قیمت پولکادات

قیمت پولکادات به رکورد تاریخی ۵۰ دلار رسید| تحلیل تکنیکال پولکادات و وی چین

زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت پولکادات با افزایش تقریباً 20 درصدی به سطوح 42 دلار صعود کرد تا در یک حرکت دیگر به بالاترین سطح قیمت تاریخی در 50 دلار برسد. وی چین هدف 0.15 دلاری دارد، اما ابتدا ، مانع میانگین متحرک 200 روزه را از میان بردارد.

رسیدن قیمت پولکادات به رکورد تاریخی ۵۰ دلار

بازار ارزهای رمزنگاری شده روز گذشته یک عقب نشینی و اصلاح سالم را پشت سر گذاشت ، به این ترتیب بیت کوین حمایت خود را در 57000 دلار مجدداً آزمایش کرد. سرمایه گذاران از این اصلاح دچار نگرانی و تردید نشدند و به نظر می رسد که با تصدی بیشتر موقعیت در دارایی های دیجیتال، این اصلاح را پذیرفته اند.

قیمت بیت کوین پس از اصلاح کوتاه مدت بهبود یافته است و در حدود 58000 دلار معامله می شود، در حالی که قیمت اتریوم از 3400 دلار به بیش از 3600 دلار رسید.

در این میان برخی از آلت کوین ها به سود های دو رقمی دست یافتند. Polkadot تقریباً 20 درصد افزایش یافته و در حدود 42 دلار مبادله می شود. به طور مشابه ، وی چین نیز 10 درصد افزایش قیمت داشته است و در حال حاضر در 0.12 دلار معامله می شود.

قیمت اکثر آلت کوین ها در آستانه آخر هفته سبز است.

تحلیل تکنیکال پولکادات

پولکادات پس از یک شکست بزرگ از سطح نزدیک به 30 دلار در اوایل هفته اکنون در حدود 42 دلارخرید و فروش می شود. توکن بومی پلتفرم قراردادهای هوشمند توانست یک منطقه سرسخت عرضه را با قیمت 38 دلار به حمایت تبدیل کند، حرکتی که یک نفس تازه برای روند صعودی بود.

چشم انداز تکنیکال کوتاه مدت DOT بر اساس اندیکاتور مکدی (MACD) و شاخص قدرت نسبی (RSI) به شدت صعودی است. اولی علاوه بر سیگنال خرید پایدار از خط میانگین عبور کرد در حالی که دومی در آستانه ورود به منطقه اشباع خرید است.

حمایت بیشتر گاو ها، ترجیحاً بالای 40 دلار مورد نیاز است. اگر گاو ها از شرایط فعلی حمایت کنند و در برابر اصلاح مقاومت نمایند قیمت دات به سادگی به اوج تاریخی خود یعنی 50 دلار خواهد رسید.

قیمت پولکادات

قیمت پولکادات

تحلیل تکنیکال وی چین

وی چین در آستانه یک شکست بزرگ است در حالی که این توکن در اوایل این هفته از حمایت 0.1 دلار مطمئن شد. حضور میانگین متحرک 100 روزه منطقه تراکم خریداران را تقویت می کند.

در زمان نگارش این مقاله ، قیمت وی چین به 0.12 دلار افزایش یافته است. خریداران تمرکز خود را بر روی کسب سود بیشتر قرار داده اند و هدف 0.15 دلاری را تعیین کرده اند. میانگین متحرک ساده 200 روزه باید پایین بیاید تا گاوها به اهداف میان مدت خود برسند.

قیمت پولکادات

قیمت پولکادات

منبع: کوین گپ

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه