هاردفورک آلونزو کاردانو

اجرای هاردفورک آلونزو برای کاردانو و تاثیر این رویداد بر قیمت ADA

زمان مطالعه 2 دقیقه

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل شرکت IOG در آخرین صحبت های خود، راه اندازی قرارداد های هوشمند پیش رو را یک موفقیت بزرگ دانست. طبق بیانیه اخیر منتشر شده توسط شرکت IOG، ارائه یک بروز رسانی قراردادهای هوشمند با موفقیت در شبکه اصلی کاردانو (ADA) ثبت گردیده است. در این خبر به بررسی اجرای هاردفورک آلونزو برای کاردانو و تاثیر این رویداد بر قسمت ADA می پردازیم.

اجرای هاردفورک آلونزو کاردانو

رویداد ترکیب هارد فورک آلونزو (HFC) حالا به طور رسمی در تاریخ 12 سپتامبر (21 شهریور) اجرا خواهد شد که مطابق با برنامه های اصلی این تیم می باشد. 

هاردفورک آلونزو کاردانو

هاردفورک آلونزو کاردانو

در حال حاضر حاضر، اپراتور های استخر سهام، صرافی ها و دیگر شرکا در حال آماده شدن برای مهمترین و اساسی ترین ارتقاء تا به امروز Cardano می باشند.

مدیرعامل شرکت IOG یعنی چارلز هاسکینسون گفت توسعه دهندگانی که تا به الان کد پلوتوس (Plutus) را برای برنامه های خود تهیه کردند، قادر خواهند بود که آن را بر روی بلاک چین شبکه اصلی، از آغاز روز یکشنبه، اجرا کنند.

در حالی که اجرای قراردادهای هوشمند به زودی انجام خواهد شد، قیمت این کوین پر طرفدار تحت فشار سنگینی است. این فشار ناشی از سقوط اخیر می باشد که سراسر بازار رمز ارزها را در بر گرفت.

خرید کاردانو

به تازگی، قیمت سومین رمز ارز برتر بازار (ADA) با 30 درصد کاهش، تا سطح 2 دلار سقوط کرد.

برخی از تحلیلگران این سقوط آزاد رخ داده را به وال ها و معاملات حجم بالا نسبت دادند و معتقدند چنین نوسانی در بازار تنها از عهده آنها بر می آید.

از طرفی دیگر هم نوسانات جزئی از این بازار پر تلاطم است و موضوع جدیدی نیست. ضمن این که خیلی ا. افراد از جمله رئیس جمهور کشور السالوادور از موقعیت و سقوط قیمت نهایت استفاده را داشتند و به خرید در افت قیمت ها پرداختند.

هاردفورک آلونزو کاردانو

هاردفورک آلونزو کاردانو

در هفته گذشته،  اجرای فاز آزمایشی آپگرید آلونزو باعث یک افزایش قیمت چشمگیر در ارزش کاردانو گردید و آن را به یکی از رمز ارزهای با رشد بالا در بین سایرین تبدیل کرد.

حال با اعلام تاریخ اجرای رسمی این آپگرید، باید دید آیا باری دیگر شاهد افزایش قیمت در ADA خواهیم بود یا خیر.

منبع: یو تودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه