گرین کارت آمریکا

گرین کارت آمریکا و پرداخت هزینه با استفاده از خدمات اول پرداخت

زمان مطالعه 4 دقیقه

گرین کارت آمریکا را می توان نوعی از ویزای امریکا در نظر گرفت که با داشتن آن می توانید اقامت دائم امریکا را دریافت کرده و بعد از مدت ۵ سال حضور در خاک امریکا، برای اخذ تابعیت این کشور اقدام نمایید. اما برای دریافت این مجوز، شما قبل از هر چیز باید هزینه گرین کارت امریکارا پرداخت نمایید. در این مقاله همراه با معرفی و آموزش روش پرداخت هزینه گرین کارت امریکا همراه ما باشید.

مهاجرت به آمریکا

برای مهاجرت به هر کشوری روش های مختلفی وجود دارد که از جمله رایج ترین آنها عبارت هستند از: مهاجرت از طریق ویزای کاری ، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی و … . نکته مهمی که هنگام اخذ هر یک از انواع ویزای امریکا باید به خاطر داشته باشید این است که هم زمان با مهاجرت به امریکا می توانید برای اخذ اقامت دائم امریکا نیز اقدام کنید.

پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا

در صورتی که قصد اخذ اقامت دائم امریکا را دارید، باید هزینه گرین کارت امریکا را پرداخت کرده و سپس با دریافت این مجوز به امریکا مهاجرت کنید. برای پرداخت این هزینه، شما دو راه پیش روی دارید. اول اینکه قبل از مهاجرت به امریکا ، نسبت به پرداخت هزینه گرین کارت امریکا اقدام کنید، دوم اینکه بعد از مهاجرت به امریکا و حضور در این کشور نسبت به پرداخت این هزینه اقدام نمایید. در روش اول، بعد از پیک آپ ویزا از سفارت امریکا یا کنسولگری امریکا در یکی از کشورهای همسایه ایران، می توانید با اطلاعاتی که در دست دارید، این هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

گرین کارت آمریکا
گرین کارت آمریکا

پیشنهاد ما انتخاب روش اول و پرداخت هزینه قبل از سفر است. چرا که با انجام این پرداخت، خیالتان راحت خواهد بود که بعد از سفرتان به امریکا به مشکلات قانونی و مهاجرتی رو به رو نخواهید شد. اما بپردازیم به روش های پرداخت هزینه گرین کارت امریکا

آموزش پرداخت هزینه گرین کارت امریکا

همان طور که گفته شد برای پرداخت این هزینه می توانید از طریق سیستم آنلاین اقدام کنید. بعد از اینکه پیک آپ مدارکتان را انجام دادید، می توانید از طریق شماره های A-Number (این شماره با حرف A شروع شده و ۸ الی ۹ رقم دارد.) و DOS Case ID (این شماره دارای ۳ حرف انگلیسی و ۹ الی ۱۰ رقم است.) نسبت به پرداخت این هزینه از طریق مراحل زیر اقدام کنید:

  • ایجاد حساب کاربری در سایت USCIS
  • فعال سازی حساب ایجاد شده از طریق یکی از روش های ارسال ایمیل، تماس تلفنی و طرح سوال امنیتی
  • وارد نمودن اطلاعاتی که بعد از پیک آپ ویزا از سفارت دریافت کرده اید
  • تکمیل اطلاعات درخواستی مانند سن و …
  • پرداخت هزینه گرین کارت امریکا
گرین کارت آمریکا
گرین کارت آمریکا

روش پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا

مشابه با روش های پرداخت هزینه سفارت امریکا ، برای پرداخت این هزینه هم می توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

پرداخت ارزی به ویزا کارت و مسترکارت

در میان انواع کارت بانکی بین المللی که وجود دارد، کارت های ارزی ویزا کارت ومسترکارت در ایران و البته در سطح جهان محبوبیت زیادی دارند. شما می توانید با خرید ویزا کارت یا خرید مسترکارت ، نه تنها پرداخت هزینه گرین کارت امریکا را انجام داده، بلکه از بسیاری از سایت های خارجی خرید کنید. مانند خرید از ایبی ، خرید از آمازون و … .

خرید ویزا کارت و مستر کارت

توجه: در صورتی که قصد مهاجرت به امریکا به صورت خانوادگی دارید و می خواهید از کارت های پیش پرداخت یا PrePaid استفاده کنید، باید هزینه تمامی افراد خانواده را با همان کارت پرداخت نمایید تا دچار مشکلات پرداخت نشوید.

پرداخت ارزی گرین کارت آمریکا با استفاده از خدمات ارزی اول پرداخت

در صورتی که قادر به استفاده از انواع کارت بانکی بین المللی نیستید، می توانید از طریق خدمات ارزی اول پرداخت، تمامی پرداخت های ارزیتان را انجام دهید. شما می توانید با ثبت سفارش در سایت ما از طریق لینک زیر، در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت این هزینه را انجام دهید.

پرداخت با ویزا و مستر

افراد معاف از پرداخت هزینه گرین کارت امریکا

  • برخی از مهاجران عراقی و افغانی
  • فرزاندان افرادی که تحت برنامه مصوبات دادگاه لاحه وارد خاک امریکا می شوند.
  • افراد مقیمی که بیش از ۱ سال در خاک امریکا نبوده اند.
  • متقضیان ویزای گروه K
گرین کارت آمریکا
گرین کارت آمریکا

خدمات اول پرداخت

اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ویژه دانشجویان، برنامه نویسان، فریلنسرها و سایر کاربران ایرانی است که شامل:

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

مجموعه اول پرداخت نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است.

 

امتیاز 5/5 - از 4 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه