یکی از سیستم‌های مدیریت محتوا که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است، دروپال می‌باشد. زمانی که یک سایت فروشگاهی توسط هر کدام از CMS ها ایجاد می‌شود اولین موضوعی که فکر طراح را درگیر می‌کند ایجاد گزینه پرداخت است. یکی از درگاه‌هایی که لوگوی آن را در بیش‌تر فروشگاه‌های معتبر آنلاین مشاهده می‌فرمائید، پی پال می‌باشد. با اول پرداخت همراه باشید تا اضافه کردن پرداخت paypal در Drupal را به شما آموزش دهیم. ماژول پرداخت با PayPal را بدون هیچگونه دردسری به وب سایت خود اضافه کنید و از عملکرد آن لذت ببرید.

اضافه کردن پرداخت پی پال به دروپال ( paypal در Drupal )

تمام ماژول‌هایی که تاکنون ایجاد شده‌اند، خدمات مشابهی را ارائه نخواهند کرد، به همین دلیل مهم است که آن‌ها را با دقت بررسی کنید و سپس اقدام به نصب نمائید.

ماژول POWr

1 افزونه های اتصال به paypal در Drupal و معرفی آن ها

یکی از ماژول‌هایی که توانسته با وجود قابلیت‌های زیادی که دارد طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند POWr می‌باشد. استفاده از این افزونه بسیار آسان می‌باشد چرا که برای ویرایش نیاز به دانستن هیچ کد پیچیده‌ای نیست. دکمه PayPal را در هر صفحه، پست، نوار کناری یا پاورقی می‌توانید قرار دهید. ماژول POWr PayPal Button برای کسانی که یک سایت تجارت الکترونیک، سایت برند، گالری آنلاین، صفحه محصول و یا تقریبا هر چیز دیگری دارند بسیار عالی است. این ماژول با Drupal ۵ ,Drupal ۶ ,Drupal ۷ و Drupal ۸ سازگار می‌باشد.

  • بدون نیاز به کد
    تنها لازم است کد نوشته شده را  کپی کرده و در وب سایت طراحی شده با دروپال قرار دهید.
  • قابلیت ریسپانسیو
    این ماژول قابلیت ریسپانسو دارد و بر روی هر دستگاه قابل مشاهده است.
  • قابلیت ویرایش
    قابلیت قرار دادن نام تجاری خود، با تغییر رنگ، اندازه و فونت از امکانات فوق العاده این ماژول می‌باشد.

برای بهره مندی از این ماژول، می‌توانید ابتدا در سایت www.powr.io ثبت نام کنید. سپس بین ماژول رایگان و پولی آن با توجه به نیازتان انتخاب نمائید و در نهایت ماژول POWr در اکانت شما ذخیره می‌شود و از آنجا می‌توانید با استفاده از کد قرار داده شده از ماژول در سایت طراحی شده با دروپال تان استفاده فرمائید.

Braintree

2 افزونه های اتصال به paypal در Drupal و معرفی آن ها

این ماژول سازگار با دروپال ۷ و ۸ می‌باشد که از یک کتابخانه خارجی استفاده می‌کند.

Simple PayPal Donate

این ماژول به سادگی، یک دکمه پیوند با حساب PayPal شما فراهم می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق PayPal در سایت شما پرداخت کنند. این ماژول سازگار با دروپال ۷ و ۸ می‌باشد.

PayPal Roles

این ماژول به شما این امکان را می‌دهد تا یک سیستم اشتراک یا عضویت در سایت خود با استفاده از سیستم پرداخت PayPal ایجاد نمائید.

PayPal for Payment

یکی از پرطرفدارترین افزونه‌ها، جهت اضافه کردن پرداخت پی پال به دروپال ، این افزونه می‌باشد. کار کردن با این افزونه بسیار ساده و آسان است. لازم به توضیح است که این ماژول سازگار با دروپال ۷ و ۸ می‌باشد.

Paypal API

این ماژول جهت اضافه کردن پرداخت پی پال به دروپال، این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا از کاربران برای ایجاد یا مشاهده محتویات هزینه بگیرید. از امکانات ویژه این ماژول، قابلیت سفارشی سازی می‌باشد. با استفاده از این ماژول شما می‌توانید انواع محتوا را برای پرداخت هزینه برای ایجاد یا مشاهده پیکربندی کنید. این ماژول به دنبال یک سیستم تجارت الکترونیک کامل نیست، بنابراین هرگز یک سبد خرید یا سایر ابزارهای تجارت الکترونیک را ارائه نخواهد کرد بلکه به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا سیستم‌های تجارت الکترونیکی را با استفاده از این ماژول برای دروازه پرداخت، ایجاد کنند. اگر این افزونه را انتخاب می‌کنید باید ایمیل حساب پی پال خود را در وب سایت دروپال تان ذخیره کنید. استفاده از دکمه‌های پرداخت در حال حاضر از طریق کنترل پنل ایجاد می‌شوند.

حال که با افزونه های اتصال به paypal در Drupal آشنا شدید می‌توانید از خدمات افتتاح حساب پی پال، شارژ حساب پی پال و خرید با پی پال سایت اول پرداخت استفاده کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید