ضمن سپاس از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت اول پرداخت،هدف از این مقاله آشنایی با name.com است.این شرکت دامنه های DNS، میزبانی وب، سرویس های ایمیل، گواهینامه های SSL و سایر محصولات وب سایت را به فروش می رساند.

مقدمه ای بر name.com

name.com
name

این کمپانی در سال 2003 توسط بیل Mushkin تاسیس شد.Mushkin شرکت (Spot Domain LLC (Domainsite.com را در سال 2002 خریداری کرد. در تاریخ 7 ژانویه 2013 اعلام شد که این کمپانی توسط Media Demand خریداری شده است. طبق گزارشات، این شرکت مبلغ 18 میلیون دلار برای خرید Name.com پرداخت کرد.

پژوهش های name.com

این کمپانی به طور مرتب یک هکاتون به نام Hack the Dot را میزبانی می کند. این شرکت در گذشته با گالوانیزه، دانشکده نرم افزار و طراحی تورینگ و انواع دیگر مدارس برنامه نویسی و فضاهایی کار می کرد. در سال 2016، Name.com با Galvanize همکاری کرد تا کلاسهای رایگان برنامه نویسی را برای دانش آموزان علاقه مند به برنامه ای با نام Learn to Code ارائه دهد. این کلاس ها در طول یک سال در چندین شهر در سراسر ایالات متحده از جمله دنور، بولدر، سان فرانسیسکو، سیاتل و آستین ارائه شد. در دسامبر 2011، زمانی که GoDaddy حمایت خود را از SOPA ابراز کرد، Name.com در میان چندین ثبت کننده دامنه anti-SOPA بود که پیشنهاد تخفیف های انتقال را برای هر کسی که مایل به انتقال دامنه های خود به یک ارایه دهنده دیگر بود، ارایه کرد.

سرویس های name.com

نیم دات کام در زمینه ثبت نام در دامنه های سطح بالا (TLDs)، از جمله gTLDs، ccTLDs، nTLD ها، و دامنه های موقت، و ارائه یک کارگزاری دامنه پس از فروش. ارائه خدمات شامل میزبانی وب، ایمیل، Google Apps for Work، گواهینامه های SSL، سازنده وب سایت، نصب وردپرس و میزبانی وب است. این کمپانی همچنین از تایید دو مرحله ای برای کمک به کاربران برای اضافه کردن یک لایه امنیتی اضافی به حساب کاربری خود پشتیبانی می کند.

اسم name.com

name.com به طور طنز Bearglecorn نامیده می شود که ترکیبی از خرس، عقاب و تک شاخ است که می تواند در صفحه 404 شرکت و در بعضی از مواد بازاریابی دیده می شود. این کلمه توسط کارمند Jared Ewy تهیه شد و تصویر اصلی توسط اوون برست با استفاده از تصاویر مختلف از اینترنت ساخته شده است.

محیط کار name.com

پس از ورود به سایت name.com شما باید ابتدا نسبت به ساخت اکانت و عضویت در سایت مورد نظر اقدام نمایید.با کلیک بروی گزینه login شما وارد پروسه ثبت نام خواهید شد.

name.com

جستجو دامین

شما در قسمت search می توانید دامین مورد نظر خود را جستجو نمایید.

name.com
name

درصورتیکه دامین جست و جو شده قبلا توسط شخص یا کمپانی دیگر خریداری شده باشد،شما با تصویر زیر روبرو خواهید شد. قابل ذکر است که در ادامه تصویر شما می توانید موارد پیشنهادی را مشاهده نمایید.

name.com
name

درصورتی که دامین مورد نظر شما آزاد و free باشد با تصویر زیر رویرو خواهید شد.در این حالت با کلیک بروی گزینه add to card دامین مورد نظر شما در سبد خرید قرار می گیرد.

name.com
name

در این قسمت دامین مورد نظر شما قابل مشاهده می باشد که با کلیلک بروی گزینه duratinمی توانید زمان استفاده از این دامین را ثبت نمایید.بدیهی است که با افزایش زمان،مبلغ واریزی نیز افزایش می یابد. با کلیک گزینه payment شما وارد درگاه پرداخت سایت می شود.

name.com
name

که همان طور که مشاهده می نمایید،سایت name.com دارای درگاه paypal و مسترکارت و ویزا کارت می باشد.

name.com

مجموعه اول پرداخت این افتخار را دارا می باشد که در زمینه پرداخت با پی پال و همچنین فروش کارت های ویزا و مستر،در خدمت شما عزیزان می باشد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید