نود های دوج کوین

اجرای نود های دوج کوین و تاکید ایلان ماسک بر این موضوع با ارسال توییت جدید

زمان مطالعه 2 دقیقه

ایلان ماسک از اعضای جامعه Dogecoin می خواهد که گره های خود را اجرا کنند و این موضوع را با سرعت بیشتری پیگیری کنند. در این مقاله به بررسی توییت ایلان ماسک مبنی بر اهمیت اجرای نود های دوج کوین می پردازیم.

اجرای نود های دوج کوین و تاکید ایلان ماسک

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در توئیتر خود از بیلی مارکوس ، بنیانگذار دوج کوین در تلاش برای ایجاد گره های این بلاک چین توسط اعضای جامعه حمایت کرد.

مارکوس در توییت خود، که مورد حمایت ایلان ماسک قرار گرفت، توضیح می دهد که گره ها مهم هستند زیرا مسئول تأیید تراکنش ها و به روز نگه داشتن بلاک چین هستند.

او از جامعه می خواهد به منظور کاهش هزینه تراکنش ها، ارتقاء 1.14.4 دوج کوین را بارگیری کنند.

نود های دوج کوین

نود های دوج کوین

پیش تر ایلان ماسک نیز در اظهار نظری اعلام کرده بود که بسیار مهم است که هزینه ها و کارمزد های تراکنش های دوج کوین کاهش یابد تا این میم کوین به یک روش پرداخت مناسب تبدیل شود.

ماسک پس از ماه ها تعامل با حساب توییتر بنیانگذار دوج کوین، سرانجام او را در پلتفرم پیشرو رسانه های اجتماعی یعنی توئیتر دنبال کرد.

بیلی مارکوس نیز در واکنش به این اتفاق به شوخی گفت که از انتشار توییت های بد خودداری می کند چرا که اکنون رئیس تسلا او را دنبال می کند.

ایلان ماسک بزرگترین حامی دوج کوین و یکی از تاثیرگذار ترین شخصیت های کریپتو همواره نقش مهمی در عملکرد قیمت میم کوین ها در بازار داشته است. حمایت های ایلان ماسک و از سوی دیگر اخبار مبنی بر پذیرش دوج کوین به عنوان روش پرداخت توسط شرکت های مختلف امید سرمایه گذاران این رمز را به رشد آن بیشتر کرده است.

در اوایل ماه جاری ، ثروتمندترین مرد روی کره زمین، ایلان ماسک، عکسی از توله سگ خود به نام Floki را منتشر کرد که برخی معتقدند باعث تجمع گسترده ای در شیبا اینو ، رقیب دوج کوین و حجوم به سمت خرید شیبا فلوکی و سایر رمز ارزهای کپی و میم شد.

منبع: یوتودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه