فاصله این درخواست تا رسیدن به هدف کمتر از 50 هزار امضا است. یک طومار و درخواست جمعی که در Change.org ایجاد شده است خواستار این است که رابین هود شیبا اینو ، رقیب دوج کوین را لیست کند. موافقت با این دادخواست از 250،000 امضا فراتر رفته است. در این خبر به بررسی لیست شدن شیبا اینو در رابین هود می پردازیم.

لیست شدن شیبا اینو در رابین هود
لیست شدن شیبا اینو در رابین هود

لیست شدن شیبا اینو در رابین هود

رابین هود یک اپلیکیشن سرمایه گذاری و معاملاتی مشهور است که از خرید و فروش دارایی های مختلف از جمله سهام و ارزهای دیجیتال با کارمزد های پایین پشتیبانی میکند.

به نظر می رسد هدف 300000 امضا در حال حاضر برای جامعه در دسترس است و انتظار می رود که به زودی تحقق یابد.

ثبت امضا

در اوایل ماه جاری ، شیبا اینو ، که سال گذشته توسط توسعه دهنده ای با نام مستعار “ریوشی” راه اندازی شد ، پس از افزایش 315 درصدی در عرض چهار روز ، محبوبیت دوباره ای پیدا کرد و خرید ارز شیبا اینو توجه بسیاری از سرمایه گذاران و تریدر ها را به خود جلب نمود.

طی دو ماه گذشته ، “قاتل دوج کوین” که یک توکن مبتنی بر اتریوم است، در چندین صرافی ارز رمزنگاری شده مشهور، از جمله صرافی کوین بیس، لیست شده است.

در دادخواست فوق ، شیبا اینو به عنوان یک “میم کوین با پتانسیل واقعی” توصیف شده است.

رابین هود در ژوئیه 2018 ، تنها چند ماه پس از راه اندازی معاملات بدون کمیسیون برای بیت کوین و اتریوم ، اعلام کرد که از دوج کوین پشتیبانی می کند.  در سه ماهه دوم ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده سگی یعنی دوج کوین بیش از یک چهارم کل درآمد مبتنی بر معاملات این شرکت را به خود اختصاص داد.

با این حال این برنامه معاملاتی محبوب مشخص نکرده است که آماده لیست کردن شیبا اینو در پلتفرم خود است یا خیر.

ماه گذشته، Robinhood اعلام کرد که به تدریج افزودن کیف پول های فعال برای کاربران خود را آغاز می کند.

منبع: یوتودی

20 نظرات

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید