نهنگ‌های برتر بازار به طور انبوه لایت کوین (LTC) را ذخیره می‌کنند که در کوتاه‌مدت یک اثر مثبت برای این پروتکل است. طبق داده‌های Santiment، نهنگ‌های لایت کوین در 48 ساعت گذشته بیش از 590 هزار LTC به ارزش حدود 59 میلیون دلار خریداری کرده‌اند. در این پست به بررسی آماده شدن لایت کوین برای هاوینگ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

آماده شدن لایت کوین برای هاوینگ

انباشتگی اکنون به شکل یک الگو در آمده است؛ زیرا به نظر می‌رسد نهنگ‌ها در رویداد نصف شدن پاداش استخراج (هاوینگ) پروتکل لایت کوین، قیمت‌گذاری می‌کنند. هاوینگ آتی لایت کوین برای ماه آگوست برنامه‌ریزی شده و یکی از مهم‌ترین رویدادهای این پروتکل است.
هاوینگ می‌تواند برای لایت‌کوین مثبت باشد؛ زیرا پاداش‌های بلاک برای ماینرها به نصف کاهش می‌یابد. این یعنی نرخ تولید کوین LTC کاهش خواهد یافت؛ ویژگی‌ای که از نظر فنی کاهش‌دهنده تورم است و وقتی با تقاضای روبه‌رشد ادغام شود، می‌تواند رشد قیمتی قابل‌توجهی را به همراه داشته باشد.
لایت کوین، مانند بسیاری از آلت‌کوین‌ها، با استفاده از تلاقی داده‌های مثبت پیرامون خود، روند صعودی را ترسیم می‌کند. در زمان نگارش این خبر، قیمت لایت کوین با 2.19 درصد افزایش به 93.39 دلار رسیده است. در سطح فعلی، تلاش می‌کند تا زیان‌های انباشته‌شده در هفته گذشته را کاهش دهد.
علاوه بر رویداد نصف شدن، لایت‌کوین با پرداخت‌ها، با رکوردها و نقاط عطف جدیدی که برای آن ثبت می‌شود، در حال تثبیت جایگاه خود است. با بیش از 170 میلیون تراکنش در شبکه تا به امروز، لایت کوین یکی از معدود پروتکل‌هایی است که از زمان آغاز به کار خود، آپتایم 100% را حفظ کرده است.
ظهور کتیبه‌های Ordinals در لایت کوین نیز یک نکته مثبت دیگر است که نشان می‌دهد چقدر این پروتکل انعطاف‌پذیر و نوآورانه است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید