این روزها شبکه‌های اجتماعی و از جمله اینستاگرام بخشی جدایی ناپذیر از زندگی افراد جوان شده است. از طرفی اینستاگرام یک منبع عالی برای کسب درآمد از طریق اینفلوئنسری شده است و بسیاری از کسب و کارها به دنبال توسعه بازار از طریق اینستاگرام هستند. با توجه به شرایط رقابتی، بهترین راه دیده شدن در اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ استفاده از Social Media Bundle یا Instagram Bundle است.

Social Media Bundle چیست؟

امروزه پکیج‌های آماده گرافیکی بینظیر برای موضوعات مختلف در سایز و اندازه‌های استاندارد مطابق با شبکه‌هایی اجتماعی مختلف (سایز فیسبوک، سایز استوری اینستاگرام، سایز صفحه اینستاگرام، سایز توییتر و …) تولید شده‌اند. ممکن است شخصی صفحه حوزه بارداری و تربیت کودک داشته باشد یا فردی دیگر در حوزه خودرو فعالیت کند یا دیگری در حوزه پوشاک و مد و …، در نتیجه رنگ و طراحی پکیج ها متناسب با موضوعات به فروش می‌رسند. حتی ممکن است Social Media Bundle برای ساختار ویدئو صفحه و استوری اینستاگرام تولید شده باشند.

یک نمونه از Story Instagram Bundle مخصوص ویدئو که در videohive به فروش می‌رسد.

 

دیده شدن در اینستاگرام چطور ممکن است؟

زمانی که شخصی از Instagram Bundle برای حوزه تخصصی خود استفاده می‌کند، نه تنها دیگر نیازی به صرف وقت و زمان برای طراحی و زیبا سازی نیست، بلکه همه تصاویر صفحه یا استوری اینستاگرام از یک استاندار خاص پیروی می‌کند و فالوورها متوجه خواهند شد که یک تیم حرفه‌ای گرداننده پیج اینستاگرام هستند.

به عنوان مثال: فردی در زمینه عکاسی مجالس فعالیت دارد و می‌خواهد قالب مخصوص اینکار را برای سایز استوری اینستاگرام روزانه منتشر کند، این شخص با خرید یک Social Media Bundle استاندارد، به راحتی از رقبا جلو می‌افتد.

دیده شدن در اینستاگرام روش

بهترین سایت‌های فروش Social Media Bundle کدامند؟

سایت‌های زیادی Social Media Bundle را به فروش می‌رسانند اما بهترین آنها برای تصاویر و عکس، سایت‌های Creative Market و Designbundles و همچنین سایت DesignCuts می‌باشند. سایت‌های دیگری مانند Etsy هم به طور محدودتر Social Media Bundle مخصوص عکس را به فروش می‌رسانند.

برای خرید Social Media Bundle ویژه ویدئو و فیلم، بهترین گزینه خرید از سایت Videohive است و بهتر است کلمه instagram را سرچ کنید.

چطور Social Media Bundle خرید کنیم؟

حال که متوجه شدید بهترین راه دیده شدن در اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ استفاده از Social Media Bundle است. کافی است به یکی از سایت‌های معرفی شده بروید و پکیج مدنظر خورد را انتخاب کنید سپس از خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت برای خرید استفاده کنید.

 

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید