لیست شدن ارز شیبا

لیست شدن ارز شیبا در صرافی زب پی (Zebpay) قدیمی ترین صرافی هند | صعود رتبه شیبا

زمان مطالعه 2 دقیقه

صرافی زب پی (Zebpay) هم اکنون جدیدترین صرافی می باشد که ارز SHIB را به لیست خود اضافه کرده است. در این خبر به بررسی لیست شدن ارز شیبا در قدیمی ترین صرافی هند و تاثیر بر قیمیت ان می پردازیم.

لیست شدن ارز شیبا در قدیمی ترین صرافی هند

قدیمی ترین صرافی ارزهای دیجیتال در کشور هند، صرافی Zebpay، با بیش از 4 میلیون کاربر فعال، پشتیبانی خود از ارز محبوب این روزها، شیبا اینو (SHIB) را آغاز کرد. این خبر توسط همین شرکت در روز 4 شنبه اعلام شد.

هفته گذشته، معاملات این رمز ارز بر روی پلتفرم فاین تک اتریشی بیت پاندا (Bitpanda) راه اندازی شد. این پلتفرم توسط یکی از بنیان گذاران پی پل (Paypal) یعنی شرکت سرمایه گذاری پیتر تیل (Peter Thiel) بنیان گذاری شده است.

علاوه بر آن، این ارز همچنین بر روی پلتفرم کوین بیس پرو (Coinbase Pro) قابل معامله می باشد.

صرافی بزرگ بایننس، که در ماه مه (اردیبهشت) ارز SHIB را به لیست خود اضافه کرده بود، با در بر داشتن بیش از 27 درصد از حجم معاملات شیبا اینو، همچنان بزرگترین بازار معاملاتی این ارز را در اختیار دارد.

در یک مصاحبه با Economic Times در ماه مارس (اسفند)، مدیرعامل صرافی Zebpay یعنی Rahul Pagidipati گفت که بازار رمز ارزها در هند، با توجه به حجم بسیار زیاد سرمایه گذاران، آینده روشنی را در بر دارد.

هند کمتر از 1 درصد رمز ارزهای سراسر جهان را در بر می گیرد و سرمایه گذاران بالقوه آن 100 میلیون نفر هستند.

مادامی که به دلیل نامشخص بودن وضعیت مقررات رمز ارز ها در هند، آینده این عرصه هم به وضوح قابل پیش بینی نمی باشد، مدیرعامل این صرافی معتقد است که ممنوعیت رمز ارزها در این کشور اتفاق نخواهد افتاد چرا که برای این کلاس جدید دارایی، تقاضای بسیار زیادی وجود دارد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، یک نظر سنجی نشان داد که 86 درصد از مردم هند به رمز ارزها اعتماد کامل دارند اما دولت هنوز رفتار ملایمی با این عرصه را در پیش نگرفته است.

از طرفی دیگر، طبق داده های منتشر شده CoinGecko، ارز SHIB به رتبه یازدهم بازار، یعنی یک رده پایین تر از دوج کوین (DOGE) صعود کرد. در زمان این صعود، مارکت کپ SHIBA معادل 14,587,449,142 دلار ثبت شده است. این در حالی است که مجموع ارزش بازار DOGE برابر با 29,801,238,979 دلار می باشد.

همزمان، محبوبیت شیبا اینو در توییتر به شدت افزایش یافته است. طبق توییت منتشر شده توسط CoinTrendz، صحبت ها در مورد این رمز ارز در فضای توییتر، از سایر التکوین های بزرگ بازار بیشتر است.

منبع: یو تودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه