یک بازی رایانه ای که در مورد پیدا کردن ریش دزدیده شده در یک شهر است، بیت کوین رایگان به برنده جایزه می دهد. در این مقاله به بررسی بازی Who Stole My Beard “چه کسی ریش مرا دزدید؟” و روش دریافت بیت کوین رایگان میپردازیم.

بازی Who Stole My Beard

بازی تحت عنوان “?Who Stole My Beard” بیت کوین رایگان هدیه می دهد.
برنده باید یک معمای درون بازی را برای دسترسی به کیف پول حاوی بیت کوین حل کند.
یک بازی رایانه ای در مورد یافتن ریش به سرقت رفته، بیت کوین رایگان را به اولین بازیکنی که یک معمای درون بازی را حل کند ، هدیه می دهد.

پست های مرتبط
کسب درآمد اینترنتی را با بهترین 10 روش ممکن شروع کنید
کسب و کار آنلاین

کسب درآمد اینترنتی بهترین و پر درآمد ترین روش های عصر دیجیتال است.اول پرداخت برای شما ده کسب و کار بیشتر بخوانید

آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیا را چقدر میشناسید
آمازون

آمازون را جفری پرستون بیزوس (55 ساله) بنیان گذاری کرد است. جف بیزوس سال 1994 در شهر سیاتل در یک بیشتر بخوانید

روش بازی چه کسی ریش مرا دزدید؟

بازی “چه کسی ریش من را دزدید؟” شامل 12 تکه کاغذ مجازی است که هر کدام شامل یک کلمه است. روی هم رفته، این 12 کلمه عبارت سید یا کلید خصوصی یک کیف پول الکتروم با بیت کوین واقعی در آن است که به اولین فردی که می تواند کل این کلمات را پیدا کند، اهدا می شود.

عبارات سید (seed phrase) رشته ای از کلمات تصادفی هستند که به هر کسی که آنها را داشته باشد امکان دسترسی به کیف پول ارزهای رمزنگاری شده را می دهد.

“چه کسی ریش مرا دزدید؟” یک بازی کلاسیک کارآگاهی است که داستان آن درباره شهری است که قانون در آن این است که همه ریش داشته باشند.

ویدئو زیر تریلر رسمی بازی است که با مشاهده آن می توانید با محیط بازی و ویژگی های کلی آن آشنا شوید.

توسعه دهنده کالیفرنیایی این بازی رایانه ای، نیل کولیر، گفته است که “مقداری بیت کوین” در این کیف پول وجود دارد اما مقدار آن را فاش نکرده است.

کولیر در ردیت نوشت:

 من حدود یک سال پیش با بیت کوین آشنا شدم و آن را دوست دارم.هر چیزی برای افزایش آگاهی از بیت کوین و ترویج پروژه آن باعث اشتیاق من است.

نظر کاربران در زمینه بازی Who Stole My Beard

برخی از بازیکنان در ردیت درباره ربات های گیمر که ممکن است عبارات سید را پیدا کنند اظهار نگرانی و دغدغه کردند. این ربات ها ممکن است طوری برنامه نویسی شوند که به سرعت عبارات بازیابی را پیدا کنند و بیت کوین های مخفی را برنده شوند. کولیر به این نگرانی ها پاسخی نداده است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده در سایت رسمی، این بازی در 2 آگوست (11 مرداد) برای پلتفرم های ویندوز و مک او اس منتشر می شود و فقط با ارزهای فیات قابل خرید است. کولیر گفت که در آینده نزدیک نسخه ای عرضه خواهد شد که با بیت کوین نیز قابل خرید است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی این بازی رایانه ای، بازیکن، همراه با سگ خانگی خود، لئو، باید معمایی را با استفاده از “ریش های جعلی، وسایل بامزه مشکوک” حل کنند. در عمل، این به معنی توجه به چیزهای بی اهمیت، صحبت با شخصیت ها و بازی کردن “مینی بازی های عجیب و غریب” است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی و دانلود آن می توانید به سایت رسمی آن از طریق لینک زیر مراجعه نمایید.

ورود به صفحه بازی

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید