آیا شما در کاری مهارت دارید ولی به دلایل مالی توانایی سفر‌های خارجی را ندارید؟ نگران نباشید با استفاده از سایت Workway شما می‌توانید به صورت مجانی در کشور‌های خارجی، کار‌های داوطلبانه انجام دهید. در ادامه به سفر رایگان خارجی با سایت Workaway می‌پردازیم.

سفر رایگان خارجی | Workaway چگونه کاری میکند؟

2 سفر رایگان خارجی با سایت Workaway کارکردن داوطلبانه در خارج از کشور

Workaway پلتفرمی است که به اعضا اجازه می‌دهد تا اقامتگاه‌های خود را به اشتراک بگذارند. از داوطلبان کار انتظار می‌رود که در ازای اقامت و غذا که توسط میزبان آنها ارائه می‌شود، مقدار زمانی از قبل تعیین شده در روز را در اختیار آنها قرار دهند.

میزبانان در workaway.info ثبت نام می‌کنند و انتظار می‌رود اطلاعاتی در مورد خود، نوع کمک مورد نیاز برای انجام، محل اقامتی که ارائه می‌دهند و نوع شخصی که انتظار دارند را در سایت قرار دهند. افراد داوطلب یک پروفایل آنلاین ایجاد می‌کنند که شامل مشخصات شخصی و مهارت‌های خاصی است که ممکن است داشته باشد، پس از آن می‌توانند از طریق وب سایت با میزبان تماس گرفته و در مورد تبادل احتمالی بحث کنند.

Workaway برای مسافران بسیار مقرون به صرفه است و یک فرصت برای افرادی است که به دنبال این هستند که بیش‌تر در کشور و فرهنگ موردنظر خود غرق شوند، در حالی که به میزبان محلی اجازه می‌دهد با افراد همفکر خود ملاقات کنند که می‌توانند کمک مورد نیاز خود را ارائه دهند. این به عنوان راهی مفید برای بهبود مهارت‌های زبان خارجی و همچنین فرصتی برای توسعه استعدادهای جدید و یادگیری در مورد سنت‌های محلی توصیف شده است.

فرصت‌های ارائه شده متنوع است و در طیف گسترده‌ای از کشورهای جهان قرار دارد. برخی از انواع داوطلبانه موجود شامل باغبانی، مراقبت از حیوانات، آشپزی، کشاورزی، برنامه نویسی و همچنین درخواست‌های تخصصی و تخصصی بیش‌تر است.

یکی از مزایای برای جوامع یا افراد به طور بالقوه منزوی این فرصت است که جهان را از طریق مسافرانی که از این سایت استفاده می‌کنند به آنها معرفی کنند. مسافران می‌توانند از دانش میزبان خود در مورد مناطق دیدنی منطقه‌ای و محیط محلی خود سود ببرند. نشان داده شده است که توانایی به اشتراک گذاشتن فضا با افراد مختلف امکان تبادل فرهنگی و فرصتی برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد نحوه نگاه دیگران به جهان را فراهم می‌کند.

هزینه‌ی ثبت نام در Workaway

سفر رایگان خارجی با سایت Workaway کارکردن داوطلبانه در خارج از کشور

Workaway برای اتصال به میزبان سالانه از “Workawayer” هزینه عضویت دریافت می‌کند اما برای لیست هزینه‌ای از میزبان نمی‌گیرد. مدت زمان مبادله می‌تواند از چند روز تا بیش از یک سال متغیر باشد.

هزینه‌ی عضویت به این صورت است که اگر می‌خواهید به صورت تنها سفر کنید ۴۴ دلار برای یک سال و اگر می‌خواهید به صورت دو نفره (با یک دوست یا همسرتان) سفر کنید ۵۶ دلار (۲۸ دلار برای هر نفر) است. شما می‌توانید بعد از پرداخت با میزبان‌ها در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

حال که با سفر رایگان خارجی با Workaway آشنا شدید، اگر قصد سفر کردن دارید، برای پرداخت هزینه‌ی این سایت می‌توانید از خدمات خرید با پی پال و خرید با ویزا یا مسترکارت سایت اول پرداخت استفاده کنید.

خرید با پی پال

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید