افراد مختلف همواره با توجه به مهارت‌ها و علاقه‌مندی‌های خود به دنبال راهی مناسب برای کسب درآمد هستند. اما این روزها به مدد اینترنت و تکنولوژی، راه‌ها و روش‌های کسب درآمد بسیار تنوع پیدا کرده‌اند به طوری که به واسطه‌ی استفاده از اینترنت افراد توانسته‌اند در مشاغل بسیاری درآمد کسب کنند، از جمله کسب درآمد از موسیقی. از سوی دیگر ارزهای دیجیتال روی کارآمدند و با استفاده از تکنولوژی بلاک چین، بشر راه دیگری برای سرمایه گذاری و کسب درآمد پیدا کرد. هم اکنون با به کارگیری تکنولوژی بلاک چین برای کسب درآمد از موسیقی پلتفرم دیگری در دست طراحی و پیاده سازی است به نام xSongs. در این مقاله با اول پرداخت همراه شوید تا در مورد این پلتفرم فروش موسیقی اطلاعات جالبی در اختیار شما قرار دهیم.

درباره‌ی xSongs، پلتفرم فروش موسیقی

1 پلتفرم xSongs چیست؟ آشنایی با این پلتفرم فروش مستقیم موسیقی

کریگ دویت، چند ماهی است که در حال کار بر روی پروژه‌ای است به نام xSongs که در آن آهنگ سازها می‌توانند مستقیم و بدون واسطه موزیک‌هایی که ساخته‌اند را بر روی این پلتفرم قرار دهند و یه فروش برسانند و در ازای آن ریپل دریافت کنند. او با این هدف برای طراحی این پلتفرم برنامه ریزی کرد که بتواند واسطه‌ی فروش را حذف کند و هم موسیقی با قیمت مناسب‌تری در دسترس کاربران قرار گیرد و هم هنرمندان بتوانند به درآمد و سود بیش‌تری برسند.

کریگ دویت و بلاک چین

کریگ دویت پلتفرم خود را بر پایه‌ی بلاکچین طراحی کرد و این امکان را برای کاربران و مشتریان علاقه‌مند به موسیقی فراهم کرد تا با استفاده از ریپل، از این پلتفرم خرید کنند. وی گفت برای طراحی این پلتفرم از Bancamp ‌ایده گرفته است. Bancamp نیز یک شرکت موسیقی آنلاین است که امکان کسب درآمد از موسیقی را برای کاربران فراهم کرده است. در Bancamp برای دریافت موسیقی حدود ۱۵ درصد و برای پردازش آن ۶ درصد هزینه یا کارمزد کسر می‌شود. اما هزینه‌ی خرید موسیقی از طریق xSongs صفر است و نیاز به پرداخت هیچ کارمزدی برای استفاده از این پلتفرم نیست.

پست های مرتبط
خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

آموزش های تجارتی در سایت skillcrush وپرداخت با پی پال
سایت skillcrush

شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا بیشتر بخوانید

عملکرد پلتفرم xSongs به چه صورت است؟

2 پلتفرم xSongs چیست؟ آشنایی با این پلتفرم فروش مستقیم موسیقی

زمانی که هنرمند اثری را تولید می‌کند، مستقیما آن را بر روی پلتفرم xSongs بارگزاری می‌کند. پس از آن بررسی‌های لازم توسط xSongs بر روی آن اثر انجام می‌شود و از لحاظ کپی رایت چک می‌شود، سپس برای استفاده‌ی کاربران مورد تائید قرار می‌گیرد. در حال حاضر این پلتفرم به صورت آزمایشی راه اندازی شده است و کاربران علاقه‌مند به موسیقی می‌توانند با ریپل، از پلتفرم xSongs، موسیقی بخرند.

کریگ دویت در این نسخه‌ی آزمایشی محدود ۱۰۰ هنرمند و ۵۰۰ اثر هنری قرار داده است و امید دارد که تا سال آینده، تعداد هنرمندان به ۱۰۰۰ افزایش یافته و همچنین ۱۰۰۰۰ اثر در این پلتفرم برای فروش قرار داده شود.

چگونه از پلتفرم xSongs  موسیقی بخریم؟

علاقه‌مندان به خرید موسیقی مایلند بدانند که چگونه می‌توان از xSongs موسیقی خرید و پرداخت هزینه آن را چگونه باید انجام داد. علاقه‌مندان می‌توانند برای پرداخت هزینه‌ی خرید موسیقی با ریپل، از کیف پول Payburner استفاده کنند. این کیف پول توسط کریگ دویت ساخته شده است. همچنین با استفاده از دیگر کیف پول‌های ارز دیجیتال نیز می‌توانند پرداخت هزینه را انجام دهند. در واقع با استفاده از این کیف پول‌های ارز دیجیتال مشتریان می‌توانند در هر کجای دنیا خرید کنند و هزینه‌ی آن را به آسانی و تنها با یک کلیک بپردازند.

کریگ دویت در حال حاضر هیچ برنامه‌ی کسب درآمدی برای xSongs ندارد و گفته است که خودش کلیه‌ی هزینه‌ها را تقبل کرده و پوشش می‌دهد. به عقیده‌ی او در صورتی که یک پلتفرم از جذابیت کافی برخوردار باشد، به سرعت کاربران و علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب خواهد کرد و در این صورت هزینه‌ها و مسائل مربوط به کسب درآمد به طور اتوماتیک حل خواهد شد.

حال که با پلتفرم xSongs آشنا شدید اگر قصد خرید موسقی دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال سایت اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید