کیف پول زیل پی (Zilpay)

کیف پول زیل پی (Zilpay) و بررسی صفر تا صد ویژگی های این کیف پول

زمان مطالعه 3 دقیقه

هر سرمایه گذاری میداند که برای نگهداری و ذخیره انواع ارز های دیجیتال به کیف پول نیاز دارد. کیف پول ها انواع مختلفی دارند و هر کیف پول از مجموعه ای از ارزها پشتیبانی میکند و باید دقت داشته باشید تا کیف پول انتخابی از ارز مورد نظر شما پشتیبانی کند. یکی از کیف پول هایی که از ارز زیلیکا پشتیبانی میکند کیف پول زیل پی (Zilpay) است که در این مقاله به معرفی آن خواهیم پرداخت. با اول پرداخت همراه باشید.

ارز زیلیکا (ZIL)  چیست؟

زیلیکا (Zilliqa) یک بلاک چین عمومی و بدون مجوز است که برای ارائه توان عملیاتی بالا با قابلیت انجام هزاران تراکنش در ثانیه طراحی شده است. این برنامه به دنبال حل مقیاس پذیری و سرعت بلاک چین با استفاده از شاردینگ به عنوان راه حل مقیاس گذاری لایه دوم است. این پلتفرم میزبان بسیاری از برنامه های کاربردی غیرمتمرکز نیز می باشد.

توسعه Zilliqa به طور رسمی در ژوئن 2017 آغاز شد و شبکه آزمایشی آن در مارس 2018 فعال گشت. یک سال بعد، در ژوئن 2019، این سیستم عامل شبکه اصلی خود را راه اندازی کرد. توکن کاربردی بومی  و محلی بلاک چین زلیکا، ZIL، برای پردازش معاملات در شبکه و اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می شود.

به این ترتیب، زیلیکا یکی از چندین بلاک چین های رقابتی با هدف رشد یک اکوسیستم از برنامه های غیرمتمرکز (dapps) و رمز ارزها، مانند ترون، اتریوم، و ایاس است.

کیف پول زیل پی (Zilpay) 

کیف پول zilpay دارای دو کاربرد است هم کیف پول و هم مرورگر! زیل پی یک زبانه مرورگر است که می تواند در مرورگرهای Chrome ،Firefox ،Opera و Brave استفاده شود و امکان  اتصال به بلاک چین Zillqa را بدون اجرای گره کامل فراهم می کند. از آنجا که این امر یک پل ارتباطی بین مرورگر و بلاک چین است، استفاده از Zilliqa را ساده می کند و به کاربران امکان می دهد برنامه های Zilliqa را از داخل مرورگرهای خود اجرا کنند.

کیف پول زیل پی بهترین راه ورود برای علاقه مندان جدید بلاک چین و همچنین کاربران با تجربه است و شما را به دنیای غیر متمرکز متصل می کند.

استفاده از کاربری مرورگر به این شکل است که شما می توانید دارایی های دیجیتالی خود را خریداری، ارسال مبادله کنید و به هرکس و هر جای دیگر دنیا پرداخت کنید. نه تنها این مورد بلکه شما می توانید به طور ایمن وارد وب سایت ها شوید و دارایی معامله کنید، بازی کنید، محتوایی منتشر کنید، هنرهای دیجیتال کمیاب (NFT) بخرید.

زیل پی یک کیف پول HD است و با نگه داشتن کلیدهای خصوصی که فقط در مرورگر خود کاربران ذخیره شده است، امنیت آن را حفظ می کند. این یک کیف پول از نوع منبع باز است که به اجماع برای مرور کد جهت اطمینان از ایمنی آن اجازه میدهد و همچنین یک کیف پول غیر حضوری است، به این معنی که کاربر دسترسی کامل و مسئولیت کلید خصوصی خود را دارد.

ویژگی هایی کیف پول Zilpay 

بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت رسمی ZilPay، این کیف پول دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • کاوش برنامه های غیرمتمرکز:
  میتوانید بخشی از یک دنیای دیجیتال غیرمتمرکز امن باشید و شروع به کاوش دارایی های ZRC2 و کاربردهای آنها کنید
 • خرید، ارسال، فروش و مبادله توکن ها:
  به عنوان یک برنامه فرعی مرورگر و تلفن همراه، ZilPay شما را به یک کیف پول امن، صرافی توکن و بسیاری موارد دیگر مجهز می کند.
 • قابلیت همکاری: با وارد کردن حساب از هر کیف پول خارجی در زنجیره، میتوانید توکن را به هر کسی و در هر مکانی پرداخت کنید.

خدمات کیف پول Zilpay

خدمات ارائه شده توسط این والت عبارتند از:

 • کیف پول غیرمتمرکز:
  شما بر تمام دارایی های خود مالکیت کامل خواهید داشت
 • پورتالی برای dApps:
  شما قادر خواهید بود به تمام dApp های اصلی در بلاک چین Zilliqa دسترسی پیدا کنید
 • مالکیت داده های خود:
  شما همیشه می توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید
 • امنیت چند لایه:
  دارایی های شما همیشه ایمن خواهند بود
 • بازنشانی معامله:
  می توانید اسم خود را در هر زمان مشخص دوباره تنظیم کنید
 • تجربه یکپارچه:
  شما همیشه یک تجربه پایدار و قابل اعتماد خواهید داشت
امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه