پلتفرم آموزشی TinyTap

معرفی پلتفرم آموزشی TinyTap | خرید در TinyTap | سایت آموزشی کودکان

زمان مطالعه 5 دقیقه

TinyTap یک برنامه تعاملی است که افراد با استفاده از آن میتوانند هم بازی کنند و هم فعالیت های آموزشی مبتنی بر بازی ایجاد کنند. برنامه TinyTap بیش از 150000 بازی مختلف که توسط مربیان ساخته شده است را ارائه می دهد و به کودکان پیش دبستانی کمک می کند تا بهتر و سریعتر یاد بگیرند. در واقع TinyTap یک پلتفرم آموزشی preK-12 است که می تواند برای ایجاد بازی های تعاملی و به اشتراک گذاری و فروش آن ها از طریق بازار آنلاین خود؛ مورد استفاده قرار گیرد. در این مقاله به بررسی و معرفی پلتفرم آموزشی TinyTap می پردازیم.

پلتفرم آموزشی TinyTap

TinyTap یک نسخه  Pro  نیز ارائه می دهد، اما نسخه رایگان آن ویژگی های زیادی برای ارائه دارد و می تواند یک منبع آموزشی و درسی عالی برای معلمان و دانش آموزان باشد! یکی از بزرگترین ویژگی های TinyTap این است که Marketplace آنها شامل بیش از 100000 فعالیت به بیش از 30 زبان دنیا است. بنابراین این پلتفرم یک منبع یادگیری جهانی است و کودکان میتوانند یک زبان دوم را بیاموزند. شما می‌توانید براساس مقطع تحصیلی و موضوع درسی در این سایت جستجو کنید و برنامه و بازی مورد نظر خود را پیدا کنید.

درس ها و بازی های این پلتفرم را میتوان در iPad، آیفون، موبایل های اندروید، تبلت‌های اندروید و مرورگرهای وب اجرا کرد و اکثر آنها کاملاً رایگان در دسترس هستند. همچنین میتوانید برای یک طرح Pro ثبت نام کنید، و به دیگر فعالیت های پولی دسترسی پیدا کنید.

پلتفرم TinyTap برای چه کسانی مفید است؟

 • کودکان : بچه‌ها به راحتی می‌توانند بازی‌های تعاملی و سرگرم‌کننده از عکس‌ها و تصاویر روزمره خود بسازند و بازی کنند، از ساخت بازی‌ها برای بچه‌های کوچکتر لذت ببرند و از آن ها برای فعالیت کلاسی استفاده کنند.
  • والدین : TinyTap یک راه عالی برای والدین برای آموزش و تعامل با فرزندان خود با ایجاد بازی های شخصی برای آنها با استفاده از عکس های خانوادگی، تصاویر آشنا و فعالیت های خاص است.
  • معلمان : معلمان می توانند فعالیت ها و بازی های آموزشی سرگرم کننده ای را برای دانش آموزان خود بسازند.
 • نویسندگان کتاب : نویسندگان کتاب کودک میتوانند محتوای خود را دیجیتالی کنند و شخصیت‌های داستانی خود را به بازی تبدیل کنند.
 • برندها : ساخت یک بازی در TinyTap یک راه عالی برای برندها است تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند، به خصوص اگر مخاطبان هدف کودکان باشند. 
 • سازمان ها : سازمان ها از TinyTap میتوانند برای انتقال پیام خود به شیوه ای سرگرم کننده و منحصر به فرد از طریق بازی، آموزش کارکنان، برگزاری کارگاه ها و موارد دیگر استفاده کنند.

TinyTap برای معلمان

به عنوان یک معلم در TinyTap می توانید گروه های کلاسی ایجاد کنید و دانش آموزان خود را به آن اضافه کنید. در هر گروه کلاسی می توانید تکالیف را برای دانش آموزان خود ارسال کنید. این تکالیف می تواند شامل فعالیت هایی باشد که در پلتفرم TinyTap وجود دارند یا میتواند شامل فعالیت هایی باشد که خودتان ایجاد کرده اید. با این پلتفرم معلمان میتوانند میزان یادگیری دانش‌آموزان خود را با ایجاد بازی‌ها بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی تقویت کنند.

هر فعالیتی که ایجاد می‌کنید به مجموعه‌ای از «اسلایدها» تقسیم می‌شود و هر اسلاید می‌تواند شامل یک ویدیو، تصویر، متن، فعالیت تعاملی باشد. این فعالیت‌ها راهی عالی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا در یک تجربه تعاملی یاد بگیرند.

TinyTap علاوه بر این که ابزاری برای ایجاد بازی‌ها است یک کتابخانه وسیع از بازی‌ها و محتوای از پیش ساخته شده است.
Creativity Museum” مجموعه ای قابل جستجو از بازی ها و کتاب های ایجاد شده توسط معلمان، والدین، توسعه دهندگان و نویسندگان است و بر اساس دسته و سن و کلید واژه قابل جستجو است. دکمه «Discover» به کاربران امکان می دهد فعالیت های از پیش ساخته شده را بر اساس موضوع و هزینه جستجو کنند. هنگامی که کاربران فعالیت مورد علاقه خود را پیدا کردند می توانند برای دسترسی به محتوا روی آن ضربه بزنند.

TinyTap برای کودکان

بچه ها می توانند با TinyTap در مورد موضوعات مختلف در زمینه زبان، ریاضی، علوم، تاریخ، مهارت های شخصی، موسیقی و موارد دیگر بیاموزند. در TinyTap محتوای آموزشی برای بچه‌های تا 14 سال وجود دارد، اگرچه بیشتر محتوا برای بچه‌های پیش دبستانی است. محتوا محدود است مگر اینکه در سرویس Pro ثبت نام کنید.

TinyTap بزرگترین مجموعه بازی های سرگرم کننده و آموزشی جهان را ارائه می دهد که توسط معلمان ایجاد شده است. همچنین دارای محتوای انتشارات دانشگاه آکسفورد نیز است.

پلتفرم آموزشی TinyTap

پلتفرم آموزشی TinyTap

TinyTap برای والدین و کودکان

با TinyTap به میلیون ها خانواده در سراسر جهان بپیوندید و بازی کنید و یاد بگیرید. با بیش از 150000 بازی تعاملی، کودک شما می‌تواند مهارت‌های زندگی روزمره را بیاموزد، ریاضی یاد بگیرد، دایره لغات خود را غنی کند.

چرا TinyTap برای کودکان عالی است؟

TinyTap زمان استفاده کودک از دستگاه های هوشمند را به یک تجربه یادگیری فعال تبدیل می کند. اگر کودک شما در حال انجام یک بازی و یک دوره آموزشی، می توانید مطمئن باشید که همیشه فعال، درگیر و در حال پیشرفت است.

با TinyTap چه چیزی دریافت می کنیم؟

 با استفاده از TinyTap بیش از 150000 بازی ایجاد شده توسط معلمان، تراپیست ها و مربیان برتر دسترسی نامحدود خواهید داشت. بازی ها بر اساس یک طرح یادگیری گام به گام متناسب با سن و نیازهای کودک شما طراحی شده است. شما میتوانید پیشرفت کودک خود را دنبال کنید. کودک شما میتواند در هر مکان و هر زمان، حتی بدون وای فای به بازی ها دسترسی داشته باشد.

TinyTap را برای یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه امتحان کنید و سپس بعد از آن ماهانه هزینه آن را پرداخت کنید. هر حساب شامل حداکثر 5 نمایه کودک است. تا زمانی که دوره آزمایشی به پایان برسد، به راحتی می توانید آن را لغو کنید.

به صورت رایگان بازی بسازید و درآمد کسب کنید. 

معلمان همچنین میتوانند بازی های خود را به صورت رایگان به اشتراک بگذارند یا آنها را در کتابخانه TinyTap بفروشند. با این کار بازی ها برای خانواده ها از سراسر جهان در دسترس می شوند. معلمان می توانند در برنامه “ revenue share” شرکت کنند، که فرصتی را برای کسب درآمد اضافی بر اساس میزان جذاب بودن محتوای آنها ایجاد می کند.

جزئیات اشتراک:

هزینه اشتراک را میتوانید به صورت ماهانه پرداخت کنید و در صورت خرید اشتراک یک ساله مبلغ کمتری به صورت ماهانه پرداخت کنید.

بازار TinyTap چیست؟

TinyTap Market یک جامعه آنلاین از میلیون‌ها کودک، معلم و والدین است که بازی‌های آموزشی خود را ایجاد و به اشتراک می‌گذارند. بازی های ساخته شده را می توان در بازار TinyTap، AppStore، Google Play و وب منتشر کرد!

برنامه ای را که ساخته اید بفروشید!

TinyTap به سازندگان این فرصت را میدهد که بازی‌های خود را در بازار TinyTap و اپ استور بفروشند. این کمپانی به شما کمک میکند تا از استعدادهای خود درآمد کسب کنید.

 • 50 درصد از درآمد اشتراک مستقیماً به معلمان میرسد و TinyTap از 50٪ باقی مانده برای بهبود پلتفرم و فضای ذخیره سازی استفاده می کند.
 • در TinyTap میتوانید کار خود را تبلیغ کنید.

چه چیزی می توانید با TinyTap ایجاد کنید؟

 • بازی 
 • پازل
 • آزمون
 • کتاب های الکترونیکی
 • ساوند بورد
 • ارائه ها
 • کتاب های درسی دیجیتال
 • آلبوم عکس 
 • فعالیت های کلاس درس

جهت پرداخت در پلتفرم آموزشی TinyTap می توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت بهره مند شوید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت