قیمت کاردانو در تاریخ ۱۱ مه پس از آزمایش خط روند صعودی افزایش یافت که از تقاضای بالای خریداران در کف خبر می‌دهد. در این پست به تحلیل تکنیکال کاردانو 25 اردیبهشت می پردازیم.

تحلیل تکنیکال کاردانو 25 اردیبهشت

تکنیکال کاردانو 25 اردیبهشت
تکنیکال کاردانو 25 اردیبهشت

در ادامه، خریداران برای افزایش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در حوالی ۰.۳۸ دلار تلاش خواهند کرد. در صورت شکسته شدن این محدوده، قیمت ADA ممکن است تا خط گردن الگوی سر و شانه معکوس افزایش یابد و احتمالا در این سطح شاهد تقابل خریداران و فروشندگان خواهیم بود.

شارژ کیف پول کاردانو

سناریوی دیگر این است که قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه کاهش یابد و دوباره خط روند صعودی را آزمایش کند. آزمایش دوباره این سطح حمایتی در فواصل زمانی کوتاه باعث تضعیف آن می‌شود و ممکن است راه را برای ریزش احتمالی تا ۰.۳۰ دلار باز کند.

تکنیکال کاردانو 25 اردیبهشت
تکنیکال کاردانو 25 اردیبهشت

در تایم فریم ۴ ساعته، قیمت کاردانو از میانگین‌های متحرک خود فراتر رفته و افزایش تدریجی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و همچین قرار گرفتن RSI در محدوده مثبت از بازگشت خریداران به بازار خبر می‌دهد.

در صورت شکسته شدن مقاومت سربار در محدوده ۰.۳۷ دلار، کاردانو می‌تواند تا ۰.۴۰ و ۰.۴۲ دلار افزایش یابد. در سمت مقابل، در صورتی که قیمت از مقاومت ۰.۳۷ دلاری پس زده شود، احتمالا شاهد ریزش تا خط روند صعودی خواهیم بود.

cointelegraph

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید