی خود را با انواع امکانات (برگزاری وبینار تا تحلیل آماری دانشجویان و …) داشته باشد.

کسب درامد ارزی از سایت Teachable

راهنمای کسب درامد ارزی از سایت Teachable مدرسه

۱) برای شروع و کسب درآمد ارزی از این سایت، پس از ورود به سایت، روی گزینه Start free trial واقع در منو بار کلیک نمایید.

۲) نام و نام خانوادگی خود را پر کنید و یک اکانت بسازید.

۳) در ادامه نام مدرسه شما را می‌خواهد که موقتا skip بزنید.

۴) به مجموعه‌ای از سوالات تجاری و تجربی باید پاسخ دهید و میزان درآمد خود و تعداد احتمالی بازدیدکنندگان را مشخص کنید.

۵) در مرحله بعد وارد صفحه‌ای می شوید که می‌توانید مدرسه آنلاین خود را داشته باشید.

۶) در داشتبورد خود امکانات زیادی خواهید داشت، مانند امکان برگزاری وبینار، ساخت دوره آموزشی قابل دانلود و امکان تعیین قیمت هر دوره، آمارهای بازدیدها و دانلود‌ها، اتصال مدرسه آنلاین به دامین تخصصی خود، امکان ایمیل مارکتینگ، امکان سئو سریع پکیج آموزشی شما و …

راهنمای کسب درامد ارزی از سایت Teachable داشتبورد

۷) مدرسه شما تنها تا ۱۴ روز به صورت رایگان است و پس از آن برای فروش دوره خود و مدیریت مدرسه آنلاین، می‌بایست هزینه‌ای پرداخت شود. حالت پایه، حرفه‌ای و تجاری با قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شود که می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی با پی پال مجموعه اول پرداخت استفاده کنید.

خدمات پرداخت ارزی با پی پال

۸) پس از کسب درامد ارزی از سایت Teachable ، برای نقد درآمد حاصله از فروش دوره‌ها می‌توانید از خدمات نقد کردن درآمدهای ارزی مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید. همچنین پیشنهاد می‌شود مقاله «تکنیک های فروش دوره های آموزشی آنلاین» را هم مطالعه فرمایید.

خدمات نقد درآمد ارزی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT